XPLORER XP Deus Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir. 

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

O ISBN DEEP97317483 ISBN DEEP97317483 Stok kodu: DEEP97317483 Kategoriler: , , Etiketler: , , , , , , , , GTIN: GTIN DEEP97317483
Markalar:Xp Dedektör

Kısaca XPLORER XP Deus Metal Dedektörü – Kablosuz kulaklık WS4, RC ve 28 cm bobin ile dolu –   XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü: En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş cihaz .

XPLORER XP Deus Özellikleri

  • Çalışma frekansları ayar : 4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz.
  • Zemin dengesi: Salınım (sallanırken otomatik zemin dengesi), pompa, manuel ve sahil.
  • Cevap: 6 seviye (dünyadaki en hızlı metal dedektör).
  • Çalışma modları: hareket (vurgulu ses olmadan sessizce) ve vurgulu. Hatta ses ile veya ses olmadan hareket yok.
  • Fabrika program: 10 + 8 kayıt kullanıcı program.

Yeni Deus V4.1 daha derin, daha hızlı. Üstelik daha rahat ve çok daha esnek bir şekilde konum. XP, S-teleskopik direkli sansasyonel ve benzersiz bir kablosuz metal dedektör.

Üstelik Deus’un kullanımı basit ve mantıklıdır. Hatta ön ayarlı 10 fabrika programı ve eğlence başlayabilir. Deus, yeni başlayanlar için idealdir. Ayrıca deneyimli dedektörlere tamamen eşsiz bir performans ve uzman menüleriyle yüksek derecede esneklik. Dedektörün montajı ve sökülmesi sadece 5 saniye sürer.

Makara asla değiştirilemez. Patentli teleskopik çubuk, düz şekilli teleskopik çubuktan nispeten daha iyi sallanır. Ergonomik şekilli kauçuk sapı tutması rahattır ve elinize sıkıca oturur. Elinize daha iyi uyan bir dedektör yoktur.
Deus Sisteminin arama başlığı, sinyal işleme için önemli bileşenler içerir, bu nedenle artık bir kablo bağlantısıyla gönderilmesine gerek yok.

Alıcı bobine, “yerinde” yerel sinyalleri anında analiz eden minyatür bir dijital devre entegre. Bu, Deus’un benzersiz bir hızlı tepki hızına ulaştığı ve aynı zamanda sinyal işleme kalitesini önemli ölçüde geliştirdiği anlamında. Sinyaller, dijital radyo bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı olarak uzaktan kumandaya ve kulaklıklara (isteğe bağlı) iletme.

Son Olarak;

Marka

Xp Dedektör

XP Dedektör Hakkında

XP Dedektör; Fransa’da yüksek performanslı ve ayrımlı metal dedektör cihazları üzerinde çalışıyor ve üretiyor.Kısaca konusunda uzman, alanında deneyimli dedektör ekibiyle birlikte müşterilerin tüm beklentileri karşılamaktadır. Üstelik çok çeşitli metal dedektörleri tasarlıyor.Ayrıca XP metal dedektörlerinin en önemli farkı performans, güç, ayrım ve kullanım kolaylığıdır.Başka bir deyişle XP Deus, kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Çünkü en iyi performansı sunan bir metal dedektör modelidir.Hatta XP'nin üretmiş olduğu Deus modeli; derinlik, hız, hafiflik ve tamamen kablosuzdur. Böylece özellikleri ile sektöre yeni bir boyut kazandırmıştır.Son Olarak Stoklarımızdaki Çeşitleri:  Modelleri XP DEUS, Gold Maxx Power, G-Maxx 2 , Adventis 2 , ADX 150 ... 

XPLORER XP Deus Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Kısaca XPLORER XP Deus Metal Dedektörü – Kablosuz kulaklık WS4, RC ve 28 cm bobin ile dolu – XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü: En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş cihaz .

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı