Toruk Pro Yerli Canlı Yer Altı Çekim Cihazı

 TORUK PRO, bu manyetik alanları analiz ederek “Yer Altındaki Gözünüz” olur! 

TORUK PRO© İçindekiler

 • 1 Adet Tablet
 • 1 Adet Korunaklı TORUK PRO© Çantası
 • 1 Adet TORUK PRO©
 • 1 Adet Flash Bellek (Yazılım)
 • 1 Adet Lazer Metre
 • 1 Adet OTG Veri Kablosu
 • 1 Adet Bağlantı Kablosu
 • 1 Adet Pusula
 • 1 Adet Kullanım Kılavuzu

Toruk Pro Yer Altı Canlı Görüntüleme Cihazı Kredi Kartına Taksitle … 81 İle teslimat ve eğitim ile Toruk Pro Satın Alın Kapınıza Gelsin.

TORUK PRO© Teknik Özellikler

 • 1 metre boyunda, 252 gram ağırlığındadır.
 • Çalışma voltaj aralığı 3.3 Volt – 5 Volt ’ tur.
 • Özgün, yerli ve milli bir yazılıma sahiptir.
 • Cihaz yazılımı; PC ve tablete uyumludur.
 • PC’ye ve diğer cihazlara kablo ile bağlanır.

Kısaca cihaz yer yüzeyinde bulunan jeomanyetik alanları yüksek çözünürlükte ölçebilmektedir. Böylece ölçüm sahası üzerinde yer altından gelen manyetik farklılıkları tespit eder.

Üstelik gömülü yazılımımız ve özgün algoritmalarımız ile noktasal CANLI alan taraması yapılabilmektedir. Hatta ölçüm sahasının parazitlerden arındırılmış kararlı matrisleri oluşturulur.

Üstelik toplanan ham veriler TORUK PRO’ya özgü yazılım ile işlenerek analiz edilmektedir. Bu sayede toprağın içerisindeki farklı materyaller anomali haritalaması yöntemi ile görselleştirmektedir.

toruk-pro
toruk-pro

 

Özellikle materyallerin kütle ve hacim büyüklüğüne göre ölçüm sahasında 30  metreye kadar derinlik bilgisine erişilebilinmektedir. Böylece ölçümler derinlikleri ile doğru orantılıdır. Bu nedenle kütle ve hacim büyüdükçe algılanabilme derinliği artmaktadır. Bu sayede küçüldükçe de algılanabilme derinlikleri azalmaktadır.

Kısaca TORUK PRO, kullanım kolaylığının yanı sıra elde edilen verilerin daha kolay ve anlaşılır şekilde görüntülenebilmesi için (2B) 2 boyutlu, (3B) 3 boyutlu anomali haritalarını sunmaktadır.

Örneğin TORUK PRO, ölçüm esnasında kendisini toprak yapısına göre kalibre edilebilmektedir. Böylece coğrafi farklılıklar gösteren kıtaların yanı sıra ülke ve  bölgelerde verimli sonuçlar elde eder. Hatta birbiri için uyumlu olarak tasarlanmış olan donanım ve yazılımı bulunmaktadır. Bu sayede altyapı hat tespiti, arkeolojik yapı ve kalıntılar, boşluk yapıları, değerli metaller, hafriyat, kayaç yapıları gibi altyapıların tespitinde kullanılmaktadır. Hatta etkili çözümler sunar.  Elbette Minimum 8×8 matris olacak şekilde en az 1 m²’lik alandan başlayarak istenilen büyüklükte saha ölçümleri alınabilmektedir.

Toruk Pro Kullanımı

Kullanım videosu ile daha kolay çekim alabilirsiniz. Ayrıca mühendislerimiz cihazı konumunuza getirerek, kendi çekim alanınızda test yapmanızı sağlayacaktırç Bununla birlikte cihazın eğitimini alarak daha kolay çekim yapabileceksiniz.

 

Toruk Pro Harita Türleri

2 Boyut: 2 Boyutlu seçeneği, ölçümün 2 boyutlu anomali haritasını
göstermektedir.

3 Boyut: 3 Boyutlu seçeneği, ölçümün 3 boyutlu anomali haritasını göstermektedir.

Kontur: Kontur seçeneği, ölçümün kontur görünümünde gösterilmektedir.

Renk Seçenekleri

Anomali görünümleri, seçilen renk skalasına göre görselleştirmeyi
sağlar.

TORUK PRO© Yazılım Kullanımı

Kısa kablo (OTG kablosu) tablete, uzun bağlantı kablosunu TORUK PRO© cihazına takılabilmektedir. TORUK PRO© ikonuna dokunarak uygulama açılmaktadır.

Son Olarak;

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

Google Önbellek Yeraltı Alan Tarama Cihazları …

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı