İndirim!

Toruk 101

(1 müşteri incelemesi)

27.500,00  25.000,00 

Toruk 101

Yeraltı Görüntüleme (Anomali Uzmanı) Toruk X Alan Tarama Hediyeli !!!

Ticari Hesap Numaralarımız 

Sıfır Cihaz Faturalı ve 2 Yıl Garantili Süper İndirimli Fiyatı İle Burada! Havale İle Ödemesini Yaptığınız Ürün Anında Yola Çıkar !!!

81 İle Adrese Teslim ve Eğitim  : 0532 466 71 02

6 adet stokta

Markalar:Toruk

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Toruk 101 noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır. Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Cihaz bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

30 Metre Yeraltına İnebilen ve Yeraltının Anomali Haritasını Anlık Çıkarabilen Cihazın Özellikleri

 • Maksimum 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir.
 • Yer altındaki maddenin derinliğini belirleme imkânı sunar.
 • Minimum 5 m² başlanarak istenilen sahalarda ölçüm yapılabilir.
 • Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3 V – 5 V arasındadır.
 • Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır.
 • Özel bilgisayar uygulama ile yer altının görüntüsünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının haritasını çıkarabilir.

toruk-101-test

Toruk 101 Teknik Destek

Cihazın kullanımı, bilgisayar yazılımının kurulumu, kendi test sahasında ölçüm alma, bilgisayara veri aktarımı, manyetik anomali haritası oluşturma ve haritanın yorumlanması ile ilgili eğitimler düzenlemekteyiz.

Eğitimlerimizin süresi ve tarihleri müşterilerimiz ile birlikte belirlenmekte olup, cihazımızı satın alan tüm müşterilerimiz için eğitimlerimiz tamamen ücretsizdir. Ayrıca cihazımızda oluşabilecek sorunlarda yanınızdayız.

Teknik destek ekibimiz ile, müşterilerimize satış sonrası uzaktan canlı destek ve gerektiğinde yerinde teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Toruk X Alan Tarama Hediyemiz

Toruk 101’i satın aldığınızda Toruk X Alan Tarama Cihazını Yanında Hediye Getiriyoruz !!!

Toruk 101 Garanti ve Yedek Parça

Tüm ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresince cihaz kaynaklı sorunlar için yedek parça temini ve tamirler ücretsizdir. Garanti dışında kalan cihazlarımız için ise yedek parça temini ve servis ücrete tabidir.

toruk-101-program-goruntusu

Toruk 101 Yeraltı Tespiti noktasal olarak toprak altı tespiti yapan yerli üretim bir cihazıdır. Fiyatı, Yorumları ve Özellikleri için ziyaret edin.

Yerli proje olan toruk hakkındaki kapsamlı ve güncel içeriğimizi inceleyin. Yerli üretim, en iyi yeraltı görüntüleme cihazı, yeraltı anomali haritası çıkarabilen 3D görüntüleme sistemi olan Toruk ile yeraltında gizli hiç bir materyal kalmayacak.

Önce toruk 101’in hangi alanlarda kullanıldığına bakalım;

Alt Yapı ve Hat Tespitinde Toruk 101

 • Belediye altyapıları, su ve atık su boru hatları bulmak
 • Doğalgaz ve telekomünikasyon altyapıları
 • Elektrik santralleri yeni yeraltı sistemi tarama işlemleri

Madencilikte Toruk 101

 • Metal ve doğal taş maden yataklarında alan taramasi, cevher, altın, gümüş gibi değerli metallerin bulunmasında tek cihaz.
 • Maden damar yapılarının ve derinliklerinin sondaj çalışmaları öncesinde anomali haritalandırma teknolojisi ile belirlenmesi Toruk 101 ile çok kolay.
 • Yeraltı madenlerinin konumlandırılması ve bulunduğu bölgenin detaylı haritalandırılmasında muhteşem sonuçlar.
 • Maden ocaklarının kurulacağı yerin haritalandırılması ve yeraltı uygunluk tespitinde bir adım önde .
 • Maden ocaklarındaki göçüğü engelleme, su ve boşlukların önceden tespitinde kullanılacak.
 • Maden alanlarının toprak mineral seviyesinin belirlenmesinde kullanılacak.

Toruk 101 En İyi Yeraltı Görüntüleme Sistemi

 • Yer altı görüntüleme sistemleri,Görüntülü Dedektör denince definecilerin aklına ilk gelen şey definecilerin aklına ilk gelen şey bu cihazların pahallı olduğudur.
 • Toruk Çoğunlukla defineciler tarafından tercih edilen yer altı görüntüleme sistemleri ve görüntülü dedektörler çok daha derinden veri alabilme yeteneğine sahip cihazlar olarak bilinirler.
 • Toruk manyetik sensörler kullanılarak yapılan yer altı görüntüleme sistemleri aynı zamanda yüksek frekans ile çalışan gpr ler olarakta karşımıza çıkmaktadırlar,definecilerin en çok tercih ettiği yer altı görüntüleme sistemi manyetometre ve gradyometrelerdir.
 • Dünyada birkaç ülkede üretimi yapılan yer altı görüntüleme sistemleri ve görüntülü dedektörler son yıllarda Türkiye’de de üretilmektedir,bunların içerisinde üretimi en kolay olan manyetik sensörler ile yapılan manyetometreler ve gradyometrelerToruk dir.
 • Bu cihazın çalışma prensibi yeraltında oluşmuş manyetik bozulumların tespit edilmesidir bir örnek vermek gerekirse toprağın olağan yapısını oraya açılmış bir tünel veya kazarak yapılmış oda,mezar şeklinde bozulumunun bu cihazlar tarafındaki manyetik sensörler tarafından tespit edilmesi yöntemidir.

Toruk 101 Yeraltı Tespiti – Kullanımı

Toruk Kullanımı Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. TORUK 101, bu manyetik alanı analiz ederek “Yer Altı Görüntüleme” olur!

Kullanım Videosu Toruk 101 İle Ölçüm Alma

Toruk 101 Altyapı Tesbiti

Arkeoloji’de Toruk 101

 • Arkeolojik araştırma ve kazı çalışmalarında anomali haritalaması yöntemi ile tarihi yer, altyapı ve içinde bulunan eserlerin boyutu, miktarı, derinliğinin tespiti.
 • Kazı esnasında oluşabilecek kazaların minimilize edilmesinde olmazsa olmazdır.
 • Kazı çalışması yapılacak bölgenin uçtan uca analiz edilmesi ve tıpkı yeraltında bir kamera sistemi varmışcasına milimlik 3D görüntülemesinde hayat kurtarıcı.
 • Altın, metal, değerli elementlerin, yapı, tünel, boşluk içerisindeki materyallerin konumu ve boyutunu hemen tespit eder.
 • Toprak altındaki tüm objelerin 3d görüntülenmesi haritalandırılması ve saptanmasında bulunmaz cihazdır.

Hemen aşağıda toruk 101’e ait anomali haritası örnekleri bulacaksınız ….

Görseldeki datada Sivas’da toruk 101 tarafından bulunan  bir timülüsün detaylı anomali haritası verilmiştir. Eşsiz yazılımı cihazdan gelen sinyalleri anlık olarak ekrana aktarır ve tek tek bölümleri konumlandırır.

Jeoloji’de Toruk 101 Yeraltı Tespiti

 • Jeofizik çalışmalarında yüzeye yakın olan formasyonlarda minarellerin tespitine yönelik veri temin eder.
 • Toprak altında bulunan minerallerden aldığı raporla içinde bulunan materyalin tahmini kolaydır.

Su Aramada Toruk 101

Yeraltı su arama etüdü kapsamında sondaj öncesinde su kütlelerinin  varlığının ve derinlik tespitinin gerçekleştirilmesi konusunda profesyoneldir.

İnşaat Alanında Toruk 101

 • İnşaat sahalarında etüd çalışması uygular.
 • Yeraltındaki mevcut yapının analizini hemen yapar.
 • Hafriyat alanının ve miktarının belirlenmesi konusunda uzmandır.
 • İnşaat maliyet hesaplamasında verimliği sağlar.
 • Altyapıyı inceler ve uygunluk raporlar
 • Anomali haritası ile noktasal tespit yaparak kaya, su gibi inşaat alanlarını etkileyecek materyalleri raporlar.

Toruk 101 Teknik Özellikleri

Toruk noktasal olarak yer altı alan tarama yapan ve bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır. Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk 101 bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu haritasını çıkarır.

Toruk 102 Yeraltı Tespiti Teknik Özellikleri

 • Maksimum 30 metre derinliğe kadar ölçüm yapabilir.
 • Yer altındaki maddenin derinliğini belirleme imkânı sunar.
 • Minimum 5 m² başlanarak istenilen sahalarda ölçüm yapılabilir.
 • Cihazın çalışma voltaj aralığı 3.3 V – 5 V arasındadır.
 • Cihaz taşınabilir USB güç kaynağı ile çalıştırılır.
 • Özel bilgisayar uygulama ile yer altının görüntüsünü hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu görüntüleyerek yer altının haritasını çıkarabilir.

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı

Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme 30 Metre Net Derinliğe noktasal olarak yer altı görüntüleme, Fiyatı, Yorumları, alan tarama yapan Toruk 101,  bu noktasal veriler sonucunda kendi yazılımı ile anomali haritası çıkaran bir cihazdır.

Toruk 101 Yer çekirdeğinden yayılan manyetik alan yüzeye çıkarken geçtiği toprağın yapısına göre veya toprağın içerisindeki maddelere göre manyetik alanda azalma ya da artmaya uğrayarak yüzeye gelir. Toruk bu değişimleri algılar. Bu değerlere göre yer altının 3 boyutlu Görüntüleme haritasını çıkarır.

Belediye altyapı hat tespitinde yer altını görüntülemenizi sağlar.

Toruk 101 Arkeoloji  Yeraltı Tespiti

Toruk Yeraltı Alan Tarama Arkeoloji çalışmalarında ve kazılarında yer altını görüntülemenizi sağlar. Yeraltındaki Mahzen, Tünel, Oda, Kaya Mezarı, Lahit Mezar gibi yapıları anlık olarak 3 boyutlu görüntülemenizi sağlar.

Toruk 101 Zemin Etüd Görüntüleme

Toruk İnşaat, hafriyat fizibilitesinde yer altını görüntülemenizi sağlar. Zemin Etüd Çalışmalarınızda Size en doğru sonucu vererek iş yükünüzü hafifletir.

Toruk 101 Madencilik ve Maden Arama

Toruk Madenlerin damar tespitinde yer altını görüntülemenizi sağlar. Bu sayede Maden Arama, Gümüş Madeni Tesbiti, Altın Madeni Tesbiti, Bakır Madeni Tesbiti, Demir Madeni Tesbiti, Bronz Madeni Tesbiti, Bor Madeni Tesbiti Gibi konularda Maden işleri yapan arkadaşların Net sonuç almalarını sağlar.

Toruk 101 Yorumları

TORUK modeli sahip olacağı okuyucu başlık ile 1 kullanıcının rahat bir şekilde ölçüm yapabilmesine olanak sağlayan hafif kompakt tasarımı ile kullanıcıyı yormadan yüksek çözünürlüklü ölçümler yapmasına imkan verir, noktasal veri analizi için tasarlanmış olan bu ürünün ölçümü 30 metre derinliğe kadar, görsel manyetik anomali haritası oluşumuna imkan vermesi hedeflenmiştir.

Toruk 101 Fiyatı

Toruk Fiyatı için – Yeraltı Alan Tarama Cihazı ‘nın Fiyatını İletişim Numaralarımızdan Arayıp Güncel Fiyatlarını Alabilirsiniz. Toruk 101 iletişim no:  05324667102 – 05330187102

Toruk 101 Bayileri

Cihazın  Bayileri  Ankara Dedektör ve Deep Dedektör Tarafından Satışı Yapılmaktadır. 2. El Toruk Satışımız Yoktur. Önemli Not: Türkiye Geneli Kiralık Toruk, Kiralama YAPILMAMAKTADIR.

Daha Fazla İçerik ve Satın Alma 

Toruk 101 İçin Daha Detaylı Güncel Bilgi İçin Tıklayınız …

https://www.deepdedektor.com/toruk-101

Marka

Toruk

Toruk 101, 102, 103 Yorumları, Özellikleri, Fiyatı ve Dudak Uçuklatan Teknik Özellikleri İle Seri Halinde Geliyor!!!

TORUK 101

TORUK Yeraltı Görüntüleme Sonar Sistemi. ... Yerin 30 metre kadar altından görüntü sağlayabilen ve yer altındaki görüntüyü yazılımı sayesinde. 3d olarak telefona veya bilgisayara aktarabilen bir gradiometredir.

Toruk 102

TORUK 102  Yakında Çıkacak !! Çalışmalarda sona gelindi. Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlandı. Cihaz kullanım kolaylığıyla birlikte zamandan tasarruf etmek amacıyla tasarlanmıştır. Cihazın kullanım eğitimi 10 dk. gibi kısa bir sürede verilebilmektedir. Tasarımında 8 farklı noktada aynı anda veri kaydetmesi ile şerit halinde anlık veri taraması yapabilmektedir. Elde edilen verilerin anlık gösterimi ile de ölçmek istenilen arazi üzerinde doğrusal bir şekilde yürüyerek hem tarama yapılabilir hem de o an ki bulunulan doğrultuda yer altında ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunabilir. Taşıyıcı araçlara entegre edilebilme özelliği ile yorulmadan uzun süreli ölçümler alınmasına olanak sağlar.

Toruk 103

TORUK 103, tasarımı sayesinde farklı ölçeklendirmeler ile farklı bir çok alanda kullanılabilir. 5×5 matris şeklinde (arttırılabilir matris büyüklüğü) her noktanın anlık verisini okuyarak bütün bir matrisi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmektedir. TORUK 103, sabit olduğunda algılanmak istenen nesne hareket ettirildiğinde görüntüleme ekranında nesnenin hareket ettiğini görebilirsiniz. Toprak altındaki sabit bir nesneyi örnek aldığımızda TORUK 103’ü hareket ettirdiğimizde ekranımızda nesnenin sabit olduğunu ölçüm alanımızın hareket ettiğini görebilirsiniz. Tıpkı bir kamera görüntüsü gibi algılama sağlayıp bu görseli anomali haritası olarak karşımıza sunacak bir sistem tasarımı olacaktır. TORUK 103, toprak altında ki nesneleri gösterebileceği gibi kapalı ortamlarda da bir çok sektöre entegre edilebilecek bir yapıda olacaktır.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Toruk 101 için 1 inceleme

 1. admin

  Toruk 101 Yeraltı Görüntüleme Cihazı

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102