Nokta Dedektör Fors Relic Derin Görüntülü Metal Altın Define Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP52817401 ISBN DEEP52817401 Stok kodu: DEEP52817401 Kategoriler: , , , , GTIN: GTIN DEEP52817401

Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Deep Dedektör farkıyla satışta !

Nokta Derin Dedektör, Fors Relic, Metal Dedektörü, Metal Dedektörü, Ankara Nokta Dedektör, Özellikleri, Fiyatları, Yorumları.

Kısaca Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilmiştir. FORS Relic, kalıntı ve tek para aramaları için yeni özellikler barındırmaktadır. Üstelik inanılmaz bir ayrım yeteneği sunar. Hatta 19kHz’te çalışan FORS Relic, 6 arama modu, iMASK (Intelligent Masking), Tone Break (Ton ID Aralığı) ve Iron Volume (Demir Sesi) özellikleri ile bilinmektedir.

Özellikle plaj, mineralli zeminler, taşlık sahalar gibi aramalarda iyi çalışmaktadır. Birçok dedektör için sorun teşkil eden tüm zorlu arazi koşullarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihaz.

fors-relic_paketicerigi
fors-relic_paketicerigi

İçindekiler

1- Sistem Kutusu
2- FR29 Su Geçirmez DD Arama Başlığı (28.5×18 cm)
3- FR13 Su Geçirmez DD Arama Başlığı (13 cm)
4- 4 Adet AA Alkalin Pil
5- Kulaklık
6- Ekstra Alt Boru
7- Kullanım Kılavuzu & DVD

Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü

Ayrıca Nokta Dedektör FORS Relic , üstün ayrım yeteneği kusursuz niteliktedir.

Üstelik değersiz metal ve demir atıklarının yoğun olduğu sahalarda tespit yeteneği mevcut.

Böylece diğer dedektörlerin kaçırdığı kalıntı ve tek paraları rahatlıkla tespit etmenizi sağlar.

Ayrıca, su geçirmez arama başlıkları sayesinde plaj, dere vs. ortamlarda arama yapanlar için de en iyi seçimdir.

Nokta Dedektör Fors Relic Derin Define Altın Metal Dedektörü Özellikleri

Nokta Fors Relic Arama Modları
Genel Arama (GEN)
”All Metal” modu diye de adlandırılan cihazın en derin modudur. Bu modda cihaz tüm metalleri tespit eder ve ayrım yapmadan bütün hedeflere tek tonda ses verir.

Ayrım 2 (DI2)
2 sesli ayrım modudur. Özellikle çöp metal bulunmayan temiz sahalarda iyi sonuçlar verir.

Ayrım 3 (DI3)
Nokta Tek Para Dedektörü aramaları için geliştirilmiş üç sesli ayrım modudur.

Derin Mod (DEEP)
Özellikle kalıntı aramaları için Ankara Altın Arama Dedektörü tavsiye edilen cihazın ayrımlı modlar içerisindeki en derin modudur. Bu modda arama yapılırken arama başlığı daha yavaş sallanır.

Hızlı Mod (SWT)
Atık metallerin çok olduğu sahalar için geliştirilmiş olan 2 sesli arama modudur. Özellikle tek para aramaları için tavsiye edilmektedir. Diğer modlara göre derinliği biraz daha düşük fakat atık metallerin yoğun olduğu sahalarda hedef tespit hızı ve ayrım yeteneği daha fazladır.

İletken Toprak (COG)
FORS Relic’in iletken zeminler (ıslak kumlu plaj, alkali topraklı zeminler vb.) için geliştirilmiş özel modu olarak bilinmektedir. Modun özelliği demir ve bu gruptaki benzer hedeflere kapalıdır. Özelliği toprak ayarının tüm zeminlerde rahat yapılabilmesidir.

FORSRelic
FORSRelic

Nokta Dedektör

Kısaca Sektörde oyun değiştirici ve teknoloji lideri olma hedefiyle Nokta Dedektör mükemmeldir.

Özellikle Ar-Ge ekibini 2011 yılında genişletmiştir. Hatta Aralık 2014’te Makro Detektörleri satın alarak yeni teknolojiler geliştirmek için yatırımlar yapmıştır.

Bugün Nokta Dedektörler , güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta markalı dedektörleri 6 kıtada 150’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Nokta Makro Dedektörleri , gelirlerinin büyük bir kısmını Ar-Ge faaliyetlerine yatırıyor . İleri mühendislik prensibine paralel çalışmaktadır. Nokta Makro Detektörleri gerekli tüm teknolojik ve kalite altyapısına sahiptir. Kısaca ISO9001 sertifikalı bir şirkettir. Nokta Makro Dedektörleri, 2017 yılında Türkiye Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından resmi bir Ar-Ge Merkezi olarak sertifikalandırılmıştır.

Son Olarak;

Tüm Nokta Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Define Dedektörü Dış Link

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ...Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Nokta Dedektör Fors Relic Derin Görüntülü Metal Altın Define Dedektörü için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Nokta Dedektör Fors Relic Altın Metal Dedektörü, hakkında cihaz yorumları, güncel ek özellikler ve fiyatlar Deep Dedektör farkıyla satışta !

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı