İndirim!

Xp GMAXX 2 (DD 38×45 cm Başlıklı) Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

10.600,00  10.150,00 

G-Maxx 2 XP Dedektör

XP GMaxx 2 Dedektör

Xp Dedektör

12 adet stokta

Stok kodu: 489561-58 Kategoriler: , , , , , , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Markalar:Xp Dedektör

Xp GMAXX 2 Dedektör

Xp GMAXX 2 (DD 38×45 cm Başlıklı) Dedektör – Deep Dedektör, Xp Modelleri ve Altın Metal Arama Cihazları İçin Sayfanın Güncel Açıklamalarını İncele

Xp GMAXX 2 Dedektör , Tüm Aramalar İçin Çok Yönlü Dedektör

4,6 kHz arama frekansı sayesinde, G-Maxx 2, çeşitli zemin tipindeki paralar ve önemli nesneler için güçlü ve çok yönlü bir dedektördür.

Kurulumdaki önemli bir esneklik, Multi-Tones modu, IRON LEVEL ve yeni IRON THRESHOLD ayarları sayesinde, beklediğiniz toprağa uymanızı sağlar.

LCD ekrana kıyasla insan kulağının olağanüstü analiz fakülteleri nedeniyle, bir LCD ekran yerine anlık ses sinyalini seçtik.
LCD ekranlar gerçek zamanlı olarak yanıt veremez ve çok kısa veya diğer sinyallere çok yakın olan zayıf sinyalleri yakalamaz.

G-Maxx II ses sinyali, en belirgin olmayan sinyalin gerçek zamanlı çıkışını sağlar.

Dedektörlerimiz geniş tarama arama kafaları (Çift D) kullanır, çünkü bu bobin geometrisi daha iyi bir zemin penetrasyonu sağlar.

Cihazımızın sağlamlığını ve üretim kalitesini takdir edeceksiniz. Metal dedektörü genellikle zor koşullarda kullanıldığından, en hassas parçalara tam dikkat gösterdik. G-Maxx, kaliteli parça ve malzemelerle geliştirilmekte ve üretilmektedir, böylece XP dedektörünüzün kullanım ömrünü uzatır.

G-Maxx XP dedektörünün bu evrimi, tamamen yeni bir elektronik devreden, aşağıdaki gibi yeni fonksiyonlara sahip.

Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklık: verici şimdi bu dört yeni dedektörün devre kartlarına entegre edilmiştir. İki adet değiştirilebilir kanalla dizayn edilmiştir. Dedektörlerin önündeki FREQ SHIFT anahtarı, iki çıkış kanalının hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar: CH 1 veya CH 2.
Frekans değiştirme: Yeni bir anahtar (FREQ SHIFT), yakınlarda kullanılan diğer XP cihazlarından gelen paraziti azaltmak için algılama frekansının (Frekans. 1 veya Frekans. 2) ayarlanmasını sağlar.
Demir istilası olan bölgelerde hedeflerin algılanmasını iyileştiren yeni analog filtreler. Ütü tarafından oluşturulan maskeleme dairesi büyük ölçüde azaltılmıştır. Bu nedenle demir bulaşmış alanlarda ilgi hedefleri daha kolay tespit edilebilir, böylece süpürme işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanır.
Ayrıca, şimdi çok daha hassas olan hassasiyet ayarlarının derecesini de iyileştirdik. Hassasiyet ayarları yelpazesinde “yakınlaştırdık”, ayarlarınızda daha fazla hassas ayar yapmanızı mümkün kılar ve size mümkün olan en kolay hassasiyeti ayarlayabilirsiniz.

G-Maxx 2 hala “çok tonlu” bir dedektördür, ancak kullanıcı artık demir seviyesi ayarını IRON THRESHOLD potansiyometresini kullanarak ayarlayabilir. Bu potansiyometre, sadece demir kaplayan bir aralık ile bir algılama ayarı olarak görülebilir. 0 ile 20 arasında değişen ince ayar ayarlarına sahiptir.
0’da, tüm demir sesleri orta ses seviyesindedir. Ayar ne kadar yüksek olursa, tespit edilen demir için perde o kadar düşüktür.
Bu, örneğin, küçük tırnakların sadece düşük bir aralıkta toplanmasını sağlarken, daha büyük olanları orta adımda algılanacaktır. Şüphesiz zaten bileceğiniz gibi, çok yüksek düzeyde bir ayrımcılık dedektörün performansını engelleyebilir.
Bu ayar daha önce kullanıcıların çoğunluğuna uygun olan alevelde önceden ayarlanmış. Ancak çoğu zaman yeni başlayanlar, ütülerin makinelerine kaydolmasını istememelerine karşın, daha ileri seviyedeki kullanıcılar, zorlu arazilerdeki hedefleri tespit etmeyi kolaylaştırmak için bu seçeneğe sahip olmayı tercih ediyor.
ZEMİN, SİLENCER, DEMİR SES (önceden Seviye) ayarları değişmeden kalır.

Derin Arama Dedektörü, Altın Dedektörü, Define Dedektörü Modelleri İçin Buraya Bakın …

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Xp Dedektör

Xp Metal Dedektörü

XP metal dedektörü satıcısı "Derin Dedektör" uygun fiyatları ile XP dedektör satışı yapar. XP dedektör siparişi için bizi arayın. XP dedektörünüzü kullanma konusunda herhangi bir tavsiyeye ihtiyacınız olursa, metal tespitinde ilk adımlarınızda size yol gösterecek olan Blog bölümümüzü ziyaret etmekten çekinmeyin. Ayrıca, metal dedektörü seçiminde size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacağız.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Xp GMAXX 2 (DD 38×45 cm Başlıklı) Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    Xp GMAXX 2 Dedektör , Xp Gmaxx 2 Dedektör, Xp Dedektör, Xp Define Dedektörü, Xp Metal Dedektörü, Xp Satılık Dedektör, Xp Görüntülü Dedektör,Kiralık Dedektör

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102