X-TERRA 305 Metal Dedektör Minelab

Kısaca Minelab X-TERRA 305 Metal Dedektörü hakkında en güncel fiyatlar yorumlar ve metal algılama teknolojisi ile ilgili bilgiler burada. 

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

O ISBN DEEP33317289 ISBN DEEP33317289 Stok kodu: DEEP33317289 Kategoriler: , GTIN: GTIN DEEP33317289

Minelab Dedektör X Terra 305 Dedektör Türkiye’nin En Güvenilir Online Dedektör Satış Bayisi Olan deepdedektor.com’dan satın alabilirsiniz.

 • KOLAY KULLANIM
 • UYGUN FİYAT
 • METAL CİNSİNE BAĞLI SES TONU

Metal arama tüm dünyadaki insanların sevdiği büyüleyici ve ödüllendirici bir hobidir. Üstelik X-Terra satın alarak, düzenli olarak değerli madeni paralar, kalıntılar altın ve mücevherler bulan çok sayıda kişiden biri de siz olabilirsiniz!

VFLEX saf ve tek bir frekansla işlem yapar ve yüksek derecede ince ayarlı. Üstelik güvenilir bir dedektör kullanmanızı sağlayarak hobinizle her zaman iyi vakit geçirmenizi sağlar. Başka bir deyişle, CİDDİ bir dedektördür.

Üstelik X-Terra detektörleri Minelab’ın VFLEX Teknolojisinin kullanıldığı ilk ürünlerdir. Böylece VFLEX, analog devreleri dijital sinyal işlemci ile değiştirerek standart tek frekans teknolojisini daha da geliştirmek için son teknoloji dijital ve karışık sinyal bileşenlerinden yararlanmaktadır.

Minelab X-TERRA 305 Metal Dedektörü Metal Algılama Teknolojisi ile İlgili Bilgiler Burada. 

Özellikle kullanılan az miktardaki analog devre dijital alanda yapılan işleme performansına ulaşmak için gerekli olan sıra dışı hassasiyet. Fakat süreklilik ve tekrarlana bilirliği elde etmek üzere tasarlanmış ve ayarlanmıştır.

Son olarak metal detektör tasarımındaki yaklaşımlarda yapılan bu köklü değişiklik kişisel dijital yardımcı ekipmanla arama yapmayı kolaylaştırmıştır. Hatta cep telefonları taşınabilir ses sistemlerinde kullanılan elektronik sistemlerde meydana gelen ilerlemeler sayesinde mümkün olmaktadır.

Minelab Dedektör - X Terra
Minelab Dedektör – X Terra

Aslında bu define avcısı hem amatör hem de profesyonel kullanıcıların en iyi şekilde avlanmaları için tasarlanmıştır.

 1. X-Terra 305 standart işlemleri frekansı 7.5 kHz. Bu frekans zeminin derinine inme kabiliyetine sahiptir ve genel amaçlı aramalar için en uygun frekanstır.
 2. X-Terra, uygun arama başlığı seçimine bağlı olarak 18.75 kHz frekanslarında çalışma olanağı sunar.
 3. X Terra Dedektör Modelleri Minelab’ın VFLEX Teknolojisinin kullanıldığı ilk ürünler.
 4. Metal arama yapmak için gerekli olan fonksiyonları kaliteli bir şekilde size verir.
 5. Pratik kullanım sayesinde rakiplerini geride bırakmaktadır.

Hatta dünyaca ünlü dedektör üreticisi minelab dedektör firmasının fiyat performansı en iyi dedektörlerindendir. Hatta yüksek kullanıcı memnuniyeti ile isim yapmış bir detektör modelidir.

Minelab X Terra 305 Dedektör Özellikleri

 • Sayısal ayrım özelliği
 • İstenilmeyen metalleri silme özelliği
 • Farklı sestonları
 • Sesli ayrım
 • Manuel toprak ayarı seceneği
 • Dedektör 3 farklı khz başlık kullanma seceneği
 • Kulaklık kullanabilme secenegi
 • Ses kısma veya yükseltme secenegi mevcuttur
 • Arazide ihtiyac duyabileceginiz tüm özellikler mevcuttur.
 • Düşük fiyatlara yüksek performas arayan müsterilerimiz için uygun üründür.

Son Olarak;

Marka

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX 3030, Minelab Excalibur II, Minelab E-Trac, Minelab Safari, Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X-Terra 705, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 305, Minelab Go-Find 60, Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 20

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“X-TERRA 305 Metal Dedektör Minelab” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı