Nokta PulseDive Underwater Treasure Detector Pinpointer

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP64917404 ISBN DEEP64917404 Stok kodu: DEEP64917404 Kategoriler: , , GTIN: GTIN DEEP64917404

Nokta PulseDive – İster profesyonel bir dalgıç olun. Hem karada hem de su altında altın metal arama yapmayı seven herkes için ideal.

Kısaca PulseDive Su Geçirmez Pinpointer size tüm arama isteklerinizi sağlayacaktır. Metal algılama deneyiminizi zenginleştirecek benzersiz özellikler. Kemer Kılıfı, Güvenlik İpi ve USB Şarj Kablosu içerir.

Nokta PulseDive Pinpointer Set Sualtı Dedektörü

 

ÖZELLİKLE DEDEKTÖRLERİNİZ ARASINA EKLEYECEĞİNİZ EN EŞSİZ ÜRÜN!
AYRICA NEDEN SCUBA DEDEKTÖRÜNE VE POINTER’E ÖZEL OLARAK PARA ÖDEME YAPILIR?

Nokta Su Geçirmez Dedektör, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Su Geçirmez Dedektör

İster profesyonel bir dalgıç olun, ister tatilci. Ya da sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcısı. Böylece PulseDive 2’si 1 arada set, bu yıl dedektörlerinize ekleyebileceğiniz en eşsiz ürün olacak!

Nokta PulseDive Sualtı Hazine Arama Dedektörü

 • Patentli Tasarım: Bu yenilikçi tasarım, hızlı dönüşüm sağlar. Saniyeler içinde Pinpointer’dan Scuba Detector’a veya tam tersi bir cihaz.
 • IP68:  60 metreye kadar su geçirmez.
 • İlk olarak Darbe İndüksiyonu: Bu güçlü teknoloji sayesinde. Cihaz tuzlu suda veya her türlü toprakta sorunsuz çalışır.
 • Kablosuz Kulaklık Modülü:  Nokta Makro Green Edition 2.4 GHz Kablosuz Kulaklıklarla uyumludur.
 • Hatta Algılama Bildirimleri ve Göstergeleri: 1. Yalnızca Ses – 2. Yalnızca Titreşim – 3. Ses ve Titreşim . Yukarıdakilerden herhangi birine ek olarak LED ile bildirim.
 • Aydınlatma LED’i:  Gece veya su altında arama yaparken hedefinizi kolayca görün.
 • Üstelik Hızlı Sıfırlama: Tek bir tuşa dokunarak cihazın kararlı çalışmasını sağlar.
 • Dalış Modu: Derin dalış sırasında tuşları kilitler ve su basıncının tuşlara basmasını engelleyerek su altında kullanım kolaylığı sağlar.
 • Kayıp Alarm: 5 dakika boyunca hiçbir tuşa dokunulmazsa ve / veya cihaz hedef tespit etmezse. Cihaz alarm verir ve aydınlatma LED’i yanıp söner.
 • Değiştirilebilir Sert Koruma Kapağı: Değiştirilebilir işaretçi arama başlığı. Aşınmayı önlemek için sert bir koruma kılıfı ile birlikte gelir.
 • Son olarak PulseDive setinin siyah ve sarı olmak üzere 2 renk versiyonu mevcuttur. Resimde gösterilen sarı versiyondur.

Nokta PulseDive Sualtı Hazine Dedektörü Paket İçeriği –

 1. Sistem Kutusu
 2. Değiştirilebilir Scuba  Arama Başlığı
 3. Scuba Arama Başlığı Kapağı
 4. İşaretçi Arama Başlığı
 5. İşaretçi Arama Başlığı Sert Koruma Kapağı
 6. Bel Taşıma Çantası
 7. Güvenlik İpi
 8. Bileklik
 9. Pil Bölmesi Kapağı (Arazi Kullanımı İçin)
 10. Arama Başlığı Konektörü Koruma Kapağı
 11. USB Şarj Kablosu
 12. Kullanici rehberi
 13. Garanti belgesi
 14. Sert Taşıma Çantası

Tüm Metal Dedektörleri

Google

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ...Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Nokta PulseDive Underwater Treasure Detector Pinpointer için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Nokta Pulse Dive – Whether you are a professional diver, a vacationer or simply a detectorist who loves to search both on land and underwater, the PulseDive Waterproof Pinpointer will provide you with unique features that will enrich your metal detecting experience. Includes Belt Holster, Security Lanyard and USB Charging Cable.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı