Nokta Makro Jeohunter 3D Jeosonar Basic System Derin Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir. 

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

Sepete Ekle Kredi Kartı İle Online Satın Al Ürün Aynı Gün Kargoda!

Nokta Makro Jeohunter 3D Jeosonar Basic System Metal Dedektörü. Sistem boyutlu çift üçlü, en gelişmiş dedektör sistemi, altında bulunan özelliksiz boşlukları ve mineralleri tanımlayarak karakterizedir …

Jeohunter 3D (Üç Boyutlu) İkili Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk dedektör sistemidir.

METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

 1. Jeohunter 3D (Üç Boyutlu) İkili Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk dedektör sistem.
 2. Derin dedektör sınıfında yer alan Jeohunter 3D Dual Sistem. Bu nedenle yeraltında tespit edilen metal hedefleri şunlar. Altın, Kıymetli. Hatta Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta inceler.
 3. Metal algılama ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra boşlukları tespit etme özelliği ile arama sırasında bakınız. Daha çok mağara, kiler, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcıya gerçek zamanlı olarak bildirir.
 4. Yer altında tespit edilen hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilmektedir. Üstelik Jeohunter 3D İkili Sistem, bugüne kadar üretilen görsel sistemlerin en gelişmişidir.
 5. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile kullanıcının en zor zemin yapılarında arama. Üstelik çok yoğun mineral ortamlarında bile kolaylıkla arama ve araştırma yapmasına olanak sağlar.
 6. Özel tasarlanmış arayüzler ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan temel özelliklerdir. Böylece tüm amatör ve profesyonel kullanıcılar rahatlıkla kullanılmaktadır.
 7. Eşsiz bir derinliğe ve mükemmel metal ayrımına sahip olan bu sistem, hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.
 8. Hedef metal veya boşluk küçük veya büyük olsun, Jeohunter 3D İkili Sistem kullanıcıyı hedefin cm cinsinden ne kadar derin olduğunu bildirir? Raporlar açısından.

Jeohunter 3D İkili Sistem, arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama başlığı ile yanıt verir.

 • Bu Sistemi satın aldığınızda aynı anda üç dedektöre sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
 • Daha derin aramalar için yeraltında uzun süre arama. Hatta çevresinde bir manyetik alan (oksit) olabilir, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama.
 • Derin Arama Başlığı, 60 × 100 cm boyutunda, iki kişi tarafından kullanılmaktadır.
 • Genel amaçlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36 × 44 cm Genel Arama Başlığı.
 • 21 × 31,5 cm ölçülerinde, bozuk para ve kiler gibi kapalı alanlarda etkili.
 • Küçük Arama Başlığı ile daha önce kimsenin keşfetmediği derinliklere kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanı.

Jeohunter 3D Dual System Nokta Makro Dedektör – 3D GRAFİK GÖRÜNÜM METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmıştır. Üstelik 100 × 60 cm Derin Arama Başlığı ile geniş alanları ve derin hedefleri kolaylıkla taramakta. Kolayca tespit edebilirsiniz.

Oldukça rahat ve pratik kullanıma sahip Derin Arama Başlığı. Çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılıp kalmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için yüzeydeki soda örtüsü üretilmiştir.
Üstün metal ayırma kabiliyeti, onu diğer büyük arama başlıklarından ayıran en büyük farkıdır.

En önemlisi Metalleri altın, kıymetli, değersiz ve çelik olmak üzere dört gruba ayırmakta. Üstelik yan yana duran metalleri yüzde olarak vermekte. Derin Arama Başlığı ile metalleri ve boşlukları kolayca tespit edebilirsiniz.

 

jeosonar-3d

jeosonar-3d

MÜKEMMEL METAL AYIRMA VE BOŞLUK TESPİTİ

Jeohunter 3D Dual System,  mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Aydınlatmalı) sistemine sahip.

LED sistemde bulunan Derin ve Genel Arama Başlığı ile arama yapamadığınız alanlarda arama. Hatta duvar ve eğim aramalarında tek para ve sığ aramalar için hızlı ve etkili arama yapabileceksiniz.

Metal ayırma ile hazırlanan bu pratik dedektör, arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacaktır.

Kolun üst kısmında yer alan led panelde sol tarafta boşluk sinyalleri ve sağ tarafta metal sinyaller bulunmaktadır. Işık uyarı sistemi haricinde, boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahatlıkla algılamasına olanak sağlar.

geohunter-3d-çift-sistem-nokta-makro-dedektör

geohunter-3d-çift-sistem-nokta-makro-dedektör

Son Olarak; 

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ... Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır. Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir. Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır. Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır. Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

Nokta Makro Jeohunter 3D Jeosonar Basic System Derin Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Nokta Makro Jeohunter 3D Jeosonar Basic System Metal Dedektörü. Sistem boyutlu çift üçlü, en gelişmiş dedektör sistemi, altında bulunan özelliksiz boşlukları ve mineralleri tanımlayarak karakterizedir …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı