İndirim!

Satılık Whites Spectra VX3 Define Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

11.500,00  10.350,00 

Whites Dedektör

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

25 adet stokta

Satılık Whites Spectra VX3 Define Dedektörü

Satılık Whites Spectra VX3 Define Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri, ürün açıklamaları ve detaylı bilgileri burada!

Whites VX3 Dedektörü Genel Özellikleri:

 1. 8 Ön Ayarlı Avlanma Programı: Coin, Coin &Jewelry, Salt Beach, Relic, Prospecting, Deep Silver, Hi Pro ve Demo
 2. 3 Optimize Edilmiş Avlanma Frekansı – 2.5kHz, 7.5kHz ve 22.5kHz
 3. Hızlı Referans Rehberi
 4. Durum Çubuğu – arama esnasında sadece bir tuşa dokunmanızla özellikleri ayarlar
 5. SpectraGraph® Hedef İşareti – hedefin kazmaya değer olup olmadığına karar vermek için 3 frekanstan elde edilen hedef bilgilerini görüntüler
 6. Dört Sesli Mod – Standart, Tüm-Metaller, Karma Mod, Noktalama
 7. Opsiyonel Ton Kimliği – 191 ses tonu ile birlikte
 8. Noktalama/ Derinlik Okuma
 9. 8 Temel Özellik – Program, Ayrım, Duyarlılık, Ses, Frekans, Toprak Takibi, Filtre & Hız
 10. Yüksek Çözünürlüklü Ekran – Arka ışık 320×240 QVGA Renkli Ekran

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir.

White’s Metal Dedektörleri (White’s Electronics)

1950’de Amerikalı bir aile tarafından radyoaktif element arayanlara hizmet etmek için kurulmuştu. 1958’de ABD hükümeti artık uranyum satın almayacağını açıkladı ve bu sayede firma bu zamana kadar ürettiği Geiger sayaçlarını bırakarak metal dedektörleri üretmeye başladı. Firma, Ken ve Mary White tarafından yönetiliyor. Ken, babasının en üst düzey metal dedektörleri yaratma mirasını devam ettiriyor.

Markanın Diğer Cihazları: MX Sport, White’s Spectra V3I, White’s Spectra VX3, White’s Gmt, White’s TreasurePro, White’s TreasureMaster, White’s CoinMaster, White’s MXT All Pro, White’s MX5, White’s TDI™ SL, White’s Surfmaster PI Dual Field, White’s BullEye TRX PinPointer – Color, White’s BullEye TRX PinPointer, White’s Spectra – Scan HandHeld, White’s BullEye II PinPointer , White’s TM 808, White’s PCL 600

Tüm Whites Dedektör Modelleri İçin Dış Link 

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Whites Dedektör

Whites Define Dedektörü

Tüm White's Dedektör Modelleri Türkiye'nın En Güvenli Dedektör Alışveriş Sitesi Olan deepdedektor.com'dan Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Satın Alabilirsiniz!
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Satılık Whites Spectra VX3 Define Dedektörü için 1 inceleme

 1. admin

  Satılık Whites Spectra VX3 Define Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri, ürün açıklamaları ve detaylı bilgileri burada!

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102