İndirim!

Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme

$1

Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Cihazı dünyanın manyetik alanını ölçer. Özellikleri ve Fiyatı hakkında güncel bilgi …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

130 adet stokta

Kısaca Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Cihazı dünyanın manyetik alanını ölçer. Özellikleri ve Fiyatı hakkında güncel bilgi …

Öncelikle Optimum VISIBILITY Gradiometreler  Optimum Yeraltı Görüntüleme Sistemleri  ,  Optimum VISIBILITY Özellikler, Optimum Fiyat.  Optimum Kullanıcı Yorumları.  Dolayısıyla dünyanın manyetik alanını ölçer. Bu alan, yeraltında cevher veya demir içeren nesnelerin varlığı gibi yerel sapmalardan sapmalara neden olan ve yavaş değişen ana alandan oluşur.Hatta Ferromanyetik nesnelerin ve katmanların konumu, tüm manyetik alanın bu yerel sapmaları ölçülerek belirlenebilir.

Üstelik Yeraltı Görüntüleme işlevi gören cihaz sapmanın büyüklüğü, yeraltındaki ferromanyetik malzeme miktarı ile orantılıdır. Bununla birlikte metalik nesneleri tespit etmek için, kaydedilen verilerdeki tepe değerleri yatay ve dikey konumlarına. Yaklaşık boyutlarına ve metal nesnenin demir kütlesine göre analiz sağlamaktadır.

Ayrıca Optimum VISIBILITY Jeomanyetiğin temeli, dünyasal bir manyetik alanın varlığıdır. İçinde, tüm maddeler (tümü!) Bir indüksiyon işlemi. Yani indüklenen manyetizasyon yoluyla manyetik özellikler elde etmek.

Dolayısıyla 3D  “teknolojisi  OPTİMUM DETECH  “, bu malzeme özelliğini geliştirmektedir farklı manyetik duyarlılık tanımlar   ve  içerir  çok hassas bir  3D  ekranı  gerçek zamanlı. Cihaz, jeofizikte önemli olan maddeler için (kayalar, cevherler; çevre alanında: demirli metal nesneler, ateşli seramikler.  Birçok büyüklük sırasına göredir.

Sonuç olarak Dünyanın manyetik alanındaki indüksiyon nedeniyle, kaya kütleleri veya diğer nesnelerin kendileri, çevreleyen manyetik alanla bir tür mıknatıs haline getirilmiştir. Bu manyetik alan, endüktif (normal olarak adlandırılır) zemin alanını rahatsız edici bir alan olarak kapsar; normal bölgede anormallikler.

Bu tür anormalliklerin ve mıknatıslanmış nesnelerin ve nesnelerin ölçümü, OPTIMUM DETECH  teknolojisi (konum, derinlik, şekil) ile arama sınırlandırma modelleme .

Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme Cihazı Özellikleri

Teknik özellikler / VERİ

  • İlk olarak 1 metre süper sensör
  • Üstelik 10 bit ADC 16 MHz mikrodenetleyici
  • Hatta Sensörün çalışma gerilimi 5VDC çalışma akımı 20 mA
  • Bant genişliği 0-1 kHz (3 dB)
  • Ölçüm aralığı 100 uT ölçüm aralığı
  • Düşük pil tüketimi 
  • Windows dizüstü bilgisayar / TABLET_removable
  • Ekran (dokunmatik ekranlı)

Son Olarak;

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Alan Tarama Cihazı Arıyorsanız Tıklayınız …

Google Önbellek Yeraltı Alan Tarama Cihazları …

Ağırlık3 kg

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Optimum VISIBILITY Yeraltı Görüntüleme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı