Nokta Sualtı Define Dedektörü PulseDive Pinpointer

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

Nokta Pulse Div Pinpointer Su Geçirmez Dedektör

Nokta Su Altı Dedektörü

Sipariş İçin Hemen Ara: +905330187102

20 adet stokta

Nokta Sualtı Define Dedektörü

Nokta PulseDive Pinpointer Set Sualtı Define Dedektörü: Hakkında yorumlar, fiyatlar ve en güncel su geçirmez dedektör ürün özellikleri Deep Dedektör’de!

Nokta PulseDive Pinpointer Set Sualtı Dedektör

DEDEKTÖRLERİNİZ ARASINA EKLEYEBİLECEĞİNİZ EN BENZERSİZ ÜRÜN!
PULSEDIVE İLE İKİSİNİ BİR ARADA ALMAK VARKEN, NEDEN SCUBA DEDEKTÖRÜNE VE POINTER’A AYRI AYRI PARA ÖDEYESİNİZ?

Nokta Sualtı Define Dedektörü, Nokta Su Geçirmez Dedektör, Altın Dedektörü, Define Dedektörü, Su Geçirmez Dedektör

İster profesyonel bir dalgıç, ister tatilci, isterseniz de sadece karada veya su altında arama yapmayı seven bir dedektör kullanıcısı olun, PulseDive ikisi bir arada set bu sene dedektörleriniz arasına ekleyebileceğiniz en benzersiz ürün olacak!

Sualtı Define Arama Dedektörü

 • Patentli Tasarım: Bu yenilikçi tasarım, birkaç saniyede cihazın Pinpointer’dan Scuba Dedektörüne veya tam tersine hızlı bir şekilde dönüştürülmesini sağlar.
 • IP68: 60 metreye kadar su geçirmez.
 • Pulse İndüksiyon: Bu güçlü teknoloji sayesinde cihaz tuzlu suda veya her türlü toprakta sorunsuz çalışır.
 • Kablosuz Kulaklık Modülü: Nokta Makro Green Edition 2.4 GHz Kablosuz Kulaklık ile uyumlu.
 • Algılama Bildirimleri ve Göstergeler:    1. Sadece Ses –  2. Sadece Titreşim –  3. Ses ve TitreşimYukarıdaki herhangi birine ek olarak LED ile bildirim.
 • Aydınlatma LED’i: Gece veya su altında arama yaparken hedefinizi kolayca görün.
 • Hızlı Reset: Tek bir tuş dokunuşu ile cihazın stabil şekilde çalışmasını sağlar.
 • Dalış Modu: Derin dalış sırasında tuşları kilitler ve su basıncının tuşlara baskı yapmasını engelleyerek su altında kolay kullanım sağlar.
 • Kayıp Alarmı: 5 dakika hiçbir tuşa dokunulmaz ve/veya cihaz hiçbir hedef tespit etmezse, cihaz alarm verir ve aydınlatma LED’i yanıp söner.
 • Değiştirilebilir Sert Koruma Kapağı: Değiştirilebilir pointer arama başlığı, aşınmayı önlemek için sert koruma kapağı ile birlikte gelir.
 • *PulseDive setinin siyah ve sarı olmak üzere 2 renk versiyonu mevcuttur. Resimde gösterilen sarı versiyonudur.

Nokta Su Altı Define Dedektörü Paket İçeriği – Nokta Sualtı Define Dedektörü

 1. Sistem Kutusu
 2. Değiştirilebilir Scuba Arama Başlığı
 3. Değiştirilebilir Scuba Arama Başlığı Kapağı
 4. Değiştirilebilir Pointer Arama Başlığı
 5. Değiştirilebilir Pointer Arama Başlığı Sert Koruma Kapağı
 6. Belde Taşıma Kılıfı
 7. Güvenlik Kordonu
 8. Bileklik
 9. Batarya Yuvası Kapağı (Karada kullanım için)
 10. Arama Başlığı Konnektörü Koruma Kılıfı
 11. USB Şarj Kablosu
 12. Kullanım Kılavuzu
 13. Garanti Belgesi
 14. Sert Taşıma Çantası

Nokta Dedektör‘ün Diğer Cihazları İçin Ziyaret Edebilirsiniz. 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ...Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Nokta Sualtı Define Dedektörü PulseDive Pinpointer için 1 inceleme

 1. admin

  Nokta PulseDive Pinpointer Set Sualtı Define Dedektörü: Hakkında yorumlar, fiyatlar ve en güncel su geçirmez dedektör ürün özellikleri Deep Dedektör’de!

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı