İndirim!

Nokta Invenio Pro Akıllı 3D Metal Dedektörü Hazine Avcisi Derinlik Göstergeli

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Nokta İnvenio Pro Define, Altın, Metal Dedektörü
METAL DEDEKTÖRLERİNDE YENİ BİR ÇAĞIN BAŞLANGICI!!!

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

150 adet stokta

Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektör ve 3 Boyutlu Görüntüleme Sistemi – Nokta Invenio, yeraltı metalleri ile mağara, oyuk gibi yer anomalilerinin şekil, derinlik, boyut ve ayrımını sağlayan dünyanın ilk gerçek zamanlı akıllı metal dedektör ve görüntüleme sistemidir.

nokta-invenio-pro
nokta-invenio-pro

Nokta Invenio Pro

Nokta Invenio Pro Satılık Derin Metal Dedektörü, Özellikleri, İncelemeleri, Fiyatları ve En Derin Metal Dedektörü En Yeni Paket Özellikleri Burada!

Daha önceki yazılarımızda invenio dedektör hakkında kısa bilgiler paylaşmıştık, sonunda bu dedektörün de sonu geldi ve artık kullanıma hazır…

Invenio dedektör,  daha önce alışık olmadığımız yenilikçi teknoloji ve özelliklere sahip  bir  dedektör.

Öncelikle  Dot invenio dedektör  iki versiyon olarak üretilmekte olup, Nokta invenio’nun standart modeli olan dedektör 14khz çalışma frekansına sahipken, invenio pro seçeneğinde çalışabilen çok frekanslı akıllı dedektördür. 5kHz – 14kHz – 20kHz ile.

invenio-pro
invenio-pro

Invenio dedektörün en belirgin özelliklerinden   biri, yer altı metallerinin, boşlukların zemin farklılıklarını, şeklini, boyutunu ve derinliğini verebilen ayrımcı bir dedektör olma özelliğidir. Dot Invenio bu özellikleri ile dünyanın ilk gerçek zamanlı görüntüleme sistemi ve akıllı dedektörü olma ünvanını kazanmıştır.

 Aşağıda paylaştığımız nokta invenio dedektörün ekran görüntüleri ile  metalin gerçek zamanlı olarak ne kadar mükemmel tespitler yaptığını inceleyebilirsiniz. Görsellerden yola çıkarak nokta invenio ile tek para tespiti, boşluk tespiti veya toplu gömme tespiti işlemlerini aynı anda yapabileceğinizi söylemek mümkün. Yerin altındaki her noktayı merak ediyorsanız nokta invenio aradığınız dedektör sistemidir.

Nokta invenio dedektör birçok alanda kullanılabilecek özelliklere sahip olduğu için invenio dedektör kullanımını tavsiye ederiz;

DERİN KOŞULAR, ARKEOLOJLAR, BELEDİYELER, TEKNİK VE İNŞAAT FİRMALARI, ETKİNLİĞİ YERLEŞTİRME VE GÜVENLİK KUVVETLERİ

NOKTA İNVENİO PRO POINT INVENIO KULLANIM HEDEFLERİ

1. Daha derin hedefleri keşfetme
2. Tespit edilen hedefin ne tür metal olduğunu bilin
3. Hedeflerin gerçek derinliği
4. Hedeflerin  şekillerini veya formlarını görün
5. Hedeflerin  boyutunu belirleyin
6.  Zemin farklarını / boşlukları bulun.

Nokta Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren kullanıcıların bu hayalini gerçekleştirmek için adımlar atmaya başlamış ve uzun yıllar süren yoğun Ar-Ge ve yüksek mühendislik çalışmaları sonucunda dünyanın ilk akıllı dedektör ve görüntüleme sistemi Invenio, tüm teknoloji 3 farklı konuda kendi patent başvurusuna sahiptir. geliştirmeyi başarmış ve bugün gururla kullanıcılarına sunmuştur.

Invenio, gelişime açık bir platform olarak tasarlanmış olup, gelecekte tüm hobi dedektörlerine (madeni para ve artefakt dedektörleri) ve doğal altın parçacıklarını algılayan altın dedektörlerine uygulanması amaçlanmaktadır.

DÜNYANIN AYRIMLI İLK GERÇEK ZAMANLI AKILLI DEDEKTÖR VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ YERALTI METALLERİNİN ŞEKİL , DERİNLİK VE BOYUTLARI VE YER FARKLARI / UZAYLARI GÖSTEREN IPTU SENSÖRÜ (Entegre Ünite)

 Nokta & Makro Dedektörler tarafından geliştirilen  IPTU ünitesi, içerisindeki sensörler yardımıyla bobinin sağ-sol, ileri-geri hareketlerini hassas bir şekilde hesaplayarak konum ve zemin yüksekliğinin belirlenmesine yardımcı olur. IPTU sensörü ile taradığınız alanın başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ekrandan takip edebilir ve bu alan üzerinde tespit ettiğiniz hedeflerin konumlarını görebilirsiniz. Ayrıca IPTU sensörü yardımıyla taradığınız alanın genişliğini ve uzunluğunu, tespit edilen hedefin tahmini derinliğini, şeklini ve boyutlarını belirleyebilirsiniz.

 

Nokta İnvenio Pro Sesler ve Özellikleri

METAL DEDEKTÖRLERİNDE YENİ BİR ÇAĞIN BAŞLANGICI!!!

SİZDE BİP SESLERİNİN ve RAKAMLARIN ÖTESİNE GEÇİN!!!

Metal Dedektörü kullanıcıları bir dedektörden her zaman daha fazlasını beklemektirler;

Daha derindeki hedefleri tespit etmeyi,
Tespit edilen hedefin ne tür bir metal olduğunu öğrenmeyi,
Hedeflerin gerçek derinliğini,
Hedeflerin şekillerini ve formlarını bilmeyi,
Hedeflerin boyutlarını tespit edebilmeyi,
Zemin farklılıklarını / boşlukları tespit edebilmeyi.
Klasik metal dedektörlerinin üretildiği 1930’lu yıllardan bu yana dedektör teknolojisindeki gelişmelere paralel bir çok yeni özellik geliştirilmiş olmasına karşın, kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılamakta yetersiz kalmıştır. Bu sebepten, sektördeki diğer firmalar yıllardır metal dedektör teknolojilerinde bir çok yeni gelişmenin altına imza atmış ancak, bugün gelinen noktada bile hedefe sesli uyarı vermenin ve hedef ID sayıları ile metal ayırımı yapmanın ötesine geçememişlerdir.

İşte bu noktada INVENIO, dedektör sektöründeki bir hayalin gerçeğe dönüşmesinde atılmış ilk ve tek adımdır.

Nokta Dedektör kurulduğu günden bu yana kullanıcıların eşsiz bir ürüne sahip olma hayalini gerçeğe dönüştürebilmek için çalışmıştır. Uzun yıllar süren yoğun AR&GE ve yüksek mühendislik çalışmaları sonucunda, tüm teknolojisi kendisine ait olan ve 3 ayrı konuda patent sahibi olunan dünyanın ilk AKILLI DEDEKTÖR ve GÖRÜNTÜLEME sistemi olan INVENIO’yu geliştirmeyi başarmıştır.

nokta-invenio-pro
nokta-invenio-pro

Nokta İnvenio Pro’yu  kullanıcılarımıza sunmaktan gurur ve onur duyuyoruz!!!

Aynı zamanda INVENIO’nun sahip olduğu bu üstün teknoloji, açık bir platform olarak tasarlanmıştır. Bu sayede ileri tüm hobi dedektörlerinin (tek para ve buluntu dedektörleri) yanı sıra doğal altın parçacıklarını tespit edebilen altın dedektörlerine de uygulanması amaçlanmaktadır.

INVENIO toprak altındaki metallerin ve zemin farklılıklarının / boşlukların şekillerini, derinliğini ve boyutlarını gösterebilen, ayırım yapabilen Dünyanın İlk Gerçek Zamanlı Akıllı Dedektör ve Görüntüleme sistemine sahiptir.

IPTU SENSÖR (Integrated Positional Tracking Unit)

IPTU sensör teknolojisi ile tarama yaptığınız alanın başlangıç ve bitiş noktalarını ekrandan anlık takip edebilir ve tespit ettiğiniz hedeflerin konumlarını bu alan üzerinde kolaylıkla görebilirsiniz. Çünkü, Nokta & Makra Dedektör tarafından geliştirilmiş olan IPTU ünitesi, içerisindeki sensörler sayesinde bobinin sağ-sol, ileri-geri hareketlerini hassas olarak hesaplayarak konum ve yerden yükseklik tespitini kolaylıkla gerçekleştirebilir. Ayrıca, IPTU teknolojisi yardımı ile taradığınız alanın enini ve boyunu, tespit edilen hedefin derinliğini, şeklini ve boyutlarını da rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz.

ARAMA VE SONUÇ EKRANLARI

Gerçek Sahada Toprak Altı Testi

NOKTA İNVENİO PRO ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yapay Zekâ ile Öğrenebilme: Yapay Sinir Ağları ile donatılan INVENIO, uyarlanır öğrenme algoritmaları kullanarak, tespit edilecek hedef hakkında daha net ve doğrulukta bilgilerin elde edilmesini sağlar!

Çok Amaçlı: Invenio ile yer altında bulamayacağınız hedef kalmayacak! Derindeki büyük hazineler, tek paralar, metalden yapılmış eski eserler, zemin farklılıkları / yer altındaki mağaralar, tüneller gibi boşluklar vb. her türlü hedef.

Yüksek Performans ve Eşsiz Derinlik: Diğer dedektörler ile tespit edilemeyen ve daha önce tarama yapılmış arazilerde derinde bulunan hazineleri kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

İnternetten Yazılım Güncelleme:PC üzerinden USB bağlantısı ile dedektörünüzü her zaman güncel tutabilir ve ondan en yüksek performansı alabilirsiniz,

2.4GHz Kablosuz Bağlantı:Invenio arama kolu ve sistem kutusu kablosuz olarak iletişim sağlar. Kullanıcı dilerse pakete dahil olan kablolu kulaklığı, dilerse opsiyonel olarak satılan 2.4 GHz kablosuz kulaklığı satın alarak ürün ile birlikte kullanabilirler.

Titreşim:İnvenio işitme engelli kullanıcıları unutmadı! Titreşim modu aktif edildiğinde kullanıcılar yüksek gürültülü ortamlarda ya da istekleri dahilinde herhangi bir hedefi tespit ettiklerinde Invenio titreşim ile bilgilendirme yapabilme özelliğine sahiptir.

Mükemmel Ayrım Kabiliyeti: Sadece aradığınız hedeflere odaklanır ve istemediğiniz metalleri elemine ederek boşa zaman harcamanızı engeller,

Çok Yüksek Metal Algılama Hızı: Diğer dedektörlerin değersiz (demir ve atıklar) metaller arasında tespit edemediği değerli objeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

LED Işık ve Ekran Aydınlatma: Invenio karanlık ortamlarda arama yapabilmeniz kolaylaştırmak için ekran arka plan aydınlatması ve arama yapılan bölge için ekstra aydınlatma ekipmanına sahiptir. Bu sayede en karanlık ortamlarda dahi istenilen hedefleri kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Arşiv Özelliği: Arama yapıldığında istenilen tüm 3D grafikleri hafızasında depolar ve istenildiği taktirde PC’nize aktarım yapabilirsiniz.

NOKTA İNVENİO PRO PAKET İÇERİĞİ

1 – Sistem Kutusu,

2 – Arama Kolu,

3 – IPTU Sensör,

4 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 40×35 cm (INV40) ve Kapağı,

5 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 56×40 cm (INV56),

6 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28×18 cm (INV28) ve Kapağı,

7 – KOSS Kulaklık – 6.3 mm Jak,

8 – Sistem Kutusu Taşıma Kılıfı,

9 – Ekstra 9500 mAh Lipo Batarya,

10 – Şarj Aleti,

11 – Araç Şarjı,

12 – USB Kablo ve Data Kablosu,

13 – Taşıma Yeleği / Kemeri/Askısı,

14 – Arama Başlığı Bağlantı Kiti,

15 – IPTU Sensör Taşıma Çantası,

16 – Arama Kolu Koruyucu Kılıfları,

17 – Ekran Güneşliği,

18 – INV56 Arama Başlığı Taşıma Çantası,

19 – Su Geçirmez (IP67) Sert Taşıma Valizi.

Daha Fazla Nokta Dedektör

Daha fazla arama için google …

Nokta Invenio Pro Akıllı 3D Metal Dedektörü Hazine Avcisi Derinlik Göstergeli için 1 değerlendirme

  1. Dedektör

    Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektör ve 3 Boyutlu Görüntüleme Sistemi – Nokta Invenio, yeraltı metalleri ile mağara, oyuk gibi yer anomalilerinin şekil, derinlik, boyut ve ayrımını sağlayan dünyanın ilk gerçek zamanlı akıllı metal dedektör ve görüntüleme sistemidir.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102