Garrett Sea Hunter Mark II Su Geçirmez Define Dedektörü

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP41117350 ISBN DEEP41117350 Stok kodu: DEEP41117350 Kategoriler: , , , GTIN: GTIN DEEP41117350

Garrett Sea Hunter Mark II Treasure Diver PI Sistemi Define Dedektörü Hakkında Güncel Açıklamalar, İncelemeler, Fiyatlar.

Garrett Sea Hunter Sualtı Define Dedektörü Özellikleri

  • Elektronik Devre tipi:  Tuz / mineral toprak etkisinin otomatik iptali için Darbe İndüksiyon teknolojisi
  • Sinyal Ayarı:  Kullanıcı tercihine göre ayarlanabilir
  • Kullanıcı Tarafından Tercih Edilen Yaşlandırma  / Eliminasyon –  Deniz Avcısı
  • Sırtlık ve Çanta Taşıma:  Uzun aramalarda dedektörün ağırlığını azaltır
  • Ayrımcılık Modları:  için geliştirilen 2 çalışma modu (Standart veya Ayrık)  ayrımcılık  . Çeşitli seviyelerde değerli metal hedefler için sunulan ayrımcılık modları
  • Ayrı Çöp Giderme:  Folyo veya kutu açma halkaları gibi değerli olmayan metalleri, halka veya madeni para hassasiyetinde neredeyse hiç azalma olmadan ayırmak için kullanılır
  • Standart Çöp Temizleme:  Mümkün olan en derin aramaya izin verir; Aynı anda kıymetli metalin bulunmadığı bölgede hafif bir süpürme hareketi ile arama yapma imkanı sağlar. Garrett Deniz Avcısı 
  • Bağımsız olarak takılan pil bölmesi
  • Arama Modu:  Tam aralıklı Darbe İndüksiyon ayrımcılığı sayesinde tüm hareketsiz metaller için derin arama
  • Garrett Sualtı Hazine Dedektör Deniz Avcı,  30 yıldır profesyonel dalgıçlar tarafından kullanılmaktadır, 60 metre derinlikte çalışır.

 

sea-hunter-mark
sea-hunter-mark

Garrett Sea Hunter Mark II Altın Avcısı Dedektör

İlk olarak genel bakış : Garrett’ın en yüksek performanslı PI teknolojisi. Ayrıca tüm hedeflerde maksimum hassasiyet sağlar. Genellikle tüm kontrollere tek elle kolay erişim. Öncelikle en zorlu çevre koşullarının üstesinden gelmek için gelişmiş özellikler içerir. Hatta 22 Frekanslı Kanıtlanmış PI teknolojisi. Üstelik tuzlu su araması ve batık dalışı için idealdir.

Algılama Performansı :  Tüm hedeflerde, özellikle küçük, düşük iletkenliğe sahip ürünlerde. (0.1 gramın altında külçeler, güzel mücevherler, vb.) Böylece üstün hassasiyet. Ayrıca mücevherden madeni paralara ve külçelere kadar tüm hedeflerde iyi tespit.

Zemin Dengesi Yetenekleri : EVET.

Tuzlu Suya Dengeler : EVET. Hatta Çoğu tuzlu suya doğal olarak dayanıklıdır. Böylece gerekirse Zemin Dengesini kullanın. Gerekirse Discrim’i kullanın.

FastTrack Zemin Dengesi : EVET

Sürekli Yer İzleme 4 ayar: Kapalı, Yavaş, Orta, Hızlı Kullanıcı Kontrolleri / Fonksiyonları LED göstergeler sinyal gücünü ve mevcut ayarları gösterir. Ses Eşiği (25 ayar), Ses Seviyesi, Hassasiyet (13 ayar), Nokta Tespiti vb. Değiştirmek için kolay basmalı düğme kontrolü. Ses Eşiğini, Ayrımı değiştirmek için kontrol düğmeleri. Hassasiyet / Derinlik ayarı sabittir.

Garrett Sea Hunter Frekans Ayarı ve Altın Arama Değerli Metal Dedektör Başlık

Kısaca EMI Kontrolü Daha şiddetli EMI ortamlarında mükemmel dayanıklılık.

Üstelik en sessiz çalışmayı sağlamak için düğmeli otomatik frekans taraması ve seçimi vardır. Fakat Orta düzey EMI ortamlarında daha iyi çalışmaktadır.

Bununla birlikte frekans ayarı mevcut değil.

Üstelik Ayrım / Gecikme Basmalı düğme kontrolü ile 25 ayar Kontrol düğmesi ile ayarlanabilmektedir.

Demir Sesi :  EVET (DD başlık gerektirir)

Arama Modları : Hareket ve Hareketsiz Modlar artı Nokta Tespiti İki Çöp Engelleme Modu (her iki Hareket Modu)

Daldırma Derinliği : 10 fit (3m) 200 fit (65m)

Standart Tespit Başlığı : 10 “x 12” DD 8 “Siyah Beyaz

Uzunluk (Ayarlanabilir) : 20 “- 68” (.51m – 1.72m) 28 “- 52” (0,71 m – 1,32 m)

Toplam Ağırlık : 6,9 lb (3,13 kg) 5,1 lbs (2,3 kg) gövdeye monte

Güç : 8 AA alkalin, artı 8 AA şarj edilebilir ve şarj cihazı 8 AA alkalin

Garanti : 2 Yıl, Sınırlı Parçalar / İşçilik 1 Yıl, Sınırlı Parçalar / İşçilik Kulaklık Dahil Standart arazi kullanımı Dalgıç

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor
Ağırlık2 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Garrett Sea Hunter Mark II Su Geçirmez Define Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı