preloader

Faydalı Bağlantılar

Dedektör Bayileri

Adıyaman Alan Tarama

Adıyaman Besni Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Çelikhan Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Gerger Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Gölbaşı Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Kâhta Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Samsat Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Sincik Alan Tarama Cihazı, Adıyaman Tut Alan Tarama Cihazı, En İyi Alan Tarama, En İyi Alan Tarama Çubuğu, Alan Tarama, En İyi Alan Tarama Cihazı, En İyi Alan Tarama Sistemi, Gazlı Alan Tarama Çubuğu, Hazneli Alan Tarama

Adıyaman Alan Tarama Cihazı Sistemi Fiyat ve Özellikleri – Adıyaman Alan Tarama Cihazları, Alan Tarama Sistemleri ve Çubukları Özellikleri ve Fiyatları Hakkında En Güncel Bilgiler …

Adıyaman Alan Tarama Cihazı

Adıyaman Alan Tarama Sistemi,Cihazı veya Çubukları Konusunda Bayi Ağı Bulunan Tek Alan Tarama Tedarikçisi Deep Dedektör !!!

 

BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme

BR Detector Royal Analyzer Yer Altı Görüntüleme fiyatı ve kolay satın alma seçenekleri ile deepdedektor.com'da ... Sipariş ve Bilgi : +905324667102

MWF MF 9700 QUINARY Yer Altı Görüntüleme

MF 9700 QUINARY – 6 Profesyonel Algılama Sistemi ile - Maden ve yeraltı kaynaklarının tespiti ve keşfi için entegre arama istasyonu almaya devam ... Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102
 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Yeraltı Görüntüleme
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl

MWF Ground Scope Yer Altı Görüntüleme

MWF Ground Scope Fiyatları ve Güncel Özellikleri Hakkında Detaylı Bilgiler ve Kolay Satın Alma Seçenekleri deepdedektor.com'da ... Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

BR Detector Br 20 G Alan Tarama

BR Detector Br 20 G Fiyatı Yorumları ve Özellikleri Hakkında Detaylı Bilgiler ve Kolay Satın Alma Seçenekleri ...
Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Seba KMT ROLEAK AQUA 5000 Su Kaçağı Tespit Dedektörü

Seba KMT ROLEAK AQUA 5000 Su Kaçağı Tespit Dedektörü Fiyatları Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

CONRAD GR2 Gradiometre 3D Görüntülü Metal Su Boşluk Arama Cihazı

CONRAD GR2 Gradiometre Yeraltı Görüntüleme Cihazı 3D Görüntülü Tabletli Toprak Altı Görüntüleme Sistemi Hakkında Yorumlar, Fiyatlar, Özellikler. Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 
 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Gradiometre / Yeraltı Görüntüleme
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl

EXEN V3 Alan Tarama Cihazı

Exen V3 Alan Tarama İle Bulduğunuz Gömülerin Tahmini Derinliklerinide Öğrenebilirsiniz, Derinlik Hesaplama Exen V3'te ... Hemen İncele Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

Jeotara Alan Tarama

Jeotara Alan Tarama Burada! Jeo Tara Alan Tarama Çubuğu modelleri, özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile burada. Sipariş İçin Hemen Ara : +905324667102

Bio Tara Alan Tarama Çubuğu

Biotara Alan Tarama Çubuğu burada! Alan Tarama Çubuğu modelleri, Alan Tarama özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile burada.
Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Bio Tara

Bio Tara Alan Tarama Deep Dedektör'de! Alan Tarama Çubuğu modelleri, Alan Tarama özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile burada.
Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

İkinci El Conrad Geo X4 Em Systems 3D Görüntüleme ve Alan Tarama

CONRAD GEO X 4, hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen bir EM sistemini temel alır. Böylece çok sayıda farklı yapıyı tanımlayabilir ...
 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Yeraltı Görüntüleme
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl
Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 
Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

Ajax Dedektör Segma Görüntülü Altın Define Metal Dedektörü

Ajax Segma

Altın ve mineralleri tespit etmek için iki yüksek verimli sistem üzerinde çalışan dünyanın en iyi metal dedektörü. AJAX dedektör teknolojisi, maksimum derinliklerde anında sonuçlar elde etmek için sistemin kullanım kolaylığına ek olarak, piyasadaki diğer cihazlardan daha yeni seviyelere metal dedektörleri için yeni bir darbe indüksiyon sistemi geliştirmiştir. Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.
 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Altın, Metal, Define Değerli Taş Arama Dedektörü
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl

 

Alan Tarama Cihazları Devamını Görmek İçin Tıklayınız ….

 

Alan Tarama Cihazı,  Alan Tarama Sistemleri,  Alan Tarama Çubuğu 4000 yıl önce insanlar belirli normlara uygun En İyi Alan Tarama Cihazı ağaç dalları. ile su bulmayı keşfetmiş ve temelde insanda var olan statik enerji ile kütlelerin yaydıkları enerjiler arasında anlaşılır bir mantık kullanılmıştır.

Adıyaman Alan Tarama Sistemi Halen günümüzde bu mantık ile hareket eden teknik cihazlar kullanılmakta olup, bu şekilde sondaj yaparak yer yapısını incelemek. su kuyuları açmak, bazı madenlerin damar ya da yataklarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu teknik ile kullanılan Adıyaman  Alan Tarama cihazları , sadece su bulmakta değil, yer altında var olan boşlukları, yoğun mineralleri, metal ve metal etkisi veren elementleri ve en nihayetinde bunların arasında en değerli metal olan altını bulmada büyük bir yardımcıdır.

Teorik olarak yer altındaki her metalin bir enerjisi oluşur. Adıyaman  Alan Tarama Cihazları Biriken enerji yer altından 45 derecelik açılar ile her yöne doğru yayılmaktadır. Bu sinyaller yeryüzüne vardıkları sırada 90 derecelik dik bir açıya kavuşur ve takriben 100-180 cm daha yükselirler.

Bu noktadan sonra tüm sinyaller, dünyanın manyetik çekim prensibine uygun olarak, pusulanın her şartta kuzeyi göstermesi gibi, kuzeye yönelir.

Bütün bu fiziksel gerçeklerden yola çıkılarak günümüzde bu alanda geliştirilen bir takım pratik ve kullanışlı jeofiziksel cihazlar vardır ve bunlara genel olarak “Adıyaman ALAN TARAMA” cihazları denmektedir.

Alan taramalar, özellikle geniş arazilerde ve çok derinde olabilecek bazı metal veya boşlukların tespitinde kullanılan yardımcı cihazlardır.

Adıyaman Alan tarama cihazları detektörlere nazaran büyük arazilerde hedefe varmada ya da yön göstermede çok daha pratik ve hızlı sonuç veren cihazlardır. Aramalarda nihai hedef tespiti için mutlaka bir dedektör ile desteklenmesi gerekmektedir.

Adıyaman Alan Tarama Sistemi

Prensip olarak Alan Tarama Cihazları, statik enerjiyi kullanıcısından direk olarak alıp hareket kabiliyeti olan mekanik bir sistemle hedefin yaydığı frekansları algılayarak yön gösterir.

İstenen doğru sonuca varmak için Alan Tarama cihazının gösterdiği yönleri ve çalışma prensibini iyi anlamak gerekmektedir. Toprak içinde bulunan minerallerin çokluğu ya da yoğunluğu Alan Tarama cihazının kararsız davranmasına sebep olabilir.

Diğer tarz dijital, ekranlı, hareketli, manyetometre prensibini kullanan ya da lazerli denilen alan taramalar. yani esasen alan tarama olmayan fakat alan tarama cihazı diye satılan cihazlarının tamamı, yanıltıcı ve ticari ürünlerdir.

alan-tarama

alan-tarama

Adıyaman Alan Tarama Çubuğu

Adıyaman Alan Tarama da en doğru ve hızlı sonucu almak, temel teori ve buna bağlı prensibi değişikliğe uğratmadan, statik enerjiyi kullanarak mümkün olabilmektedir. Adıyaman  Alan Tarama Çubuğu Yer altında bulunan metal kütlenin uzun süre bulunduğu yerde hiç açılmadan duruyor olması, metal kütlenin etrafında manyetik bir alan oluşturacaktır.

Bu “Adıyaman  Manyetik Alan” cismin toprak altında kalma süresi uzadıkça daha da genişleyerek büyüyecektir. Manyetik alanın, metal etkisi nedeniyle metal objeleri daha büyük veya daha derinden tespit edilmesine hem sebep hem de yardımcı olacaktır.

Sitemizdeki Alan Tarama Cihazları İle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın…

Alan Tarama Cihazı Nedir ?

Alan Tarama Cihazı Nedir ? Bu bilgilendirme metninde alan tarama cihazları hakkında genel bilgiler bulacaksınız.

Bu Cihazların geçmişi 6000 yıl öncesine dayanır. İnsanlar belirli formlara sahip ağaç dallarını kullanarak su bulmayı keşfetmiş ve günümüzde ise bu mantık çalışan ile teknolojinin ışığı altında cihazlar üretilmekte. Ve bu cihazlar sayesinde sadece su tespit etmek için değil, yer altında var olan boşlukları, yoğun mineralleri, metal ve metal etkisine sahip elementleri ve en değerli metal olan altını bulmada büyük bir yardımcıdır.

Adıyaman Alan Tarama ile Define Arama

Define aramalarında en çok kullanılan sisyemlerden En İyi Alan Tarama Cihazları toprak altında var olan defineleri ve boşlukları bulmamızda adeta bir klavuz görevini üstlenirler. Adeta bir avcının köpeği vazifesini görürler. Hedefi koklar ve o hedefe doğru ilerlemenizi sağlar.

Alan tarama cihazlarının defineye (hazineye) ulaşmada sadece yardımcı bir cihaz olarak kullanılmasını öneririz.

Adıyaman -alan-tarama

Adıyaman -alan-tarama

Adıyaman Alan Tarama Cihazı Arazi Koşulları

Adında alnaşılacağı gibi büyük alanları (arazileri) tarar ve bu alanda uzun yıllar önce gömülmüş herhangi bir metal (define). Veya boşluk var ise, kullanıcısını o Alana doğru yönlendirir ve hedefe yaklaştırır. Alan Tarama Cihazlarına güvenerek kesinlikle kazı yapılmamalıdır.

Bu Cihazlar kullanımında amatör ve profesyonel kullanıclara göre tavsiye edilen sistemler vardır. Amatör kullanıcılarının veya çok fazla deneyim ve tecrübesi olmayanlar. Defineciler için alan tarama sistemlerinde karşılıklı iki kişinin alan tarama antellerini karşılıklı tutarak kullandığı sistemler önerilir.

Bu sistemler etrafta herhangi bir hedef var ise o hedefe doğru istikamet verir. Profesyonel ve tecrubeli alan tarama kullanıcılarına ise; tek kişinin kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan sistemler önerilir.

 

Adıyaman Alan Tarama Cihazı Çeşitleri

 • Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı
 • Ajax Lota Dedektör Alan Tarama Cihazı
 • Gold Step Device Alan Tarama Cihazı
 • Conrad X3 Ultra Plus Yeraltı Görüntüleme Cihazı
 • MWF Spark – Alan Tarama Cihazı
 • Conrad Lrl Alan Tarama Cihazı
 • Bio Tara Alan Tarama
 • Tesoro Hunter Gold Satılık Alan Tarama Cihazı
 • Tesoro Hunter Satılık Alan Tarama Cihazı
 • Jeotara Alan Tarama
 • Alan Tarama Çubuğu
 • Deep Seeker Device Otomatık – Alan Tarama Cihazı
 • GOLD XP-8 Alan Tarama Cihazı LAZERLİ Metal Bulan Elektronik Arama
 • GOLD T-1 3 Lazerli Alan Tarama Cihazı
 • ASV Proton Elic Dedektör
 • EXEN V3 Alan Tarama Cihazı

Tüm Alan Tarama Cihazları İçin Tıklayınız ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir