Teknetics Alpha 2000 Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Kısaca Teknetics Alpha 2000 metal dedektörü hedef derinliği, kategoriye göre görüntüler ve 3 tonlu bir ses kimliği sistemine sahiptir.

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir. 

Online Sipariş ve Bilgi  : 0532 466 71 02 

Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

Stok kodu: DEEP31517716 Kategoriler:
Markalar:Teknetics

Kısaca Teknetics Alpha 2000 metal dedektörü hedef derinliği, kategoriye göre görüntüler ve 3 tonlu bir ses kimliği sistemine sahiptir. 

Ayrıca, istenmeyen bir hedef kategoriyi hariç tutmanıza izin veren bir Notch özelliğine de sahiptir. Ses, Ayrımcılık ve Hassasiyet artı ve eksi tuş takımı düğmeleriyle kolayca ayarlanabilir. Bu, kullanımı kolay ve eğlenceli bir aç-kapa dedektörüdür.

Teknetics Alpha 2000 Metal Dedektörü Özellikleri

 • İlk olarak Ekran Menüsü
 • Üstelik Sayısal Derinlik Göstergesi
 • Hatta Kategori ve Ses Hedef Kimliği
 • Bunun dışında Ayarlanabilir Ayrımcılık ve Çentik
 • Bununla birlikte Açma ve kapama işlemi için önceden ayarlanmış Zemin Dengesi
 • Bir adet 9V Alkalin pil (dahil değildir)
 • Üstelik 7.69 kHz Çalışma Frekansı
 • Ayrıca Ağırlık: 2,3 lbs. (1,0 kg)
 • Hatta 5 Yıl Garanti

Aslında Teknetics Alpha 2000  dedektör metal tespiti yapabilen cihazları üreten kapsamlı bir marka. Fakat endüstriyel kullanım için yapılan çalışmalar gerçekten ilgi çekici. Metal bulma teknolojisi konusunda tecrübeli mühendisler ile çalışan uretim ekibi özellikle değerli metali ayırabilen cihazlar üzerinde çalışmakta.

Ayrıca; hassasiyet olayını çözmekte zordu. Sonuç olarak günümüzde bunu kolayca çözebilen tek üretici olmayı başarmakta.

Bu nedenle ürün tavsiye edilen dedektörler arasında yer almakta. Metal arama konusunda hassas modu en önemli ayrıcalık. Şimdi bir metal dedektörü satın almaya karar veren herhangi bir defineci iseniz; sipariş vermek için müşteri temsilcisini hemen ara.

Çünkü Teknetics Alpha 2000 gerçekten metal konusunda uzman. Test merkezinde test alanına aldığımız Teknetics Alpha 2000  inceleme esnasında öncelikle ayrımda dikkat çekti. Daha sonra dokunmatik yüzey kolaylık testinden geçti. Üstelik ayrım modunda değerli ve değersiz metal ayrımına bayıldık. Önerebileceğimiz aynı özelliklerde daha iyi metal dedektörü yok mu ? Tabi ki var ? Fakat bu fiyata bu özellikler de tercih edilebilecek en iyiler arasında olmak başarı.

 

Son Olarak;

Ya da bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Marka

Teknetics

Teknetics Alpha 2000 Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Alpha metal dedektörü hedef derinliği, kategoriye göre Hedef Kimliği görüntüler ve 3 tonlu bir ses kimliği sistemine sahiptir. Ayrıca, istenmeyen bir hedef kategoriyi hariç tutmanıza izin veren bir Notch özelliğine de sahiptir.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı