İndirim!

RD7100 Radiodetection Yeraltı Kablo Tespit Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

RD7100 Radiodetection Profesyonel kalitede Boru Bulucuları, Kablo Bulucuları, Tesisat Tespiti, Tesisat Konum Tespiti ve Yeraltı Boru Bulur …

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

5 adet stokta

RD7100

RD7100 Radiodetection Profesyonel kalitede Boru Bulucuları, Kablo Bulucuları, Tesisat Tespiti, Tesisat Konum Tespiti ve Yeraltı Boru Bulur …

RD7100 Radiodetection Yeraltı Kablo Tespit Cihazı

Güvenilirlik ve güvenilirlik standartlarını belirleyen profesyonel kalitededir. Boru Bulucuları, Kablo Tesisat Bulucuları, Yeraltı Tesisat Bulucuları. Yeraltı Tesisat Konum Araçları ve Yeraltı Boru Bulucuları satıyoruz. Yeraltında bir boru veya tesisat kablosu bulmanız gerektiğinde, hizmet yeri ekipmanı bunu daha kolay ve hızlı bulmanıza yardımcıdır.

rd7100
rd7100

40 yıl önce ikili anten, kablo ve boru bulucularımızın tasarımını yapmaya başladık. Bugün yer bulma endüstrisinde kullanılan birçok teknolojiye öncülük ettik. Derinlik ölçümü, StrikeAlert ® ve pusula yönü gibi gelişmeler gömülü araçların kazılmasında kolaylık ve güvenilirlik sağlar.

Boru ve Kablo Tespit Cihazı Olan RD7100 Radiodetection Boru Bulucuları Kablo Bulucuları. Yeraltı Tesisat Bulucuları Leica Digicat Schonstedt TraceMaster

rd7100-radiodetection
rd7100-radiodetection

Radiodetection RD7100 özgü saptama aralığı, performans, kalite ve dayanıklılık için üretilmiştir. Gelişmiş algılama teknolojimizi içeren tüm cihazlarımız, algılama zorluğunu en aza indirecek şekilde optimize edilmiştir. Entegre GPS ve kullanım günlüğü seçeneği, en iyi çalışma uygulamasına ulaşmak için otomatik olarak veri üretir. Bu veriler, çalışma raporlarının yanı sıra denetimlerin kalitesi ve güvenliği için kullanılır.

Yeraltı varlıklarınızı koruyun ve işaretleyin
Gömülü varlıklarınızı tam olarak işaretler, onarım ve bakımda minimum servis süresini garanti eder ve ayrıca siz ve müşterileriniz için maddi hasarı önler.

YÖNLENDİRME MODU

Bu mod ile aradığınız boru veya kabloyu bulabilir ve hızlıca takip edebilirsiniz. Orantılı mesafe okları ile yön bilgilerini göstererek yolu takip etmenize yardımcı olur.
Tıkanıklık şebekelerinde derinlik ve akım bilgilerinin eş zamanlı gösterimi vardır. Bu sayede doğru boru veya kabloyu takip edebilirsiniz. Farklı ses tonları, kullanıcıyı engebeli veya engebeli arazide olası tehlikelere karşı uyarır.

rd7100-radiodetection
rd7100-radiodetection

PEAK + MOD E – DUYARLILIK VE HIZ KOMBİNASYONU

Son olarak Peak + modu, Peak modunun hassasiyetini artırmak için Yönlü veya Sıfır oklar eklemenize izin verir.

Yönlendirme eklemek sizi en yüksek konuma daha hızlı götürür.

Null to Peak eklemek, diğer hatlardan gelen parazit gibi parazitlerin kontrolünü sağlar.

Ancak PARMAKINIZDAKİ GÜÇLÜ DENETİM. Yani yeniden eğitim maliyetlerini düşürmek için kullanıcı arayüzümüzü önceki hassas bulucularımızla sabit tuttuk.

rd7100-radiodetection
rd7100-radiodetection

 

 

RD7100 Radiodetection Yeraltı Kablo Tespit Cihazı için 1 değerlendirme

  1. Deep Dedektör

    Radiodetection RD7100 Profesyonel kalitede Boru Bulucuları, Kablo Bulucuları, Tesisat Tespiti, Tesisat Konum Tespiti ve Yeraltı Boru Bulur …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102