Nokta Golden King NGR Görüntülü Derin Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP86717402 ISBN DEEP86717402 Stok kodu: DEEP86717402 Kategoriler: , , , , GTIN: GTIN DEEP86717402

Nokta Golden King metal dedektörü benzersiz, derin arama yapan, hazine ve önbellek dedektörüdür ve hiçbir dedektörün … sunmadığı özelliklerle donatılmıştır.

Kısaca ; Nokta Golden King Derin Dedektör  farkı, cihaz incelemeleri, güncel ek özellikleri ve fiyatları ile satışta!

Nokta Golden King Özellikleri – Nokta Detector Fors Relic Nokta Dedektör. Golden King, Derin Arama Dedektörü.  Nokta Dedektörü, Derin Dedektör

Aslında dedektör ile SCOPE ekranından hedef sinyalin yoğunluğunu gerçek zamanlı olarak kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasını kolayca bulabilir ve hem uzay hem de metal hedeflerin sinyal grafiğini inceleyebilirsiniz.

Üstelik Derin Dedektör bu ekran ile sisteminizin nasıl çalıştığını görbilmektesiniz. Aynı zamanda metal veya boşluk hedef sinyallerini gördüğünüzde izleyebilirsiniz.

Nokta Golden King ile RADAR EKRANININ renk değişimlerinden hedef hakkında anlık bilgi alabilirsiniz.

Nokta Dedektör Golden King Derin Arama Dedektörü – Nokta Detector Fors Relic Golden King dedektör ile aramalarınız sırasında hedef sinyalin yoğunluğunu SCOPE ekranından kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Özellikle GENEL ARAMA’dan farklı olarak kadran aramasında ibre ile hedef sinyalin en yüksek noktasını gözlemleyebilirsiniz. İmlecin çıktığı en üst seviye, hedef sinyalin merkezini gösterir.

Aslında altın dedektörü değerli mi değersiz metal mi, çelik metal mi yoksa karışık metal mi? Yoksa altın mı vb. Ayrım bilgilerini dijital işaretçi yardımı ile takip edebilir.

Hatta Profesyonel Dedektör sonuç ekranında yan yana duran metalleri görebilmektesiniz. Altın kral dedektör uzay sinyallerini takip edebilir, alınan sinyal değerini sayısal olarak okuyabilirsiniz.

Özellikle Derin Arama Dedektörü Aynı şekilde, metal bölüm iğnesi gibi, boşluk bölümü iğnesi de yükselir ve alt sayısaldır. Verileri takip ederek yer altında uzay sinyaline girip çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

Nokta Golden King BEKLENTİLERİNİZİ ŞEKİLLENDİREN 3D GÖRÜNTÜ HAZİNE VE BOŞLUK DEDEKTÖRÜDÜR

Özel olarak 3D Görüntü Derin Arama Dedektörü için geliştirilen Golden King metal dedektörü adıyla anılmaktadır. Fakat daha önce başka hiçbir dedektörde bulunmayan özelliklerle donatılmıştır. Hatta benzersiz bir hazine ve boşluk algılama dedektörü olarak bilinmektedir.

Bu özellikler sayesinde kullanıcılar, herhangi bir ortamda diğer dedektörlerin ulaşamayacağı derinliklerdeki hedefleri kolaylıkla tespit etme imkanına sahiptir.

Böylece Golden King dedektörü, 3 farklı arama başlığı ve derin yer penetrasyonu vardır. Böylece derin gömülü metalleri ve mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi boşlukları tespit eder.

Ayrıca üstün teknolojisi sayesinde bulduğu hedefin gerçek zamanlı 3 boyutlu grafiklerini çizmekle kalmaz, ayırt etme ve tahmin derinliği konusunda kullanıcıyı bilgilendirir.

GERÇEK ZAMANLI 3D HEDEF GRAFİK

Özellikle Golden King dedektörün en çarpıcı özelliği, yeraltından veri almak için üretilmiş hiçbir sistemin başaramadığı gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur.

Örnek resimlerde de görüldüğü gibi Golden King, aldığı sinyalin 3 boyutlu çizimini yaparak ekrana yansıtıyor.

Yine aynı ekranda bulduğu hedefin tahmini derinliğini ve ayrılığını gösterir. 3D hedef grafiğini klavye tuşları ile çevirerek farklı açılardan görüntüleyebilmektesiniz. Hatta istediğiniz zaman kaydederek gözden geçirilebilmektedir.

İŞARETLEME

Golden King sadece elektronik olarak değil dev bir bilgi kaynağı olarak dedektör arama ve araştırmalarınızda da yanınızda . Sahada karşılaşabileceğiniz 406 işaret ve sembol uzman bir ekip tarafından yorumlanarak sisteme yerleştirilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz her yerde ve her zaman erişebileceğiniz zengin bir bilgi kaynağıdır.

Son Olarak;

Tüm Nokta Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Define Dedektörü Dış Link

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ...Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Nokta Golden King NGR Görüntülü Derin Metal Dedektörü için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Nokta Golden King metal dedektörü benzersiz, derin arama yapan, hazine ve önbellek dedektörüdür ve hiçbir dedektörün … sunmadığı özelliklerle donatılmıştır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı