İndirim!

Satılık Fisher F44 Define Dedektörü Su Geçirmez Başlıklı

(1 müşteri incelemesi)

3.980,00  3.850,00 

Fisher Dedektör

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

Stokta yok

Satılık Fisher F44 Define Dedektörü Su Geçirmez Başlıklı

Satılık Fisher F44 Define Dedektörü Su Geçirmez Başlıklı – Metal Dedektör hakkında tüm yorumlar, fiyatlar, güncel açıklamalar için inceleyin …

Fisher F44 Metal Dedektörü : Fisher’in en son ki F serisinin en iyisidir.Benzersiz özellikler keşfedin. Bu Fisher modeli ışığın az olduğu durumlarda arkadan aydınlatmalı ekrana sahiptir.

Yeni tasarlanmış yarı eliptik su geçirmez tespit başlığı az zamanda daha çok hedef bulmanız için büyük tarama olanağı sağlar. F serisinin en iyi metal dedektörüyle daha fazla eğlence daha fazla macera yaşayın.

Yeni Suya dayanıklı tasarım ve 5 işletim modu (Hazine, Tek para, Kalıntı ve Bütün Kıymetli Metaller).Fisher F44 dedektörü kuru ve yağışlı havada kullanım için idealdir.

Su altı kullanımı için tasarlanmamış olmasına rağmen diğer dedektörlerin zorlandıkları arazilerde suya dayanıklı oluşunun faydalarından kolaylıkla yararlanabileceksiniz.

F serisinin en iyi modeli en zorlu arazi koşullarında kullanım için uygundur. Yağmurda ya da güneşte Fisher F44 metal dedektörünüz sizinle uyum içinde olacaktır.

Satılık Fisher F44 Teknik Özellikler :

 1. Suya dayanıklı
 2. 2 AA Pil ile çalışır (25-30 Saat)
 3. Fe-Tone® (Ayarlanabilir Demir Sesi)
 4. Ground Grab® Bilgisayarlı Toprak Ayarı
 5. Manuel Toprak Ayarı
 6. 9- Görsel Segment Hedef – kimliği
 7. 2-Rakamlı, 1-99 Sayısal Hedef-Kimliği
 8. Demir Tanımlayıcı Simgesi
 9. Işığın az olduğu durumlarda arka ışık
 10. 5 İşletim Modu: HAZİNE, TEK PARA, TARİHİ KALINTI, TARİHİ ESER, BÜTÜN METALLER
 11. Noktasal Hedef Tespiti
 12. 20 farklı seviyede Ayarlanabilir Hassasiyet
 13. 20 farklı seviyede Ayarlanabilir Metal Yoğunluğu
 14. 4-farklı Tonda Ses-Kimliği
 15. Silinmeyen Hafıza Kaydı
 16. 11-Inç Konsentrik Elips Suya dayanıklı Tespit Başlığı
 17. Ultra-hafif Sadece 2.3 lbs (1,00 kg).
 18. 7.69 kHz. İşletim Frekansı

Fisher F44 Dedektör Şunlar İçin Önerilir

 • Sert havada tespit
 • Sahilde tespit
 • Tek Para tespiti
 • Hazine tespiti
 • Kalıntı tespiti

 

Fisher F44 Suya dayanıklı Metal Dedektör

Suya dayanıklı 11″ Yarı Eliptik Tespit Başlığı ile birlikte teslim edilir.

Altın Dedektörü olarak kullanılır.

Metal Dedektörü Olarak Kullanılır.

Define Dedektörü Olarak En Çok Tercih Edilen Dedektörler Arasındadır.

Tüm Dedektörlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın.

 

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Fisher Dedektör

Fisher Metal Dedektör

Fisher Metal Detectors dünyanın en eski metal dedektörü üreticisidir. Dr. Gerhard Fisher tarafından 1931 yılında kurulan firmalar, bugün piyasadaki en güvenilir ürünlerden bazılarını üretiyorlar. Fisher yıllar içinde Fisher F75 gibi ödüllü metal dedektörleri oluşturarak teknolojilerini geliştirdi. Profesyonellere sorarsanız, dedektörlerinin sahadaki üst düzey muadillerinden daha iyi performans gösterdikleri kanıtlanmıştır. Fisher, müşterileri için en önemli olan şeyleri belirleyerek giriş seviyesinden deneyimli metal dedektörlerine kadar yükselmeye devam ediyor. Araştırmalarını mühendislik gelişmiş devre konusuna odaklayarak rahat ergonomi tasarlamaya odaklanan Fisher ürünleri, gün boyu sallanmak isteyecektir. Bugün bir Fisher alın ve hazine avına başlayın!
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Satılık Fisher F44 Define Dedektörü Su Geçirmez Başlıklı için 1 inceleme

 1. admin

  Satılık Fisher F44 Define Dedektörü Su Geçirmez Başlıklı – Metal Dedektör hakkında tüm yorumlar, fiyatlar, güncel açıklamalar için inceleyin …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102