Faydalı BilgilerKonu

Defineciler En Çok Hangi Cihazları Kullanıyor?

Defiecilerin En Çok Kullandığı Dedektörler Altın ve Define Arama Cihazları Hakkında Ayrıntılı Rehber

Define aramak, altın külçeleri bulmak ve değerli metal arama ile ilgilenenler için kapsamlı bir rehber hazırladık. Aslında definecilerin hedefi her zaman define bulmak değildir. Aynı zamanda değerli kalıntılar, koleksiyonlar da dikkatlerini çekmektedir. Geçmiş zamanlardan kalma sikkeler define işaretleri takibi meteor veya değerli taş bulmak da hobileri arasında olabiliyor.

Örneğin dedektör kullanan arkeologların da hedefi sadece define bulmak değildir. Bazı kalıntıları ve tarihi eserleri incelemek ve araştırma yapmak amacıyla dedektör yerine yeraltı görüntüleme cihazları kullanırlar.

Kısaca definecilik altın aramaktan ziyade değerli taşlar su, boşluk, mezar, yeraltı şehri veya kaynakları da aramakla ilgilidir.

Bu rehberde ise defineciliği ele aldık. Bu hobi ile ilgilenen kitlenin araştırmaları sonucunda doğru bilgilere erişebileceği bir içeriğe ihtiyacı olduğunu düşündük. Ortalıkta çok fazla kirli bilgi var. Dolayısıyla definecilerin arayışları sonucunda define arama esnasında kullanabileceği dedektörlerin tüm yanlarını ele almamız gerekiyor.

Derin aramalarda kullanılan dedektörler, yüzeysel arama dedektörleri (tek para kalıntı dedektörü) metal arama dedektörleri ve değerli taş arama dedektörleri konusunda aşağıda tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Tabiki define aramaya başlamadan önce define arama mevzuatını incelemenizi tavsiye ederiz. Mevzuat …

İşte En İyi 8 Define Dedektörü

Derin Arama dedektörleri ile başlayacak olursak; 

 1. Nokta İnvenio Pro: Derin Arama Detektörü
 2. Racer 2 ( Nokta & Makro ) : Derin Altın Metal Define Detektörü
 3. Minelab GPX 5000 : Derin Altın Define Arama Detektörü
 4. Minelab GPZ 7000 : Minelab ‘ın En Derin Define Arama Detektörü
 5. Lorenz Z1 : Derin Altın Arama Detektörü ( Sadece İkinci Eli Mevcuttur. Üretimi Durdurulmuştur)
 6. Deep Eye : Dms Electronic Amerikan Yapımı Derin Define Arama Detektörü
 7. Ajax Primero : Dünyanın En Büyük Elmasını Bulduğu Bilinen Tek Detektör ve Değerli Taş Arama Cihazı
 8. Titan Ger 1000 : Derin Altın Arama Gömülü Hazine Arama Detektörü

Define Dedektörleri Genel Kullanım 

Nokta Jeosonar 3D Çift Sistem

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir. Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler.

Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

 

jeosonar-3d
jeosonar-3d

XP Gmaxx 2

Tüm metal modunda dahi çok sesli metal ayrım. Tüm metal / Hareketli mod. SILENCER üç pozisyonlu hatalı sinyal önleme butonu. Zemin Balans Ayarı. Vücut hareketlerinden oluşabilecek parazit önlemi. Çift elektromanyetik kalkanlı kablo. Hafif ve mükemmel denge. Sağlam polypropylene kolçak. 3 parça gövde.

Fiberglass alt gövde. Batarya ömrü: 50 saat. Demir ret fonksiyonu. Güç: 8 adet 1,5 volt alkalin pil veya şarj edilebilir batarya paketi. Bataryaları çıkartmadan şarj edebilme fonksiyonu. Sürekli batarya seviyesi kontrolü. Hoparlör. Arama başlık koruması ve omuz çantası.

 

xp-gmaxx-2
xp-gmaxx-2

Anfibio 19 Nokta

Tüm yeni özellikleri, 7 opsiyonel arama başlığı seçeneği ve sağlamlığı ile, ister parkta, ister açık arazide, isterseniz de kumsalda olun, Anfibio en iyi dostunuz olacak.

Anfibio tüm tek para, kalıntı ve mücevher aramalarınızda üstün derinlik, yüksek metal algılama hızı ve eşsiz bir performans sunar.

Birçok ekran arasında dolaşarak stres yapmaya artık son – Anfibio’nun tek ekranda kolay kullanım özelliği sayesinde değerli vaktinizi cihazı ayarlamaya değil, aramalarınıza saklayın.

 

Nokta CF77 Coin Finder

CF77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok detektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.

 

nokta-cf77
nokta-cf77

Garrett At Gold

Garrett‘in 15 yıllık dijital ürünlerinin bir sonucu olarak AT GOLD geliştirilerek meydana getirilmiş bir altın avcısıdır. Çok gelişmiş toprak ayarı sistemi ile milimetrik toprak ayarı yapılarak en zorlu madensel ve mineralli toprak yapısı şartlarında dahi en randımanlı arama yapmak üzere dizayn edilmiştir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/garrett-at-gold

garrett-at-gold
garrett-at-gold

XP ORX

Xp Orx YENİ XP ORX – ÖZELLİKLERİ : HF BAŞLIK TEKNOLOJİSİ (13’ten 81kHz’ye kadar değişen 21 frekans).Toprak altındaki küçük hedefler için 50kHz’den 81 kHz’ye kadar yüksek frekans ile mükemmel hassasiyet.

4 Farklı programlı: 2 tane altın arama – 2 tane tek para, sikke ve eski gömü programı + 2 kullanıcı.XP’nin mükemmel, hızlı, kablosuz teknolojisi ile: Başlık – Kumanda – Kulaklıklar – MI-6.Yeni kablosuz WS AUDIO kulaklıklar.

Yeniden tasarlanmış ultra hafif teleskopik S şaft.770 gr ağırlığı ile piyasadaki en hafif dedektör ( kumanda bele takıldığında)Kullanıcı dostu ara yüzü ile kolay kullanım.MI-6 Pinpointer’a kablosuz bağlantı ve gelişmiş kumanda seçenekleri.20 saatlik aramaya imkan sağlayan Lithium piller.

Sertifikalı bir USB veya bilgisayar ile kolay şarj (XP USB şarj aleti opsiyoneldir)2 farklı başlıklı model: HF başlıklar – 22cm (9’) Round veya 24/13cm (9.5’/5’) Elliptical.X35 başlıklarla uyumlu (22, 28, 34/28cm).Yazılım güncelleme (USB kablo ile ana kumanda güncellenebilir).2019’da akıllı cep telefonu Go terrain uygulaması ile.

 

XP-ORX
XP-ORX

 

Garrett Ace 300i

Dijital hedef kimlik bilgisi: 0 – 99 arası skala hedef bilgisi verir. 7″ x 10″ (18 x 25cm) Proformanca™  suya girebilen arama başlığı daha fazla geniş tespit ve derinlik sunar. Yüksek frekans (8 kHz) düşük ve orta iletkenli metal hedeflerde (altın, kurşun gibi) daha iyi hassasiyet sağlar.

Artan Demir Çözünürlüğü: ACE 250’nin 3 kademeli demir çözünürlük özelliği, demir içeren topraklarda hedefteki metal hedefi gizleyen etmenleri elimine etmeye yardımcı olur. Ayarlanabilir Frekans özelliği parazitlenmeyi elimine etmede yardımcı olur.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/garrett-ace-300i

garrett-ace-300i
garrett-ace-300i

Deep Hunter 3D Pro Makro

Deephunter dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder.

Deephunter dedektör, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

 

deephunter-3d
deephunter-3d

Minelab Gold Monster 1000

Dedektörleri karşılaştırırken, diyagramdaki 3 eğri dedektörlerin maksimum derinlikte kapasitesi bulunmaktadır. Bu nedenle belli büyüklükteki küçük altın külçeleri bulma kapasitesini temsil eder.

Birçok dedektör yüzeyin hemen altındaki büyük altın külçeleri tespit eder, fakat bir dedektörün altına hassasiyeti zor olmaktadır. Hatta  daha derine inen yüzeylerde ne kadar küçük altın külçesi bulunacağını belirler.

Aslında Külçe altın aramada 18 kHz bir dedektörün, temel orta-frekanslı bir dedektöre göre ≥ 1.0g derinlik avantajı bulunmaktadır. Böylece 71 kHz bir dedektörün ise ≤ 0.1g derinlik avantajı vardır. Hatta Gelişmiş GOLD MONSTER 1000 orta seviyeli 45 kHz frekansa VE yüksek hızlı 24-bit sinyal işlemciye sahiptir.

 

minelab-gold-monster-1000
minelab-gold-monster-1000

XP DEUS

DEUS, ilk hafif, portatif ve KABLOSUZ  define dedektörü. Teknolojik devrim ! Başlık, kumanda ve kulaklık dijital radyo link ile birbirine bağlanabiliyor. İster sadece WS4 veya WS5 kulaklık ve başlıkla, ister sadece kumanda ve başlıkla DEUS’ unuzu kullanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda kapatıldığında bile DEUS çalışmaya devam eder! WS4 veya WS5 kulaklıklar tek başlarına dedektörü kumanda edebilir, sadece kulaklıklar ve başlıkla DEUS arama yapabilir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/xp-deus-metal-dedektoru

XP-deus
XP-deus

Gold Star 3D

Gold Star 3D Tarayıcı, profesyonel hazine avcıları, altın arayanlar, arkeologlar ve hatta madencilik şirketlerine MGS, IMTU, VST ve daha fazlası gibi tamamen yeni teknolojilere sahip.

Böylece tüm metal algılama uygulamaları için 8 arama sistemine entegre edilmiş en eksiksiz araç seti. İlk olarak Gold Star 3D Tarayıcı aracılığıyla Mega Algılama, kullanım kolay.

Dolayısıyla ekranda 2D görselleştirmeyi, birlikte verilen Android tablette 3D görselleştirme özelliği. Ancak rahat bir iş deneyimini ve modern, çok dilli bir cihaz yazılımını sorunsuz ve görsel deneyimle birleştiren pratik ve profesyonel bir cihaz.

 

gold-star-3d
gold-star-3d

Teknetics T2 Classic

Teknetics’in bu klasik yüksek performanslı çok amaçlı profesyonel sınıf metal dedektörü geri döndü! Orijinal T 2 , metal dedektör pazarında gelişmiş elektronik teknolojisi ve fonksiyonel tasarımda ölçütü belirledi.

Efsanevi performansı, hafifliği ve mükemmel dengesi ile birleştiğinde T 2’yi kendi fiyat aralığında en iyi metal dedektörü yapıyor.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/teknetics-t2-classic-metal-dedektoru

Teknetics-T2-Classic
Teknetics-T2-Classic

MWF MF 1200

MWF MF 1200 Active, metal, altın, metal, su, değerli taş, elmas, boşluk gibi yer altı kaynaklarının tespiti ve araştırılmasında kullanılır.

Bu cihaz, tamamen güncellenen ve geliştirilen, alıcı-verici sistemleri geliştiren ve yeraltındaki hedefleri aramak ve tespit etmek için tasarlandı. Kısaca uzun mesafeden daha fazla algılama sistemi ile donatılmıştır.

MF 1200 Active cihazının geliştiricisidir. İyonik algılama ve doğrulama sistemi ile de desteklenir.

Öncelikle akıllı modern yazılım ve TFT renkli ekran ile ayrıca çok dillidir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/mwf-mf-1200

mf-1200
mf-1200

Mega Detection Cobra GX 8000

Mega Detection Cobra GX 8000 Alan Tarama ve Metal Dedektörü – Bir metal dedektör cihazında ilk kez, Cobra GX 8000, hazine arama ve metal algılama faaliyetleriyle ilgili çeşitli uygulamalar ve görevler için araştırmacılar için tüm araçları ve işlevleri sunan farklı algılama teknolojilerine sahip altı arama sistemi içerir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/mega-detection-cobra-gx-8000

cobra-gx-8000
cobra-gx-8000

Adrenalin Z 18

Kısaca Adrenalin Z 18 profesyonel toprak altı görüntüleme cihazı klasik metal dedektörlerden çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. ( 10 metre ) Adrenalin Z-18 …

İlk olarak yeraltı görüntüleme cihazı Adrenalin Z.18 Professional kullanıcısına bilgisayar programında 3 boyutlu. Bununla birlikte Grafik görüntüsü olarak yer altında tespit edilen nesnenin şeklini, derinliğini ve boyutunu vermekte.

Ayrıca Z-18 profesyonel yeraltı görüntüleme geleneksel metal dedektörlerinden çok daha derinliği algı ve tespit . (10 metre)

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/adrenalin-z18-profesyonel

adrenalin-z18
adrenalin-z18

Visionary 3D Pulse

Visionary 3D Pulse Hem Dedektör Hemde Yeraltı Görüntüleme Cihazı İkisi Bir Arada Cihaz Yorumları Fiyatları ve Özellikleri …

3D PULSE İNDİKSİYON METAL DEDEKTÖRÜ-TÜRKİYE’DE BİR İLK! HEM DEDEKTÖR HEM DE YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI BİRLEŞİYOR!
Altın, metal ve boşluk tespitinde Türkiye’de bir ilk olan 3d pulse indiksiyon metal dedektörü ve yeraltı görüntüleme cihazını deneyimleyin …

Dünyadaki sayılı cıhazlardan biri olan cihaz metalleri sınıflandırarak arama seçenekleri sunuyor.  Boşluk tespitinde 6 metre net derinlik sunmakla kalmıyor, yeraltı materyallerini tespit ediyor.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/visionary-3d-pulse

visionary-pulse-3d
visionary-pulse-3d

Ajax Segma

Altın ve mineralleri tespit etmek için iki yüksek verimli sistem üzerinde çalışan dünyanın en iyi metal dedektörü.

AJAX dedektör teknolojisi, maksimum derinliklerde anında sonuçlar elde etmek için sistemin kullanım kolaylığına ek olarak, piyasadaki diğer cihazlardan daha yeni seviyelere metal dedektörleri için yeni bir darbe indüksiyon sistemi geliştirmiştir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/ajax-dedektor-segma

ajax-segma
ajax-segma

Ajax Electra

Electra cihazına sahip olarak Elmas ve Değerli Taşlar bulmak elinizde.

Yeraltında pek çok Elmas ve mücevher türü vardır. Aynı zamanda amatör araştırmacılar ve her türden ve mücevherlerden elmasla ilgilenen tüccarlar da vardır. Fakat onları bu hazinelerin yerlerine yönlendirecek gelişmiş bilimsel araçlardan yoksundurlar.

Değerli eşyaların tespiti ve araştırılması dünyasındaki en ileri teknoloji olan Electra’ya sahip olmalısınız. Elmas ve mücevher cevherlerini kolayca çıkarabileceksiniz. Hatta cihazın konumlarını belirleyebileceksiniz. 2850 metreye kadar mesafe.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/ajax-detection-electra-metal-dedektoru

ajax-electra
ajax-electra

Ajax Omega

Artık yeraltı suyu kuyularını bulmak ve kazmak daha kolay ve daha güvenli ……

Kısaca Ajax Dedektör Omega, yer altı su konumlarını büyük bir hassasiyetle tespit etmek ve konumlandırmak için gelişmiş teknolojilerle donatılma farkı.

Omega cihazı, yer altı su yerlerini tespit eden ve konumlandıran dünya çapında ilk uzun menzilli dedektördür. Bir çiftçiyseniz veya kuyu sondajında ​​çalışıyorsanız, Omega, su kıtlığı sorunlarını ve rastgele su sondajı sorunlarını ortadan kaldırmak için mükemmel bir çözümdür.

 

Quest Q30

Quest Q30 Su Geçirmez Metal Dedektörü, harika özellikler isteyen defineciler için mükemmel bir dedektördür …

Kısaca Quest Q30 Su Geçirmez Metal Dedektörü, bütçe dostu bir fiyata harika özellikler sunan dedektör olduğu için define uzmanı için idealdir.

İlk olarak Q30, Park, Tarla, Plaj ve Altın için algılama modlarına sahiptir hatta 5 metreye kadar su geçirmezdir. Üstelik Her yerde algılama çok yönlülüğü sağlama kapasitesi ile ünlü.

Ayrıca VLF tek frekans (14kHz) teknolojisi ile birleşen 11 “x9” TurboD RaptorX Su Geçirmez bobin, hedefleri belirlemeyi çok kolaylaştırmakta. Hızlı açılan kam kilidi mili 31,5 “den 51” e uzatılabilmekte. Üst düzey rahatlık için kolun konumunu da ayarlayabilme yeteneği.

 

quest-q30
quest-q30

Garrett Ace Apex Basic

APEX FREKANS SEÇENEKLERİ :
5 kHz | 10 kHz | 15 kHz | 20 kHz | ÇOKLU-FREKANS| ÇOKLU-TUZLU
ÇOK FREKANSLI TESPİT YETENEĞİNİN ZİRVESİ
GENİŞ YELPAZELİ çeşitli hedeflerde mükemmel algılama derinliği.
Hızlı hedef kurtarma hızı

Çok yönlü Multi-Flex/Çoklu-Frekans teknolojisi
KOMPLE ESNEKLİK
Garrett’in son teknoloji ürünü YENİ ACE APEX geniş bant genişlikli dijital platform tarafından desteklenen Multi-Flex teknolojisi, Apex ile fiyat aralığında herhangi bir dedektörde bulunabilecek olandan daha fazla çok yönlülük sunar!

 

garrett-ace-apex-basic
garrett-ace-apex-basic

Minelab GPX 4500

GPX 4500, yeni eklenen özellikleri ile define aramayı bugüne kadar olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karşı daha korumalı ve kullanımı gerçek bir zevk.

Daha önce elinize dedektör almamış olsanız dahi, GPX 4500 sizi, otomatik ve tanımlı fonksiyonları ile bir anda dedektör eksperi yapar. Daha sessiz eşik vızıltısı, daha keskin hedef sinyalleri, geliştirilmiş AYIRIM ve daha fazlası. GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir.

Yeni TIMINGS(Zamanlamalar) – GPX 4000 kullanıcıları, dedektörlerinin performanslarını her türlü zor toprak koşulunda maksimuma çıkarmak için, farklı TIMING (Zamanlamalara) sahip olmanın değerini çok iyi anladılar.

İşte GPX 4500’ de en zor toprak koşulları için geliştirilen 2 yeni zamanlama (TIMINGS) daha var. Enhance ve Sharp:
Enhance; Sensitive Smooth Zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alınmasını sağlamaktadır.

 

minelab-gpx-4500-dedektor
minelab-gpx-4500-dedektor

Minelab VANQUISH 340

Minelab Vanquish 340 DdektörMINELAB DEDEKTÖR – VANQUISH 340 ; VANQUISH SERİSİ
Minelab Dedektörün yeni VANQUISH dedektör serisi, eşsiz bir performans sunar.

Kullanımı basit ancak güçlü, yeni başlayanlar ve tüm kullanıcılar için mükemmel bir seçim.
Çığır açan Multi-IQ teknolojisine, çoklu arama Moduna, hafif katlanabilir tasarıma ve daha fazlasına sahip bu cihaz tüm beklentilere cevap verir.

 

minelab-vanquish-340
minelab-vanquish-340

Nokta Simplex+

Nokta Simplex Dedektör : Simplex dedektör otomatik zemin ayarı ile açıp direk aramaya başlayabileceğiniz bir dedektördür. SIMPLEX+, plaj modu da dahil olmak üzere önceden ayarlanmış arama modları ile tek ekranda çok kolay bir kullanım sunar.

Aradığınız ister tek para, ister kalıntı, isterse de takı olsun, SIMPLEX+ çok modern ve hafif bir tasarıma sahip, bulabileceğiniz en uygun fiyatlı, aynı zamanda da çok sağlam bir metal dedektörüdür.IP68Her yönden toz girişine karşı korumalı ve 5 metreye kadar su geçirmez.

Ayrım Ayarı : İstenmeyen metallerin Hedef ID’lerini kapatır.

Cihazın kalın tondaki demir sesini kısmaya veya kapamaya yarayan özelliktir.

Arama Modları : Tüm Metaller / Arazi / Park / Plaj Dahili Kablosuz Kulaklık Modülü Nokta Makro 2.4GHz Green Edition Kablosuz Kulaklıkla uyumludur.

Titreşim SIMPLEX+ bir hedef bulduğunda titreşim ile uyarır! Hem su altı kullanım için hem de işitme engelli kullanıcılar için ideal.

Gece ve Su Altı Kullanımı İçin Mükemmel Aydınlatma

SIMPLEX+’ta hepsi var – Ekran Arka Aydınlatma, Tuş Takımı Arka Aydınlatma ve LED Fener

Frekans Kaydırma Frekansı küçük adımlarla kaydırarak elektromanyetik parazitten kolayca kurtulun.

 

nokta-simplex
nokta-simplex

Nokta Fors Relic

Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Deep Dedektör farkıyla satışta !

Nokta Derin Dedektör, Fors Relic, Metal Dedektörü, Metal Dedektörü, Ankara Nokta Dedektör, Özellikleri, Fiyatları, Yorumları.

Kısaca Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiştir. FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler barındırmaktadır. Üstelik inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. Hatta 19kHz’te çalışan FORS Relic, 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile bilinmektedir.

Özellikle plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi aramalarda iyi çalışmaktadır. Birçok dedektör için sorun teşkil eden tüm zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz.

 

nokta-fors-relic
nokta-fors-relic

Garrett At Pro International

Gar­rett’in yeni AT PRO In­ter­na­tional metal arama dedektörü, tüm arazi şart­larında, her tip hazineyi de­rinde ara­mak için imal edilmiş pro­fesy­onel hazine arama dedektörüdür !
Gar­rett’in yeni teknolo­jisi pro­fesy­onel de­fine avcılarına her tip kötü arazi şart­larında dahi madeni par­aları, de­fineleri, hazineleri, de­fine sandıklarını, mücevher­at­ları, ve altın külçelerini bulma imkanı sun­mak­tadır.

 

garrett-at-pro-international
garrett-at-pro-international

Garrett Ace 400i

GARRETT 400i modeli; Tek para, kalıntı, mücevher ve kumsal aramaları için tasarlanmıştır.  Genel Özellikleri: Demir Sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir. Yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi) Ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler. Mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihazı İncele : https://www.deepdedektor.com/garrett-ace-400i

GARRETT ACE 250

ACE 250 sikke arama, kalıntı arama, plaj arama için kullanılır. Garrett Ace 250’yi çok sattıran en önemli özelliği “On” tuşuna basınca profesyonel bir dedektör kullanıcısı gibi arama yapmanızı sağlayabilmesidir.

Ayrımı bir çok metal dedektöre göre başarılıdır. Derinliği tek para dedektörlerine göre orta seviyelerdedir. 20 – 30 cm derinliklerde tek para aramalarında başarılıdır. Sahillerde, kumsallarda bir çok kişinin elinde Garrett Ace 250 görmenizin sebebi Fiyat / Performans olarak en yüksek puanı alabilen dedektörlerden biri olmasıdır.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihazı İncele : https://www.deepdedektor.com/garrett-ace-250

garrett-ace-250-dedektor
garrett-ace-250-dedektor

Garrett ATX Basic

Garrett Atx Basıc  PI Sistemli (Pulse Induction Sys. )

AYARLANABİLİR EŞİK SESİ

Kullanıcının metal hedef sinyallerini daha iyi duyabilmesi için eşik sesini (sürekli arka plan sesi) manuel olarak ayarlamasına olanak sağlar.

TÜM-METAL MODU

Tam Tüm -Metal modu daha hassas tespit ile en derindeki küçük kıymetli metallerin tespitini kolaylaştırır.

DEMİR KONTROLÜ (SADECE ATX’DE)

DD arama başlığını kullanarak demir hedeflerin tanımlanmasını sağlar.

 

garrett-atx
garrett-atx

X-TERRA 305

Minelab X Terra 305 Dedektör Dünyaca ünlü dedektör üreticisi minelab dedektör firmasının arama performansı en iyi dedektörlerindendir.

Kısaca X-TERRA 305 Metal Dedektörü hakkında en güncel fiyatlar yorumlar ve metal algılama teknolojisi ile ilgili bilgiler burada.

KOLAY KULLANIM
UYGUN FİYAT
METAL CİNSİNE BAĞLI SES TONU
Metal arama tüm dünyadaki insanların sevdiği büyüleyici ve ödüllendirici bir hobidir. Üstelik X-Terra satın alarak, düzenli olarak değerli madeni paralar, kalıntılar altın ve mücevherler bulan çok sayıda kişiden biri de siz olabilirsiniz!

VANQUISH 540

Minelab Vanquish 540 Dedektör SetiMINELAB DEDEKTÖR – VANQUISH 540 Pro; VANQUISH SERİSİ
Minelab Dedektörün yeni VANQUISH dedektör serisi, eşsiz bir performans sunar.
Kullanımı basit ancak güçlü, yeni başlayanlar ve tüm kullanıcılar için mükemmel bir seçim.
Çığır açan Multi-IQ teknolojisine, çoklu arama Moduna, hafif katlanabilir tasarıma ve daha fazlasına sahip bu cihaz tüm beklentilere cevap verir.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-vanquish-540-dedektor

Minelab SDC 2300

Minelab SDC 2300. SDC 2300 Pulse Induction (PI) sistemli yeni define ve maden tespit dedektörü SDC fiyatı yorumları özellikleri hakkında bilgi …

Minelab SDC 2300. SDC 2300 Pulse Induction (PI) sistemli yeni define ve maden tespit dedektörü SDC fiyatı yorumları özellikleri hakkında bilgi …

 • KOLAY TAŞINABİLİR
 • SU GEÇİRMEZ
 • YÜKSEK PERFORMANSLI MPF TEKNOLOJİSİ
 • KOLAY KULLANIM & KOLAY KURULUM

Kısaca Altın arama, dünyanın her yerinde insanların keyif aldığı, büyüleyici ve ödüllendirici bir faaliyettir. SCD 2300 sahibi olarak, sürekli altın bulan pek çok insandan biri olabilirsiniz.

 

GO FIND 66

MINELAB GO-FIND 66

GO-FIND 66’nın gücünü, performansını ve nihai teknolojisine adım atın. Vahşi olun, bir profesyonel gibi macerayı bulun.

Üstün performans

Maksimum performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.

Kompakt ve Montajsız

Oldukça kolay bir kuruluma sahip. Toplanabilecek ve kaybolabilecek herhangi bir parçası bulunmamaktadır. Kompakt bir yapıya sahip.

Ultra Hafif

Sadece 1.06 kg (2.3 lbs) ağırlığında, mevcut dedektörler arasında en hafifi yüksek performanslı olanı, Go Find 66

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-go-find-66-dedektor

Go Find 44

Minelab GO-FIND 44 Dedektör ile ilgili hiçbir arama varyasyonu zor değil.  GO-FIND detektör serisi, her modele kilitlenmiş aksiyon, yenilik ve tutkuya sahiptir. Kısaca yepyeni GO-FIND’ınızı paketinden çıkarın ve bir macera dünyasını ateşlemeye hazır olun.

MINELAB GO-FIND 44

GO-FIND 44 modeli ile daha derine inin ve diğer insanların kaçırdıkları hazineleri tespit edin.

Üstün performans

Maksimum performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.

Kompakt ve Montajsız

Oldukça kolay bir kuruluma sahip. Toplanabilecek ve kaybolabilecek herhangi bir parçası bulunmamaktadır. Kompakt bir yapıya sahip.

Ultra Hafif

Sadece 1.06 kg (2.3 lbs) ağırlığında, mevcut dedektörler arasında en hafifi yüksek performanslı olanı, Go Find 66

Otomatik kolay takip özelliği

Otomatik zemin takibi sayesinde gürültü ve yalancı sinyali azaltır ve hedef sinyalleri maksimuma çıkarır.

Hazine Görünümü

Kırmızı = demir hedefler, büyük olasılıkla çöp. Yeşil = demir olmayan hedefler, muhtemelen hazine!

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-go-find-44-dedektor

GO-FIND 22

MINELAB GO-FIND 22

GO-FIND 22 modeli için hiçbir şey zor değildir ayrıca herşey yenilikli ve akılldır.

Üstün performans

Maksimum performans için gelişmiş teknoloji ve yenilikçi özellikler.

Kompakt ve Montajsız

Oldukça kolay bir kuruluma sahip. Toplanabilecek ve kaybolabilecek herhangi bir parçası bulunmamaktadır. Kompakt bir yapıya sahip.

Ultra Hafif

Sadece 1.00 kg (2.2 lbs) ağırlığında, mevcut dedektörler arasında en hafifi yüksek performanslı olanı, Go Find 22

Önceden Ayarlanmış Arama Modları

Tespit edilen metalin ne olduğunu ekrandaki simgelerin yanıp sönermesi vasıtasıyla anlatır.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-go-find-22-dedektor

Minelab EQUINOX 800

Minelab Equinox 800 – Tek Para ve Define Dedektörü: Dünya Liderinden, En Son Teknoloji ile üretilmiş VLF (Very Low Frequency) Dedektör …

4 Arama Modu (Park, Field, Beach, Gold)

6 Farklı Değiştirilebilir Frekans (5 khz, 10 khz, 15 khz, 20 khz, 40 khz, Multi)

Paket içeriğinde Bluetooth Kulaklık ve Kablosuz Ses Modülü

Tüm hedef tiplerine ve zemin durumlarına uyarlanabilir…

Tek yapmanız gereken tarama konumuzu seçmek, geri kalan her şey hazır!

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-equinox-800

Minelab EQUINOX 600

Minelab Equinox 600 – Tek Para ve Define Dedektörü:

3 Arama Modu (Park, Field, Beach)
6 Farklı Değiştirilebilir Frekans (5 khz, 10 khz, 15 khz, Multi)
Paket içeriğinde Kablolu Kulaklık
Tüm hedef tiplerine ve zemin durumlarına uyarlanabilir…

Tek yapmanız gereken tarama konumuzu seçmek, geri kalan her şey hazır!

EQUINOX 600

Çığır açan yepyeni multi-frekans teknolojisiyle EQUINOX serisi her ciddi hevesli için dedektör kullanımının tüm amaçlarını yeniden tanımlıyor.

Tüm hedef tiplerine ve zemin durumlarına uyarlanabilir…

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-equinox-600

Minelab CTX 3030

Bu çok yönlü HAZİNE dedektörü ile istediğiniz her yerde arama yapabilirsiniz. CTX 3030 dedektör 10 ft (3 m) seviyesine kadar su geçirmez* olduğu için karada ve su altında arama yapabilme esnekliğine sahip olursunuz.

Demir İçeriği (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğüne ek olarak ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, eklemek istediğiniz hedefleri tespit (kabul) edebilir ve diğerlerini yok sayabilirsiniz (reddedebilirsiniz).

Hedef Takibi ve Hedef Ayrıştırma özellikleri sayesinde, doğru tespit sonuçları için aynı anda birden çok hedefi tanımlayabilirsiniz.

Garrett GTI 2500

GARRETT GTI 2500 Define Dedektörü, bilgisayar devreleri ve microprosesör teknikleri sayesinde, dünyada üretilen diğer dedektörlere göre % 50 daha fazla derinlik ve ayrım gücüne sahiptir.

Bu oran defalarca çoğu profesyonel defineciler tarafından denenmiş ve onaylanmıştır. 7,2 kHz’lik yeni 9,5 başlığıyla, bilgisayarlı otomatik toprak ayarı ile Garrett GTI 2500 akıllı ve çok yönlü metal dedektörü olarak dünya dedektör listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Ayrıca, hedefin boyutunu ve derinliğini ekranda bildirme özelliği diğer dedektörlerden ayrılan en büyük özelliğidir. Garrett GTI 2500 çok karmaşık yapısına rağmen bir tuşa basarak dedektörünüz aramaya geçer.

Saniyede milyonlarca hesap yapan otomatik bilgisayar hafızalı devreleri sizin yerinize en sağlıklı ve uygun toprak ayarını yaparak hedeflerin cinsini ve büyüklüğünü eski modellere ve diğer dedektörlere nazaran çok daha sağlıklı bir şekilde saplar.
Grafik hedef görüntüsü (GTI), hedef büyüklüğü ve derinlik tespiti.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/garrett-gti-2500

Minelab Safari

Minelab Safari Universal Metal Dedektör … Stokta yalnızca 3 adet kalmıştır – · Definecilerin ilk Seçimi olan altın dedektörü …

İlk olarak Minelab Detector Safari, MİNELAB SERİSİNİN EN İYİLERİNDEN BİRİ. Safari  ÖZEL FORDIFFICULT DOĞA KOŞULLARI. Üstelik Minelab Safari  FBS çoklu  Minelab Safari. Çünkü Frekans teknolojisi ile desteklenen fiyatla.

Hatta Minelab SAFARI; Herkes için kolaylık ve performans sağlamak için derinlik hassasiyeti ve hassas algılamayı birleştirme.

Ayrıca Safari gelişmiş dijital filtreleme ile istenmeyen zemin sinyallerini otomatik olarak ortadan kaldırma da uzman mı? Dene.

Üstelik Araziden bağımsız olarak kolay kullanım ve kolay tespit sağlama.

Daha Fazlası İçin Hemen Cihaza Git : https://www.deepdedektor.com/minelab-safari-dedektor

Minelab E-Trac

E-TRAC, Minelab’ın Tam Bant Spektrum (FBS) teknolojisi ve Smartfind TM ayrımcılığını içeren gelişmiş bir dedektördür . Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif bobin ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

E-TRAC Xchange programı, E-TRAC ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrım kalıplarını indirmek ve yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanıza izin verir.

E-TRAC’inizi değerli depolamak için başarınızı belirten bir kaynak kütüphanesi oluşturabilirsiniz. Favori sitelerinizin ayarları – tekrar en başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda endişelenmeyin!

Bu gelişmiş özellik, bir düğmeye dokunarak E-TRAC’yi belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanımak üzere tasarlanmıştır, böylece ayarları yaparken daha az zaman harcayabilir ve sevdiğiniz şeyi yaparken daha fazla zaman geçirebilirsiniz.

Nokta Invenio Pro

Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektör ve 3 Boyutlu Görüntüleme Sistemi – Nokta Invenio, yeraltı metalleri ile mağara, oyuk gibi yer anomalilerinin şekil, derinlik, boyut ve ayrımını sağlayan dünyanın ilk gerçek zamanlı akıllı metal dedektör ve görüntüleme sistemidir.

Alfa Pulse Plus

OKM markasının Türkiye ve Ortadoğu topraklarına özel olarak ürettiği, Pulse sistemi ile bu derinlikte algılama yapabilen ilk ve tek metal detektörüdür. İçeriğinde yukarıdaki görselde yer alan tüm başlıklar ve aksesuarlar bulunmaktadır.

Bu dedektör ile küçük başlıklarla maksimum 50 cm’ye kadar, büyük başlıklarla maksimum 3 metreye kadar aramalar yapabilirsiniz.

Ayrıca özel olarak üretilen Omega Başlıklar yer altında bulunan doğal altın ve altına yakın olan değerli metaller için özellikle duyarlı olacak şekilde üretilmiştir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra çerçeveli başlık ile maksimum 6 metre derinliğe kadar algılama yapılabilmektedir.

YENİ ALFA PULSE SERİSİ: Değiştirilebilir başlıklara sahip, TÜRKİYE ve ORTADOĞU topraklarına özel olarak tasarlanmış Pulse sistemine sahip metal dedektörü.

Buraya kadar en çok bilenen define dedektörlerini incelediniz. Aradığınızı bu sayfada bulamadıysanız bu içerik de yardımcı olabilir : Define Dedektörü 

Daha Fazla Dedektör 

Aradığınızı Bulamadınız mı ?

Her Zaman En İyi Seçenek Google

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102