İndirim!

Radiodetection RD8100 Yeraltı Tesisat Boru Kablo Bulma Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

$1

Radiodetection RD8100 Kablo boru yeraltı tesisisatı konum belirleme cihazları arasında en kolay kullanımlı ve fonksiyonel cihazdır. – Güvenilirlik ve güvenilirlik standartlarını belirleyen profesyonel kalitede Boru Bulucuları, Kablo Tesisat Bulucuları, Yeraltı Tesisat Bulucuları, Yeraltı Tesisat Konum Araçları ve Yeraltı Boru Bulucuları satıyoruz. Yeraltında bir boru veya tesisat kablosu bulmanız gerektiğinde, hizmet yeri ekipmanı bunu daha kolay ve daha hızlı bulmanıza yardımcı olabilir.

 

160 adet stokta

Radiodetection RD8100 Kablo boru yeraltı tesisisatı konum belirleme cihazları arasında en kolay kullanımlı ve fonksiyonel cihazdır.

Radiodetection RD8100 BORU VE KABLO TESPİT CİHAZI

 

Güvenilirlik ve güvenilirlik standartlarını belirleyen profesyonel kalitededir. Boru Bulucuları, Kablo Tesisat Bulucuları, Yeraltı Tesisat Bulucuları. Yeraltı Tesisat Konum Araçları ve Yeraltı Boru Bulucuları satıyoruz. Yeraltında bir boru veya tesisat kablosu bulmanız gerektiğinde, hizmet yeri ekipmanı bunu daha kolay ve hızlı bulmanıza yardımcıdır.

40 yıl önce ikili anten, kablo ve boru bulucularımızın tasarımını yapmaya başladık. Bugün yer bulma endüstrisinde kullanılan birçok teknolojiye öncülük ettik. Derinlik ölçümü, StrikeAlert ® ve pusula yönü gibi gelişmeler gömülü araçların kazılmasında kolaylık ve güvenilirlik sağlar.

Radiodetection RD8100 Boru Bulucuları, Kablo Bulucuları, Yeraltı Tesisat Bulucuları, Leica Digicat, Schonstedt TraceMaster

 

RD8100, en gelişmiş hassas algılama aralığı, performansı, kalitesi ve dayanıklılığı için üretilmiştir. İhtiyacınız olan optimum hassasiyet seviyesini seçmenize olanak tanıyan 5 benzersiz şekilde düzenlenmiş anten vardır. Ancak Entegre GPS ve kullanım günlüğü seçeneği bulunur. Böylelikle en iyi çalışma uygulamasına ulaşmak için otomatik olarak veri üretir. Bu veriler, çalışma raporlarının yanı sıra denetimlerin kalitesi ve güvenliği için kullanılır.

Karmaşık algılamaları işaretlemeniz yeterlidir

Altyapı ürünlerinin daha karmaşık hale gelmesiyle, profesyonel konum belirleyiciler ayrımlıdır. Altyapı ürünleri arasında ayrım yapmayı ve farklı birimleri izlemeyi basitleştirir.

CD (Güncel Yön) Yazan

İlk olarak Tx-10 vericinizden özel bir CD sinyali göndererek, birçok kablo ve boru arasından kendi hedefinizi belirleyebilirsiniz. Dolayısıyla CD okları, dedektör ekranında oluşturduğunuz kablo veya boruyu takip ettiğinizi doğrular.

Yüksek empedanslı kabloları izleyin.

Son olarak 4 kHz 4 kHz’lik algılama frekansı var. Tabiki çok çiftli telekom sayesinde sokak lambaları gibi uzun mesafeli kabloları izlemenize olanak sağlar. Hatta yoğun altyapılarda takibi zor olan boru veya kablolar için 4kHz ve CD kombinasyonu ile takip doğruluğu artar.

Güç kablolarında nokta tespiti ve kablo ayırma için PowerFilters ™

Sinyal verici bağlanamadığında, meşgul ağlarda güç hatlarını takip etmek çok zordur.  Bu nedenle çelişkili veya güçlü sinyallerle karışıklık veya sinyal erozyonu ortadan kalkar.
Güç kablolarının harmonik özelliklerinden, sinyalin tek bir kaynaktan veya tek bir tuşa basılarak izlenip işaretlenebilen birkaç kablodan geldiğini anlayabilirsiniz.

Hassasiyet ve hızın birleşimi – Peak + Modu

Ayrıca Peak + modu, Peak modunun hassasiyetini artırmak için Yön veya Null okları eklemenize olanak tanır.

Yönlendirme eklemek sizi en yüksek konuma daha hızlı götürür.

Son olarak Null to Peak eklemek, diğer hatlardan gelen parazit gibi parazitler kontrol edilmiştir.

Tüm Kablo Boru Tespit Cihazları İçin Tıklayın …

Site dışı önbellek : Google Kablo Boru Tespit Cihazı 

Radiodetection RD8100 Yeraltı Tesisat Boru Kablo Bulma Cihazı için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Radiodetection RD8100 Kablo boru yeraltı tesisisatı konum belirleme cihazları arasında en kolay kullanımlı ve fonksiyonel cihazdır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı