Faydalı BilgilerKonu

Xp Deus Hakkında Merak Ettikleriniz

2016’dan beri aslında define arama dedektörü ile değerli metal aramak yasallaştı. İşte o günden beri izinli değerli metal aramalarında xp dedektör (DEUS) kullanılıyor. Tercih edilme sebeplerine bakılırsa bir hayli haklı sebepler …

Piyasada çok fazla altın dedektörü bulunmasına rağmen, bu derinliklere inebilen bir dedektör hala ispatlanmış değil. Xp Deus ile derin aramanın tadını çıkaranlar böyle söylüyor.

Bizlerde bu rehberde xp deus için bir çalışma yaptık. XP Deus için başlıklar, kulaklıklar, bobinler nasıl çalışır. Hangi durumlarda bobin veya başlık değiştirmek gerekir? Xp deus hangi başlıkla daha verimli çalışır? En iyi deus aksesuar seçenekleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Bir metal dedektörünün neler yapabileceğini az çok bilenler olacaktır. Fakat xp deus derin metal dedektörü ile diğer dedektörlerden farklı olarak neler yapabilirsiniz ?

Öncelikle deus kablosuz özelliği ile daha kolay kullanım sağlayacak. XP DEUS 2 WS6 Kulaklıklar uzaktan kumanda olmadan bağımsız bir ünite olabilirler ve son derece ergonomik ve hafif bir konfigürasyon için bobine bağlanabilirler. WS6 Modülü kesilmemiş olması ve kontrol ekranında, hedef ekran ve tüm ayarları en iyi şekilde ayağa monte edilmiş olabilir. Daha sonra ideal olarak WSA II veya WSA II-XL kablosuz kulaklıklarla tamamlanır.

Xp Deus Hakkında Merak Ettikleriniz

XP DEUS 2 yeni derin arama dedektörü ile defineciliğin keyfini çıkaracaksınız. 2021 yılının buluş niteliğinde çıkarılan dedektörü dünyanın en derin arama define dedektörü olarak bilinecek …

XP DEUS İçin Uzaktan Kontrol Ünitesi Kumanda arıyorsanız ; Uzaktan kumanda veya RC olarak da bilinen kontrol modülü, DEUS’unuzun dahili ayarlarını yapmanızı sağlar. Gövdeye sabitlenebilir veya bir cepte saklanabilir. Dedektörünüzü kontrol etmek için WS4 kulaklığı kullanmayı seçerseniz uzaktan kumanda gerekli değildir. Bu kontrol ünitesi ile artık dedektörünüzden bağımsız bir kumandanız olacak.

XP FX02 Kulaklık ekonomik kulaklıklar katlanabilir, kompakt ve hat içi ses kontrolü içerir. Spesifik hoparlör empedansı, FX02 kulaklığı XP Dedektörünüzü tamamlamak için mükemmel, ucuz kulaklık kullanırsınız. Dedektörünüz için özel olarak üretilmiş ultra hafif konforlu kulaklığın tadını çıkarın.

Şimdi Tüm XP DEUS SEÇENEKLERİNİ BULUN! TÜM XP DEUS AKSESUARLARI BURADA …

https://www.deepdedektor.com/xp-deus-metal-dedektoru

 

 

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102