İndirim!

Via Gold Dedektör

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

 • Marka: Asya Dedektör (Via Gold Dedektör)
 • Garanti Süresi: 24 Ay
 • Fiyat: 13.983,05 TL + KDV
 • Havale: 16.005,00 TL (%3,00 havale indirimi)

22 adet stokta

Via Gold Dedektör altın arama dedektörü fiyatı ve özellikleri sayesinde en derindeki defineyi ve gömülü hazineleri, kaya, toprak içerisinde derinlik kaybına uğramadan herşeyi bulabilir. Altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki oda mezarları, tünelleri 30 santim ile 2,5 metre bulabilme garantisi vardır.

via-gold-dedektor
via-gold-dedektor

Via Gold dedektör altın objeleri ve hazineleri 2D canlı grafik özelliği ve Sayısal değer ekranındaki özel yazılım ve tasarımı sayesinde %70 garantili net ayrımını yapabilmektedir. Via Gold dedektör değersiz metalleri %70 değersiz olarak ayrım yapabilmektedir. Via Gold altın arama dedektör süper fiyatı, 2 Farklı teknoloji olarak tasarlanmış olması sizlere 2 Farklı sistemde kullanma imkânı sunmaktadır.

Via Gold altın dedektörü fiyatı dışında otomatik sistemle her türlü madenli topraklarca çalışma seçenekleri sunmaktadır.

Via Gold define dedektörü Slow arama modu olan 2D canlı grafik arama modunda kaya içindeki gömülü hazine ve defineleri garantili bulabilmekte ve altın, gümüş, bakır, bronz ve değersiz metallerin ayrımını %70 yapmaktadır. Via Gold ekran görüntüleri.

Via Gold dedektör hızlı arama modunda özellikle tek para aramalarında yüksek performans ile çalışma imkânı sunarken derin arama özelliğinde de arama yapılmaktadır. Via Gold altın arama cihazı fiyatı ve kolay kullanımı dışında hızlı aramada POİNT özelliği sayesinde merkezi odaklama yapabilmektedir.

via-gold-dedektor-asya-aziz-dedektor
via-gold-dedektor-asya-aziz-dedektor

Via Gold Dedektör Define Arama Gold Via Dedektör

Via Gold define arama cihazı hızlı arama modunda sayısal değerde arama yaparken değersiz metalleri ZB FİLİTRE seçeneğinden kapatarak %60 sadece değerli ve altın objeleri arama seçeneği sunmaktadır.

Via Gold metal dedektörü sayısal hızlı arama modunda HOTROCK seçeneğinden sayısal değerleri artırarak pişmiş kiremit parçalarının yoğun olduğu tarihi yerlerde kiremitlerden ve madenli kalıntılardan çok fazla etkilenmeden arama imkânı sağlamaktadır.

Via Gold dedektör fiyatı en iyi define cihazı olmasının dışında TURBO Derinlik seçeneğinden daha derindeki hazineleri bulmak için %30 varan derinlik artırma seçeneği sunmaktadır.

Via Gold altın arama dedektörü hızlı arama modunda DEMİR KAYIT seçeneğinden demir türü metalleri tanıtarak değersiz metalleri görmeden sadece değerli metalleri %60 arama seçeneği sunmaktadır.

Via Gold Dedektör arkeolojik alanlarda tarihi altın objeleri ve heykelleri daha derinden bulabilmek için HASSASİYET seviyesinden derinliği artırma seçeneği sunmaktadır.

via-gold-detector
via-gold-detector

Via Gold dedektör ile derindeki defineleri ararken hızlı arama modunda isterseniz EŞİK sesini değiştirerek ayarlama imkânı sağlamaktadır.

Aslında cihaz metal dedektörü ergonomik tasarımı, şarj edilebilir uzun pil ömrü dışında renkli ekranında SES, IŞIK Ayarlarını arazi koşullarına göre istediğiniz gibi ayarlama seçeneği sunmaktadır.

Kısaca 1.850 gr ağırlığında ergonomik sökülüp takılan 3 parça sap ve gövde yapısı, 26×32 Çapında 14 kHz fabrika çıkış başlığı ve 36×41 Çapında 7 kHz derin arama başlığı ile beraber. Kulaklık, şarj aleti, özel muhafazalı çift gözlü çanta. 2 yıl ücretsiz 8 yıl parça garanti ve adınıza kayıtlı fatura ile birlikte. Full takım halinde Türkçe dillerin dışında 7 yabancı dile tüm dünya ülkelerine satışı yapılmaktadır.

Ayrıca Via Gold ve A6 plus cihazı için tasarlanan 60×60 çapındaki DUBLE 7 kHz başlık ile 3 metre derindeki hazineleri, 26×32 Çapındaki 20 kHz Başlık ile tek para ve küçük nagıt altınları bulmak için OPSİYONEL Olarak ücretli satın alabilirsiniz. Otomatik zemin ayarlı define dedektörü için sipariş vermek isterseniz bize ulaşın.

Via Gold Dedektör Özellikler

 • Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği sisteme sahiptir.
 • Bu nedenle daha önce bu tür bir cihaz kullanmayanlar da kısa sürede cihaza hakim olacaklardır.
 • Bununla beraber ergonomik yapıda tasarlanmıştır. Hafif olduğu için arazi de zorluk çıkartmaz.
 • Arama başlığı su geçirmez yapıya sahip bir cihazdır. Her türlü hava koşulunda kullanılması mümkündür.
 • Ancak daha küçük arama başlığı olan 20cm x 28cm ebatındaki başlıkta tercih edebilir.

 

via-gold-dedektor
Via Gold Dedektör, Via Gold Dedektör Fiyatları, Via Gold Dedektör Yorumları, Via Gold Dedektör Kullanıcı Yorumları, Via Gold Dedektör Sahibinden, Viagold Dedektör, Via Gold A9 Dedektör Fiyatları, Via Gold A9 Dedektör, Via Gold Dedektör Hangi Ülkenin, Via Gold Dedektör Özellikleri, Asya Dedektör Via Gold, Viagold Dedektör Fiyatları, Via Gold Dedektör 2el

 

Ağırlık 2 kg
Boyutlar 125 × 20 × 20 cm

Via Gold Dedektör için 1 değerlendirme

 1. Dedektör

  Via Gold Dedektör altın arama dedektörü fiyatı ve özellikleri sayesinde en derindeki defineyi ve gömülü hazineleri, kaya, toprak içerisinde derinlik kaybına uğramadan herşeyi bulabilir. Altın, gümüş, bronz, tunç türü metalleri, heykel, külçe, tek para, derin gömülü hazineleri ve yeraltındaki oda mezarları, tünelleri 30 santim ile 2,5 metre bulabilme garantisi vardır.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102