Nokta Invenio Pro Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi

Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi – Nokta Invenio, yer altı metallerinin ve mağara …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

O ISBN DEEP12417422 ISBN DEEP12417422 Stok kodu: DEEP12417422 Kategoriler: , , , , GTIN: GTIN DEEP12417422

Nokta Makro Invenio Pro Pack Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi. Nokta Invenio, yer altı metallerinin mağara ve boşluklar gibi zemin anormalliklerinin şeklini görüntüler. Derinliğini, boyutlarını ve ayrımını sağlayan dünyanın ilk gerçek zamanlı akıllı metal dedektörü ve görüntüleme sistemidir.

Invenio Pro Derin Metal Dedektörü, Özellikler, İncelemeler. Fiyatlar ve En Derin Metal Dedektörü Son Paket Özellikleri Burada!

Invention Pro NOKTA INVENIO DEDEKTÖRÜ DERİN METAL DEDEKTÖRÜ

Önceki yazılarımızda invenio dedektör ile ilgili kısa bilgiler paylaşmıştık. Sonunda bu dedektör sona erdi ve artık kullanıma hazır hale geldi …

Kısaca Invenio dedektör,  yenilikçi teknolojiye ve daha önce alışık olmadığımız özelliklere sahip bir  dedektördür.

Öncelikle  Dot invenio dedektör  iki versiyonda üretilirken, Nokta invenio’nun standart modeli olan dedektördür. Ayrıca 14khz çalışma frekansına sahipken, invenio pro seçeneğinde çalışabilen çok frekanslı akıllı dedektördür. 5kHz – 14kHz – 20kHz ile.

Invenio dedektörün en ayırt edici özelliklerinden biri   yer altı metallerinin, boşluklarının zemin farklılıklarını, şeklini, boyutunu ve derinliğini verebilen ayırt edici bir dedektör olma özelliğidir. Bu özellikleriyle dot invenio, dünyanın ilk gerçek zamanlı görüntüleme sistemi ve akıllı dedektörü olma unvanını kazandı.

gece-makro-detektör-buluş-buluş-pro
gece-makro-detektör-buluş-buluş-pro

 Aşağıda paylaştığımız nokta invenio dedektörün ekran görüntüleri ile  metalin ne kadar mükemmel tespitler yaptığını gerçek zamanlı olarak inceleyebilirsiniz. Görsellere göre nokta invenio ile aynı anda tek para tespiti, boşluk tespiti veya toplu gömü tespiti yapabileceğinizi söylemek mümkündür. Yerin altındaki her noktayı merak ediyorsanız invenio aradığınız dedektör sistemidir.

Nokta invenio dedektör birçok alanda kullanılabilecek özelliklere sahip olduğundan, invenio dedektörün kullanılmasını tavsiye ederiz;

DERİN KOŞULAR ARKEOLOJİLER  BELEDİYELER TEKNİK VE İNŞAAT ŞİRKETLERİ  ETKİNLİK SAHASI DENETİM VE GÜVENLİK KUVVETLERİ

POINT INVENIO KULLANMANIN HEDEFLERİ

  • Daha derin hedefleri keşfetme
  • Tespit edilen hedefin ne tür metal olduğunu bilin
  • Gerçek derinliği
  • Hedeflerin  şekillerini veya formlarını görün
  • Nesnenin boyutunu belirleyin
  • Zemin farklılıklarını / boşluklarını bulun.

Nokta Dedektör, kurulduğu ilk günden itibaren kullanıcıların bu hayalini gerçekleştirmek için adımlar atmaya başlamıştır.

Uzun yıllar süren yoğun Ar-Ge ve yüksek mühendislik çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Dünyanın ilk akıllı dedektör ve görüntüleme sistemidir.

Üstelik Invenio, tüm teknoloji 3 farklı konuda kendi patent başvurusu bulunmaktadır. Hatta geliştirmeyi başardı ve bugün gururla kullanıcılarına sundu.

Hatta Invenio, gelişime açık bir platform olarak tasarlanmıştır. Böylece gelecekte tüm hobi dedektörlerine ve doğal altın parçacıklarını tespit edecektir. Altın dedektörlerine uygulanması amaçlanmaktadır.

YERALTI METALLERİNİN AYRIM ŞEKİLLERİNİ DERİNLİĞİNİ VE BOYUTLARINI VE ZEMİN FARKLARININ / MEKANLARININ İLK GERÇEK ZAMANLI AKILLI DEDEKTÖRÜ VE GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ IPTU SENSÖRÜ (Entegre Ünite)

Nokta & Makro Dedektörler tarafından geliştirilen  IPTU ünitesi, içerisindeki sensörler yardımıyla bobinin sağ-sol, ileri-geri hareketlerini hassas bir şekilde hesaplayarak konum ve yer yüksekliğinin belirlenmesine yardımcı olur. IPTU sensör ile taradığınız alanın başlangıç ​​ve bitiş noktalarını ekranda takip edebilir ve bu alanda tespit ettiğiniz hedeflerin konumlarını görebilirsiniz. Ayrıca IPTU sensörü yardımıyla taradığınız alanın genişliğini ve uzunluğunu, tespit edilen hedefin tahmini derinliğini, şeklini ve boyutlarını belirleyebilirsiniz.

 

 

 

Son Olarak;

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ... Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır. Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir. Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır. Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır. Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık 1 kg
Boyutlar 1 × 1 × 1 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nokta Invenio Pro Akıllı Metal Dedektörü ve 3D Görüntüleme Sistemi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı