İndirim!

Nokta Impact Dedektör ( Standart Paket ) Define Altın Avcısı Değerli Sikke Tek Para Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

12 adet stokta

O ISBN DEEP82918190 ISBN DEEP32317726 Stok kodu: nokta-impact-dedektor Kategoriler: , , , , , , GTIN: GTIN DEEP32317726

Nokta Impact Dedektör

Impact ( Standart Paket )NOKTA & MAKRO RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ %100 Güvenli Online Alışveriş için: deepdedektor.com.  Multi Frekans 3 Seçilebilir Hedef ID Derinliği12 Arama Modu 3 Seçenekli Zemin Ayarı İnternetten Yazılım Güncelleme Titreşim Yüksek Performans ve Eşsiz Derinlik LED Aydınlatma Geliştirilmiş Ayrım Kabiliyeti Opsiyonel 2.4 ghz Kablosuz Kulaklık IMPACT DEDEKTÖR IMPACT. 3 ayrı çalışma frekansı. 12 farklı arama modu.

İnternetten yazılım güncellenebilme özelliği ve güçlü tasarımı ile birçok farklı dedektörü tek bir cihazda bir araya getirerek size yepyeni ama bir o kadar da kolay bir dedektör tecrübesi yaşatacak.Tek para. Kalıntı ve toplu hazine gibi farklı hedeflere ve ıslak plaj kumu ve parklar gibi her türlü zemine göre tasarlanmış modları sayesinde dilerseniz hiç ayar yapmadan IMPACT’i açıp aramaya başlayabileceksiniz.

nokta-impact
nokta-impact

Dedektör kullanıcılarının bütün istediği özellikleri bir araya getiren IMPACT ayrıca derinliği ve geliştirilmiş ayrım yeteneği ile de bundan sonra yapacağınız aramalarınızda adı gibi büyük bir ”etki” yaratacak. Impact Dedektör anlatımıımpact Dedektör özellikleri tek MENÜDE KOLAY KULLANIM 12 Arama Modu2 Statik Mod (Sesli Ayrım)2 Genel Arama Modu (Sesli Ayrım)8 Ayrımlı Mod – 2 Sesli – 3 Sesli – 4 Sesli – 99 Sesli – Derin – İletken Zemin – VLX1 ve VLX23 Seçenekli Zemin Ayarı:Otomatik.

Manuel. Zemin İzleme (Track)Notch filteristenmeyen metal veya metallerin Hedef ID’lerini lokal olarak kapatır veya demir sesi verir.

Tone breakcihazın hedeflere verdiği ses tonlarının hangi Hedef ID aralığında verileceğini ayarlamak için kullanılır.Fe Vol. (Demir Sesi)Cihazın kalın tondaki demir sesini kısmaya veya kapamaya yarayan özelliktir.Audio Tone (Ses Tonu)Hedef ve eşik seslerinin frekansını değiştirir (150Hz-700Hz).isat Genel arama ve ayrımlı modlarda yüksek mineralizasyondan ve taşlardan kaynaklanan hatalı sinyalleri.

Statik modlarda ise zemin ve sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan kaymaları önleyerek cihazın stabil olarak çalışmasını sağlayan ayardır.

Manyetik Mineralizasyon Göstergesi Zeminin mineralizasyon yoğunluğunu gösterir.Tek Dokunuşla Ekstra Ayarlar:Ses Güçlendirici. ID Normalizasyonu. ID Derinlik seviyesiekran Aydınlatma (Bright.)Fabrika Ayarları – kayıtkolayca ayarlarınızı kaydeder veya fabrika ayarlarını geri yükler. TEKNİK özelliklerçalışma prensibivlf

Çalışma Frekansı5kHz – 14khz – 20khzses Frekansı150Hz – 700Hz ayarlanabilir arama Modları12 adet (2 Statik. 2 Genel Arama. 8 Ayrımlı Mod) Demir sesi var ton ID aralığı var bölgesel ID kapama var zemin ayarı otomatik – Manuel – Zemin izleme pinpoint var frekans kaydırma var titreşim var hassasiyet Ayarı01 – 99Hedef ID00 – 99Arama başlığıım28 Su Geçirmez DD 28 x 18 cm ekran custom lc dekran aydınlatma var led aydınlatmavar ağırlık1.8 kg (arama başlığı ve piller dahil)Uzunluk107 cm – 143 cm ayarlanabilir batarya4 adet AA alkalin standart

PAKET İÇERİĞİ1- Sistem Kutusu2- IM28 Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28 x 18 cm3- Kulaklık4- USB Kablo 5- 4 x AA Alkalin Pil6- Kullanım Kılavuzu

Nokta Impact Dedektör ( Standart Paket ) Define Altın Avcısı Değerli Sikke Tek Para Dedektörü için 1 değerlendirme

  1. Dedektör

    Impact ( Standart Paket )NOKTA & MAKRO RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ %100 Güvenli Online Alışveriş için: deepdedektor.com. Multi Frekans 3 Seçilebilir Hedef ID Derinliği12 Arama Modu 3 Seçenekli Zemin Ayarı İnternetten Yazılım Güncelleme Titreşim Yüksek Performans ve Eşsiz Derinlik LED Aydınlatma Geliştirilmiş Ayrım Kabiliyeti Opsiyonel 2.4 ghz Kablosuz Kulaklık IMPACT DEDEKTÖR IMPACT. 3 ayrı çalışma frekansı. 12 farklı arama modu.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102