İndirim!

Garrett Ace 300i

(1 müşteri incelemesi)

3.900,00  3.850,00 

Garrett Ace 300i 

 • Yeni Dijital Hedef Tanımlama Özelliği: 0 – 99 arasıdır ve toprak altındaki hedefin cinsini gösterir.
 • Yeni mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.
 • Yeni sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı sesli uyarı sistemi
 • Uygun fiyatlı, üstün perfomanslı ve kolay taşınabilir çok hafif metal dedektör
 • 3 Çeşit Arama Seçeneği
 • Dört farklı Hassasiyet ayarı
 • Tek Para Derinlik Göstergesi hedefin toprak altındaki derinliğini gösterir.

 

20 adet stokta

Garrett Ace 300i

Garrett Ace 300i – Altın Metal Arama Dedektörü, Deep Dedektör Farkıyla Açıklamaları Videoları, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları,Metal Arama Kapasitesi Bilgi

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör, Garrett Metal Dedektörü, Garrett Ace 300i Dedektör, Garrett Ace 300i, Altın Arama Dedektörü, Metal Arama Dedektörü, Define Arama Dedektörü 

Garrett ACE™ 300i Metal Dedektör

Pakete dahil olan parçalar:

 1. 16.5 x 23cm (6.5″ x 9″) PROformance™ suya girebilen arama başlığı (resimde gösterildiği gibi)
 2. ACE 300i ‘nin kalitesi ve performansıyla hemen hazine bulmaya başlayabileceksiniz.
 3. Herkes için kolay kullanım!
 4. Tüm define avcılarının ve dedektör kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre revize edilmiş toprak altındaki Hedefi Tanımlama Özelliği ve Arama Seçenekleri/Metal Ayırma özelliği bulunmaktadır.

Garrett Ace 300i Dedektör Genel Özellikleri

 • Yeni Dijital Hedef Tanımlama Özelliği: 0 – 99 arasıdır ve toprak altındaki hedefin cinsini gösterir.
 • Yeni mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.
 • Yeni sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı sesli uyarı sistemi
 • Uygun fiyatlı, üstün perfomanslı ve kolay taşınabilir çok hafif metal dedektör
 • 3 Çeşit Arama Seçeneği
 • Dört farklı Hassasiyet ayarı
 • Tek Para Derinlik Göstergesi hedefin toprak altındaki derinliğini gösterir.

Özellikle – Tek para bulmada, kumsal /tatlı suda yapılan aramalarda tavsiye edilir

Garrett Ace 300i Dedektör Kullanım

1. Güç On

ON / OFF Güç butonuna basıp elinizi çekin ACE 300i en son kullanılan modunda açılır, otomatik olarak toprak mineralleri için ayarlanır ve aramaya hazır konumdadır. Dedektör zaten Garrett tarafından kurulan dört adet (4) AA batarya ile çalışır. (Fabrikanın varsayılan modu Coins’dır)

2. Modu Seçiniz

Arzu edildiğinde farklı bir tespit modu seçmek için Mode butonunu kullanınız. (ZERO-DISC JEWELRY COINS

3. Ayarları Düzenleyiniz.

Arzu edilirse, Hassasiyet ayarını ayarlayın. (SENSITIVITY)

4. Taramaya başlayınız.

 • Arama başlığını yaklaşık yerden 2-3 cm kadar yüksekte tutunuz ve başlığı yaklaşık 1m/saniye için sol ve sağa hareket ettirip taramayı yapınız. Başlık hedef tespiti için hareket halinde olmalıdır.
 • Şaft kilitini sağa doru çevirerek acınız.Alt şaft bağlantı noktasına plastik contaları yerleştirin arama başlığını aşağıda gösterildiği gibi gövdeye bağlayınız ve kelebekli somunu elle sıkınız.
 • Üst şaft kilitini gevşetip kontrol ünitesiyle beraber S-şaftı yerleştirin, alt şaftı istenilen uzunluğa göre ayarlayın ve şaft kilitlemeleri elinizle sıkınız. Kablonun ilk dönemeci gövdenin üstüne gelecek şekilde, kabloyu güvenli bir şekilde gövdenin etrafına dolandırınız.

Güç ON/OFF— Gücü çalıştırabilmek için bu butona basın.

ON veya OFF

Fabrika Ayarları—Fabrika ayarlarını yenilemek için, güç butonuna 5 saniye kadar basılı tutunuz (dedektör hızlı bir çift bip sesi çıkarana kadar) Düşük Batarya Göstergesi—Cihazın pilleri zayıfladığında, Düşük Pil Göstergesi açık olacaktır.

Aşağı Ölçek— Güncel ayrım modelini, yanık pikseller onaylı hedefleri ve boş pikseller reddedilmiş hedefleri gösterecek şekilde sunar.
Hedef ID İmleci (Yukarı Ölçek)— Her hedef için görüntü verecektir fakat sadece Aşağı Ölçekte onaylı olan hedefler için ses üretecektir.

Hedef ID Göstergesi – Bir hedefin olası tanımını yapmak için Hedef ID İmgesi ile beraber çalışır. Ayrıca solunda Ferrous (demir) hedefler, demir içermeyen hedefler veya zayıf veya düşük iletkenliği olan hedefler ortada, kalın veya yüksek hedefler ise (örneğin kalın gümüş) sağ kısımda bulunur.

Garrett Ace 300i Dedektör – Garrett Dedektör

Dijital Hedef ID – D imlecinden daha belirgin bir şekilde hedefleri tanımlamak için 0’dan 99’a kadar değer sağlar. Bozuk Para Derinliği Göstergesi – bozuk paranın veya aynı büyüklükteki bir hedefin derinliğini gösterir. Not: bozuk paradan daha büyük olan hedefler gerçek derinlikten daha sığ bir yerdeymiş gibi gözükebilirken, bozuk paradan daha küçük olan bir hedefler gerçek derinliğinden daha derin gözükebilir. Bir sonraki sayfadaki numune tablosu bazı ortak bulunmuş parçaların Dijital Hedef ID sıralarını sunuyor.

Dijital Hedef ID – Hedef ID, hedefin boyut ve kalınlığına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir çünkü küçük zayıf metaller kalın metal parçaları kadar elektrik akımını algılayamayabilir. Ek olarak mineralize topraklar Hedef ID hatalarına, özellikle küçük hedefler için, sebep olabilir. İpucu: Hedef ID, hedef arama başlığı altında, başlık tararken ve topraktan belirli bir uzaklıktayken en güvenilir durumdadır.

Ton ID— ACE 300i  hedefin metal türüne ve iletkenliğine göre üç belirleyici ton üretir. • Yüksek iletkenliğe sahip hedefler (Dijital ID > 60) benzersiz bir zil sesi sinyali üretir. • Ortadan düşüğe iletkenliğe sahip hedefler (40–60 Dijital ID) orta yükseklikteki bir sinyal üretirler.
• Demirli hedefler (Dijital ID < 40) düşük derecede bir sinyal üretir. Kulaklık Jack— 1/4” fişi olan herhangi bir kulaklık kullanınız.
Örneğin: bu, COINS Modu için olan önceden ayarlı çentik ayrım modeli üç mod arasında gezinmek için MODE tuşunu kullanarak önceden ayarlanmış üç ayırım düzeneklerinden birini seçin:

Garrett Dedektör – Modları

ZERO-DISC Modu– Her çeşit metali algılar. Bütün 5 ayrım pikseli açık durumdadır; Hiçbir metal hedef elenmemiş. Bu modu bütün metal parçaları bulmak için veya istenilen nesnenin materyali bilinmiyorsa kullanınız. Sinyali sürekli değilse bir hedefi saptamak adına Zero-Disc Modunu açabilirsiniz. Böyle sinyaller iyi bir hedefin yanında çöp bir hedefin olduğu anlamına gelebilir.

JEWELRY Modu – Yüzük, bilezik, saat ve kolye gibi takıların çoğu demir çöpü görmezden gelerek bulmak için tasarlanmıştır.

COINS Modu— birçok türdeki bozuk parayı bulma ve demir ve folyo gibi çöp parçaların da ayıklanmasını için tasarlandı. Folyo olarak yanıt verecek kimi istemem parçalar kaybolabilir. Alüminyum kutuları gibi boş hedeflerin de kazısı bulunabilir.

Üç mod arasında gezinmek için MODE tuşunu kullanarak önceden ayarlanmış üç ayırım düzeneklerinden birini seçin:

ZERO-DISC Modu – Her çeşit metali algılar. Bütün 5 ayrım pikseli açık durumdadır; Hiçbir metal hedef elenmemiş. Bu modu bütün metal parçaları bulmak için veya  istenilen nesnenin materyali bilinmiyorsa kullanınız. Sinyali sürekli değilse bir hedefi saptamak adına Zero-Disc Modunu açabilirsiniz. Böyle sinyaller iyi bir hedefin yanında çöp bir hedefin olduğu anlamına gelebilir.

• JEWELRY Modu – Yüzük, bilezik, saat ve kolye gibi takıların çoğu demir çöpü görmezden gelerek bulmak için tasarlanmıştır.

COINS Mode — birçok türdeki bozuk parayı bulma ve demir ve folyo gibi çöp parçaların da ayıklanmasını için tasarlandı. Folyo olarak yanıt verecek kimi istemem parçalar kaybolabilir. Alüminyum kutuları gibi boş hedeflerin de kazısı bulunabilir.

Garrett Ace 300i Dedektör Hassas Mod

SENSITIVITY (Hassaslık) butonlarını dört (4) seviyeye girmek için kullanınız. Çok küçük veya derin hedefleri ararken artan hassaslık kullanınız. Dedektör düzensizce davranırsa (yoğun metal çöplüğü, yüksek mineralli topraklar, elektrik girişimi veya başka bir metal
dedektörün varlığına bağlı olarak) ve düzensiz işlem ayrım ile çözümlenemiyorsa hassaslık seviyeleri kullanınız.

Kalite testlerini dedektörünüzün işletimini daha iyi tanımak için yapmalısınız.

Garrett Ace 300i Dedektör Kalite Testi

1. Arama başlığını düz, diğer metal nesnelerden bir kaç metre uzakta olan metal olmayan bir yüzeye koyunuz.
2. ZERO-DISC modunu seçiniz.
3. Arama başlığından 8-10 cm. uzağa çeşitli metal nesneler (bozuk para, şişe kapakları, çiviler vs.) atınız. Metal dedektörünüz hem ses hem de görsel yolla hedefinizi tanımlayacaktır.
4. Bu testi dedektörünüzdeki bütün mevcut modlarda uygulayınız. Şekillerle beraber sesleri de her modda olan LCD’de
gözlemleyiniz.
5. Kalite testinizin sonuçlarını kaydediniz ve alanda avlama sırasında onlara uyunuz.

Kalite testi sırasında test hedeflerinizin Target ID’de nasıl kaydolduğunu kavradıktan sonra, onları toprakta deneyiniz. Kayıtlı derinliklere hedeflerinizi gömün ve bir ‘’deneme alanı’’ oluşturunuz. Yerde düz bir şekilde veya farklı açılarda duran hedeflerin değişkenliklerini not alınız. Test alanı hedeflerinizi ve derinliklerini göstermek adına doğru kayıtlar veya yüzey işaretleri kullanınız. Toprak yerleştikten sonra aşırı kuru dönemler sırasında veya çok ıslatan bir yağmurdan sonra bu hedefleri bir kaç ay içerisinde tekrar test etmeyi deneyiniz.

ACE 300i’NİZLE AVLAMA İPUÇLARI

• Metal tespitinde yeniyseniz, kumlu ve gevşek topraklarda arama yapmaya başlayınız. Böylece metal dedektörün, nokta atışını ve nasıl hedeflerin kazılacağını daha kolay öğrenirsiniz. • Her zaman en iyi tespit sonuçları için arama başlığının yüksekliğini yerden 2-3 cm yukarı ve paralel bir şekilde tutunuz. • Arama başlığınızı toprak sürme çizgisine ve suyun kenarına paralel tutunuz. Bu sürülmüş tarlalardaki ve su yanındaki nemlenen kısımlarda dengesiz toprak yüzünden meydana gelen olumsuz etkileri en aza indirgeyecektir. Arama başlığını toprak sürme çizgisine ve suyun kenarına dikey bir şekilde sallamayınız. Çünkü bu toprak yanıtında dedektör performansını azaltacak ani  değişikliklere sebep olabilir. • Saniyede 1 metrelik hızla yanlara doğru düz bir çizgide arama başlığınızı tararken yavaşça yürüyünüz.

METAL SAPTAMA KURALLARI – TEMKİNLER

METAL SAPTAMA KURALLARI

Birçok define avcısının ve kulübün var olan metal tespit sporumuzu korumak adına uyduğu Ahlak Kuralları aşağıda belirtilmiştir. Aynısını yapmanızı öneririz: • Özel ve kamu mülklerine, bütün tarihi ve arkeolojik bölümlerine saygı duyacağım ve doğru izinler olmadan bu alanlarda metal tespiti yapmayacağım. • Bulunan hazinelerin keşfi ve raporlanması ile ilgili bütün yerel ve ulusal mevzuatlar hakkında bilgili olup hepsine uyacağım. • Ne zaman mümkünse emniyet görevlilerine yardımcı olacağım. • Herhangi türdeki bir mülke, buna teller, sinyaller ve binalar da dahil, kasti olarak bir hasar vermeyeceğim. • Kazıdığım çukurları her zaman dolduracağım. • Mülk, bina veya terk edilmiş yapıların kalıntılarına hasar vermeyeceğim. • Çöp veya diğer atılmış döküntüleri etrafta bırakmayacağım. • Her arama alanını terk ettiğimde bütün çöp ve kazılı alanları dolduracağım. • Altın Kuralı gözlemleyip iyi açık hava görgü kurallarını kullanacağım ve metal tespiti
alanına dahil olan bütün insanların kişilik ve toplumsal imajlarına katkıda bulunacak bir kişilikte davranacağım.

TEMKİNLER

Garrett dedektörünüzle hazine arayışına çıktığınız zaman, aşağıdaki önlemleri alınız:

• Hiçbir zaman özel mülk alanlarında izin olmadan izinsiz giriş veya avlama yapmayınız.
• Ulusal ve devlete ait parklar/anıt ve askeri alanlar vs. kesinlikle yasaktır.
• Elektrik akımlarının veya boru hatlarının gömülü olabileceği alanlardan uzak durunuz. Eğer bulursanız işleminize devam etmeyiniz ve uygun yetkilileri bildiriniz.
• Herhangi bir hedefin kazındığı durumda mantıklı temkinler alınız. Özellikle durumdan emin değilseniz.
• Eğer metal dedektörünüzü herhangi bir alanda kullanmaktan emin değilseniz, her zaman uygun yetkililerden izin alınız.

Garrett Ace 300i Dedektör Bakımı

Garrett dedektörünüz dayanıklı ve dışarıda kullanım için tasarlanmıştır. Fakat, her elektronik ekipman gibi, yüksek performansını korumak için uygulayabileceğiniz bir kaç basit yol mevcuttur.

• Elinizden geldiğince , yazın dedektörünüzü bir otomobil garajında veya sıfırın altında dışarıda tutmak gibi uç durumlardan kaçınınız.
• Dedektörünüzü temiz tutunuz. Gövdeyi sökünüz ve siliniz, kontrol yuvası ve arama başlığını gerektiği zaman ılık bir bezle tem izleyiniz.
• Arama başlığınızın su altında kalabileceğini fakat kontrol yuvası ve bağlantıların kalamayacağını unutmayınız.
• Kontrol ünitesini yoğun sis, yağmur ve dalgalardan koruyunuz.
• Bir aydan fazla depolanacaksa, dedektörden bataryaları sökünüz.
• Bataryaları değiştirirken kaliteli alkalin veya tekrar şarj edilebilir bataryalar kullanın ve en uygun performans için yeni bataryalarla değiştiriniz.

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazıveya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör, Garrett Atx Pro, Garrett At Pro, Garrett İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ... Bu Rehberde Garrett Dedektör, Garrett Define Dedektörü, Garrett Altın Dedektörü, Garrett Metal Dedektörü Hakkında Ürünler,Fiyatlar ve Ürün Özellikleri Bulabileceksiniz. Garrett Dedektör; metal dedektörü, altın dedektörü, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett Dedektör, son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Hemen Garrett Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyelim .... Garrett Dedektör piyasanın en çok tercih edilen markası olmakla birlikte, Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür. Garrett altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir. Hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanan Garrett Dedektör define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır. Tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atarak, bulmak istediğiniz objeye ve arama yapmak istediğiniz yere göre cihaz bulmak Garrett ile çok kolay.  
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Garrett Ace 300i için 1 inceleme

 1. admin

  Garrett Ace 300i – Altın Metal Arama Dedektörü, Deep Dedektör Farkıyla Açıklamaları Videoları, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları,Metal Arama Kapasitesi Bilgi

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102