Teknoloji Ekibi T1 Çift Pot Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

% 5 HAVALE İNDİRİMİ İÇİN HEMEN ARA –  ADRESE AYNI GÜN KARGO 

22 adet stokta

T1 Çift Pot Dedektör

T1 Çift Pot Dedektör Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, Deep Dedektör’de  yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte.

T1 Çift Pot Teknoloji Ekibi Dedektör
T1 Çift Pot

 • Teknoloji Ekibi T1 Fiyatı
 • T1 Çift Pot
 • VLF Dedektör
 • Çift Pot Dedektör
 • Derin Arama Dedektörü
 • Teknoloji Ekibi T1 Yorumları

Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, Ankara Dedektör yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte.

T1 Çift Pot Dedektör Teknoloji Ekibi

Değerli metalde ince değersiz metale kalın ses veren Dedektör çift sesli metal ayrım sistemine sahip, beraberinde istenirse değersiz metal ses vermesi kapatılıp sadece değerli metallere ses vermesi sağlana bilir.

Hiçbir ayara gereksinim duymayan bir dedektör arıyorsanız, toprak ayarından, mineral ayarından ve hassasiyet ayarından sıkıldım diyorsanız, dedektörümü açıp hiç ayarla uğraşmadan aramaya başlamak istiyorum diyorsanız, istersem çift sesli kullanırım istersem sadece değerli metal ses verecek şekilde kullanırım diyorsanız, tam aradığınız dedektörü buldunuz demektir.

T1 Çift Pot Dedektör Teknoloji Ekibi

 • 32×28 cm elips arama bobini çift pot ile değersiz metalleri kapatabilme
 • Hassasiyet ayarı ile en ince hassas metallerin noktalanmasında ve tespitinde kullanım
 • Dahili lityum ion bataryası ile arazide uzun süre kullanım
 • Ergonomik yapısı ile katlanabilir ve hızlı kurulum
 • Otomatik toprak ayarı sayesinde ayar gerektirmeden kullanım

Bu cihazın en önemli özelliği Tekpara Metal Dedektörü olmasıdır. Kolay kullanımın yanı sıra adaptör testinden tam puan alarak, uzun süre arazide etkisini gösterir.

 • Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte.
 • Değerli metalde ince değersiz metale kalın ses veren çift sesli metal ayrım sistemine sahip, beraberinde istenirse değersiz metal ses vermesi kapatılıp sadece değerli metallere ses vermesi sağlanabilen, hiçbir ayara gereksinim duymayan bir dedektör arıyorsanız.
 • Toprak ayarından, mineral ayarından ve hassasiyet ayarından sıkıldım diyorsanız, dedektörümü açıp hiç ayarla uğraşmadan aramaya başlamak istiyorum diyorsanız.
 • İstersem çift sesli kullanırım istersem sadece değerli metal ses verecek şekilde kullanırım diyorsanız, tam aradığınız dedektörü buldunuz demektir.

Diğer teknoloji ekibi dedektörlerini görüntülemek için tıklayınız…

Marka

Teknoloji Ekibi

Teknoloji Ekibi, yer altı görüntüleme ile metal dedektörü sektöründe uzun tecrübesi ile en iyi yeraltı radarını tamamen yerli olarak üretiyor.Ürün portföyümüzde VLF sistem tek para dedektörleri, Pulse IB sistem tek para dedektörleri.  Pulse sistem derin arama dedektörleri, Manyetometre, Gradiometre gibi manyetik anomali ile yer altı görüntüleme yapan pasif. Elektro Manyetik(EM) sistemler.EMF, GPR ve EMI gibi aktif ElektroManyetik(EM)yer altı görüntüleme sistemleri. Rezistivite gibi toprak özdirenci ölçen yer altı görüntüleme sistemler yer almaktadır.

M1 yorumları,Teknoloji Ekibi Ürünler,Teknoloji Ekibi Forum.

Ürettiğimiz ve sattığımız tüm ürünler tamamen kendi tasarımımız ve %100 yerli üretimdir.Tüm bu portföyümüzde yer alan teknolojilerimiz ile Askeriye, Madencilik, Jeofizik ve Definecilik alanlarına hizmet vermekteyiz.Günümüz itibari ile Ortadoğu ve Türkiyenin en çok çeşitte farklı teknolojiyi bünyesinde barındıran dedektör. Yer altı görüntüleme sistemleri üreticisi firmasıyız.Teknoloji Ekibi M1 fiyat,Teknoloji Ekibi YERALTI GÖRÜNTÜLEME, Teknoloji Ekibi Ankara,Teknoloji Ekibi EMF.

Teknoloji Ekibi T1 Çift Pot Dedektör için 1 inceleme

 1. Derin Dedektör

  T1 Çift Pot Dedektör Şimdiye kadar kullandığınız tüm dedektörlerden daha kolay kullanımlı, yüksek frekansı nedeni ile altına diğer VLF lere göre daha duyarlı, Deep Dedektör’de yüksek voltajlı bobin sinyali ile şimdiye kadar kullandığınız en derin VLF dedektörleri bile kıskandıracak derinlikte.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı