Whites Spectra V3i Define Altın Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP93417395 ISBN DEEP93417395 Stok kodu: DEEP93417395 Kategoriler: , , GTIN: GTIN DEEP93417395

Whites Spectra V3i Define-Altın Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri ve detaylı bilgileri burada!

Türkiyede satıldığın günden bu yana büyük ilgi ve beğeni almıştır. Hatta whites dedektör modellerinin en üst serisi olan Spectra modelinde Türkçe menü özelliği ile kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Üstelik altın, değerli obje, sikke, gümüş para ve define aramalarında kullanılmaktadır. Hatta bu model 3 fraklı frekans ile aynı anda arama yapmaktadır. Ayrıca White’s kullanan müşterilerimiz yeni modeli spectradan oldukça memnun kalmışlardır.

Whites Spectra V3i Teknolojisi

White’s firmasının teknolojide son noktaya ulaştığı dedektörü V3i olarak bilinmektedir. Hatta renkli ekranı ve kablosuz kulaklığın yanı sıra Türkçe menüsü ile kullanıcıların favori listesini zorlamaktadır.

Üstelik 3 farklı frekansı tek dedektör’de birleşmiştir. Böylece White’s firmasının mühendisleri frekans aralıkların da yaptıkları seçimler de hassasiyetlerini ortaya koymuşlardır.

Dünyanın her noktasın da değerli olan altın ve gümüş için farklı farklı iki frekansı kullanmaktadır. Genel aramalar da kullandığı frekans ise diğer metal çeşitleri için en verimli frekanstır.

Bu üç frekansın verilerini eşzamanlı olarak tamamıyla HD renkli ekran kullanmaktadır. Spectra Graph™ diye adlandırdığı teknolojisiyle 3×3 hedef analizi yapmaktadır.

spectra-v3i
spectra-v3i

Pinpoint(noktalama) ekranın da ise 3 farklı amaç için gönderdiği sinyallerin geri dönüşümünü ölçmektedir. Menüsünün sadece bir banka ATM’si kadar kolay kullanıma sahip olan bu dedektörle sizle mutlu sonlara ulaşacaksınız.

Prospecting Scan özelliğiyle zemindeki minarellerin değişimi toprakdaki dengeyi sağlamaktadır. Bu mükemmel cihazla topraktan kaynaklanan derinlik düşüşlerini de egale edecektir.

Böylece DD başlığının yanı sıra Prospecting Scan özelliği bulunmaktadır. Türkiye toprakların da yoğun olarak görünen minarel etkilerini tamamen ortadan kaldırmaya adaydır. Hatta White’s firmasının yıllarca ürettiği dedektörler deki ayrım hassasiyeti bu modelde de değişmemiştir.

Whites Specta V3i Türkçe

Metal tespitinde büyük yeniliklerden bir diğeri de şudur: V3i, hazine avcılığını derinlik ve performans açısından bütünüyle yeni bir seviyeye taşır.

V3i, kablosuz kulaklıklar, HD renkli ekran ve bir grup dil seçeneği dâhil birçok yeni özellikle donatılmıştır. Bunlar, tabii ki avlanma sürecinizi daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli hale getirmek içindir. Fakat daha iyi bir metal dedektörün ölçütü nedir?

‘Daha derinlere gidebiliyor mu? Neler bulabiliyorsunuz?’

Ve işte cevap: V3i kullanıcıları, aralıklarla diğer metal dedektörlerle taranmış alanlarda daha eski, daha derinlerdeki metal para, kalıntı ve mücevherleri tarayarak bulabiliyorlar!

Son Olarak;

Daha Fazla Define Dedektörü Çeşitleri İçin Tıklayınız

Whites Dedektör Önbellek

 

Marka

Whites Dedektör

Whites Define Dedektörü

Tüm White's Dedektör Modelleri Türkiye'nın En Güvenli Dedektör Alışveriş Sitesi Olan deepdedektor.com'dan Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Satın Alabilirsiniz!
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Whites Spectra V3i Define Altın Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Whites Spectra V3i Define-Altın Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri ve detaylı bilgileri burada!

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı