Nokta Anfibio Multi Altın Dedektörü (Gold Detector)

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP62617405 ISBN DEEP62617405 Stok kodu: DEEP62617405 Kategoriler: , , Etiketler: GTIN: GTIN DEEP62617405

Nokta Makro Dedektör Anfibio Multi Paket İçeriği. 1 – Sistem Kutusu 2 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28 cm (AF28) ve Kapağı 3 – 2.4 GHz Kablosuz Kulaklık …

Kısaca Nokta Anfibio Çoklu Altın Dedektörü: Altın Arama Dedektörü ile ilgili en güncel ürün incelemeleri, fiyatları, özellikleri Derin Dedektör Bayisinde!

su geçirmez dedektör
su geçirmez dedektör

SADECE DEDEKTÖRÜ  ZAMAN DERİNLİK, HIZ VE DAYANIKLILIK MADDE  ANFİBİO MULTİ !

Tüm yeni özellikleri, 7 opsiyonel arama başlığı seçeneği ve sağlamlığı ile Anfibio, ister parkta, ister açık alanda veya sahilde olun, en yakın arkadaşınız olacak.

Böylece Anfibio, tüm madeni para, kalıntı ve mücevher aramalarınızda üstün derinlik, yüksek metal algılama hızı ve benzersiz performans sunar.

Artık birçok ekranda strese girmeyin – Anfibio’nun tek ekranda kolay kullanım özelliği sayesinde, aramalarınız için değerli zamanınızı kaydedin, cihazı kurmayın.

su geçirmez dedektör
nokta-anfibio-multi su geçirmez dedektör

Aslında su altında aramak ister misiniz? Anfibio Multi ile bu da sorun değil …

Nokta Anfibio Çoklu Dedektör (5/14/20 kHz) – Çok Amaçlı Su Geçirmez Altın Dedektörü Özellikleri

 • IP68: Her yönden toz girişine karşı korumalı ve 5 metreye kadar su geçirmez.
 • Hatta Mükemmel Ayrım: Sadece aradığınız hedefleri bulun ve istemediğiniz metalleri kazarak zaman kaybetmeyin.
 • Üstelik Yeni Arama Başlığı Tasarımı: Yeni 28 cm arama başlığı size aradığınız ekstra derinliği verir!
 • Gelişmiş Sahil Modu: Kuru kum, ıslak kum ve su altında çok kararlı çalışma.
 • Yeni EUD İşlevi. Ekstra Yeraltı Derinliği. Zemin koşulları veya sınır derinliği tarafından maskelenen hedefleri tespit edin.
 • Çok Yüksek Metal Algılama Hızı. Demir ve atık arasında başka hangi dedektörlerin eksik olduğunu bulmaya hazırlanın!
 • 3 Seçilebilir Hedef Kimliği Derinliği: Hedefe verilen derinlik kimliğini ayarlamak için kullanılır.
 • Arama Modları: 9 mod (GEN Delta/2 Tone/3 Tone/4 Tone/5 Tone/99 Tone/Beach/Deep/Cache)
 • 2,4 GHz Kablosuz Kulaklık Dahildir *: Gecikmesiz kablosuz özgürlüğün tadını çıkarın.
 • İnternetten Yazılım Güncelleme: Her zaman güncel tutarak dedektörünüzden en iyi performansı alın (PC üzerinden USB bağlantısı ile).
 • Üstelik Titreşim: Anfibio bir hedef bulduğunda titreyecek! Hem su altı kullanımı hem de işitme engelli kullanıcılar için idealdir.
 • Tuş Takımı Arka Aydınlatma: Gece aramaları için mükemmel!
 • Teleskopik Boru: Arama kolu 76 cm’ye kadar küçültülebilir. Kolay saklama, taşıma ve su altı dalışı için ideal!
 • Dahili Lipo Pil **: Dedektörle birlikte gelen şarj cihazı veya USB powerbank ile kolayca şarj edin. 19 saate kadar kullanım sağlar.

Not : Aslında Kablosuz kulaklık su geçirmez değildir ve su altında kullanılamaz.

amfibi
amfibi

Son Olarak;

Tüm Nokta Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Define Dedektörü Dış Link

Marka

Nokta Dedektör

Nokta Makro Dedektör Teknolojileri Merkezi Tüm Cihazları,Dedektör fiyatları, dedektör çeşitleri ve Nokta Makro Dedektör ürünleri hakkında kısa bilgiler ...Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.Firma bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye metal dedektörü ihraç etmektedir.Firma gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Dedektör ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşümleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. İleri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmışlardır.Define Dedektörü, Altın Dedektörü, Metal Dedektörü, Görüntülü Dedektör, Ekranlı Dedektör, Derin Dedektör Üreticisidir.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Nokta Anfibio Multi Altın Dedektörü (Gold Detector) için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Nokta Makro Dedektör Anfibio Multi Paket İçeriği. 1 – Sistem Kutusu 2 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28 cm (AF28) ve Kapağı 3 – 2.4 GHz Kablosuz Kulaklık …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı