MWF MF 9700 QUINARY

(1 müşteri değerlendirmesi)

MWF MF 9700 QUINARY fiyatı yorumları ve teknik özellikleri hakkında detaylı ve güncel bilgiler bulabileceğiniz muhteşem platform ….

MWF MF 9700 QUINARY fiyatı yorumları ve teknik özellikleri hakkında detaylı ve güncel bilgiler bulabileceğiniz muhteşem platform ….

Kısaca MWF MF 9700 QUINARY – 6 Profesyonel Algılama Sistemi ile – Maden ve yeraltı kaynaklarının tespiti ve keşfi için entegre arama istasyonu almaya devam eden müşterilerimizin talebi üzerine, aynı zamanda, özellikle engebeli ve dağlık arazilerde, uğraşması ve çalışması zor olan büyük ve hacimli makinelerden uzakta. alanlarda ve garanti edilmesi gereken alanlarda ve cihaz sonuçlarında doğru ve tek seferde kolay kullanım.

MWF grubu ve birkaç yıl süren titizlik ve araştırmadan sonra, önemli ve teknik özellikleri önemsiz olmayan bir makine olan MF 9700 QUINARY.

Üstelik bu cihazı, grubumuzun elde etmek için birkaç aşamadan geçerek geliştirdiği, diğerlerinin almadığı en son modern bilimsel sistemlerle destekledi. Hatta algılama ve zemin etüdü dünyasında yeni bir iz bırakmak için bunu elde edin.

Kısaca Altın, metal, hazineler, kalıntılar, yeraltı suları ve boşlukların tespiti ve araştırılması, konumlarının belirlenmesi ve varlık noktalarının %100 teyidi için altı arama sistemi ile desteklenmiştir. hedefine ulaşın ve tereddüt etmeden bulun.

Aslında Cihazın desteklediği sistemler, uzak mesafeden hedefleri tespit etmek ve bulmak için uzun menzilli tarama ve hedefi doğrulamak için doğrulama iyonik arama sistemi sunar.

Aslında hedef, tip ve derinlik hariç, manyetik tarayıcı sistemi (Yer Sensörü) ile hedef siteleri teyit etmek. Kısaca bunları ayırt etmek için sesli veri ve grafik ve Son olarak Yer Tarama Sistemi, size hedef hakkında net bir fotoğraf verir.

Özellikle tüm bunlar ve daha fazlası kanıtlanmış etkinliği ve geniş HD renkli ekranı ile tek bir cihazda mevcuttur. Böylece gelişmiş akıllı programların kontrol sistemlerini görüntüler ve araştırma ve anket ile ilgili tüm sonuçları ve koordinatları görüntüler.

mwf-mf-9700-quinary
mwf-mf-9700-quinary

MWF MF 9700 QUINARY Genel Özellikler

İlk olarak MF 9700 QUINARY” bu cihaz, yer altı hedefleri hakkında size güvenilir ve eksiksiz sonuçlar veren en doğru ve en yeni Çoklu algılama sistemleriyle çalışır.

Öncelikle MF 9700 QUINARY altın, hazineler, metaller, boşluklar ve yeraltı sularının tespiti ve araştırılmasında uzmanlaşmıştır ve bunları ayırt eder, hedefler, türler, boyutlar ve derinlikler hakkında çoklu arama verileri içinde yerlerini belirler.

Aslında MF 9700 QUINARY Yazılımı çok gelişmiş bir teknoloji seviyesidir ve kullanıcıya tüm cihaz ayarlarının ve sistemlerinin hızlı ve kolay kontrolünü sağlar.

Ergonomik tasarım ve aerodinamik şekil, hızlı ve karmaşık olmayan sonuçlarda büyük rol oynayan hafiflik ve kullanım kolaylığı ile size arama ve gezinme gücü verir.

MF 9700 QUINARY : 2 km’ye kadar ön arama mesafesi ile yeraltında 70m’ye kadar derinliklere ulaşma yeteneği veren, iki katına çıkma enerjisi ile güçlü arama dalgaları ve frekanslarına sahiptir.

Not: Ön mesafe, sistemden diğer sisteme farklılık gösterebilir, bu nedenle her sistemin arama mesafesini kapsama konusunda sınırlı bir yeteneği vardır.

TFT renkli ekran 4.3 inç HD, kullanıcıya gece ve gündüz net görüş sağlar.

Akıllı ayarlar Arayüzü, tüm fonksiyonlarda ve programlarda kolaylıkla esnek ve hızlı kontrol sağlar.

Aşağıdakileri kontrol etmenizi sağlayan MWF MF 9700 QUINARY  genel ayarlar menüsü

Örneğin size gündüz veya gece için yeterli aydınlatma sağlayan ekran parlaklık özelliğinin seviyesini kontrol edin ve ayrıca enerji tasarrufu için aydınlatma seviyesini azaltın.

Öncelikle beş ses seviyesi, size ses çıkışı üzerinde yeterli kontrol sağlar ve arama sonuçlarının seslerinin yanı sıra vibratör modu veya sessiz mod ve görsel sonuçlara göre yeterliliği bildirir.

Dil kontrolü: önceden başka bir dile kaydedilmiş olan cihaz dilini değiştirmek için size kontrol sağlar.

Aslında MWF Group’a özel tespit ve keşif cihazlarında dünya çapında ilk kez, Akıllı işletim ve tespit sistemleri ile desteklenen cihaz. Çünkü akıllı arayüzler. Güç tasarrufu sistemi. Akıllı şarj sistemi. Çoklu dil ve cihaz dilini hatırla, ayarları kaydet. Akıllı kontrol. Bluetooth teknoloji ve fabrika ayarlarına sıfırlama ayarlarına sahiptir.

Arama sisteminin MF 9700 QUINARY Seçim Arayüzü, size arama sistemi modları arasında hızlı bir geçiş sağlar, içinden tespit eden arama sistemini seçmeye kadar.

Kullanıcıya pil seviyesinin doğru takibini sağlayan, pil seviyesi ile ilgili bildirimler ve daha devreye girmeden uyarılar veren pil ve şarj akıllı özelliği, kullanıcıya cihaz AÇIK veya KAPALI olduğunda da pil şarjını takip etme imkanı veren akıllı şarj sistemleri ile ve eklenen şarj seviyesini gerçek zamanlı olarak öğrenmek için.

Küçük ebatlı, kablosuz haberleşme siparişleri ile hızlı hareket sağlayan, bağlı tüm ünite ve sistemlerin sökülüp takılmasına tabi olan cihaz ve aksesuarlar.

Kablosuz bağlantı Sistemi, beraberindeki arama sistemlerine bağlanarak, kendisi tarafından keşfedilecek arama sistemine kablosuz komutlar gönderen ve ayarlarını uzaktan değiştiren, kabloları bağlamaya ve arama sürecini engelleyebilecek veya geciktirebilecek diğer şeylere gerek kalmadan, ve sonuçlar.

Butonlar Kromdan üretilmiş butonlardan oluşan Kontrol Paneli, cihaz ve ayarlarda hızlı kontrol konusunda size güven verir.

Otomatik Tuning Sistemi (ATS) Özel buluş ve yeni, MWF GROUP lehine kayıtlı olan bu sistem olarak bilimektedir. Hatta sistem toprağı otomatik olarak tanımaktadır. Bu sayede arama işlemine otomatik olarak orantılı olarak ayar verdiği için her türlü toprak ve arazide kesin ve kesin sonuçlar verir.

Toprağın türü ve özellikleri, Kayalık ve dağlık bölge etkisinden kaynaklanan örtüşen radyasyonun ortadan kaldırılması ile diğer birçok dedektörü etkileyebilir, ancak bu akıllı sistem, sıralama ve analiz yapabilir ve ilgili gerekli seviyeleri sağlayabilir. frekans sinyalinin, voltajının ve dalga boyunun hatasız sonuçlar veren sinyalin.

Cihaz 6 Farklı Sistemle ( Opsiyonel ) Arama Ve Keşif İçin Çalışır.

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 1: El Tipi LRL

El tipi LRL”, hedeflerin yerini tespit etmek için uzun mesafeli arama sistemi ile çalışır, gece rehberlik için lazer LED’i ile kullanıcıyı doğrudan hedef siteye yönlendirir.

6 volt ile çalışan bu ünite, dört adet standart 1.5 volt AAA pil ile normal bir pil veya bir defaya mahsus şarj edilebilir piller ile kullanılabilir.
Yeraltındaki hedefleri belirlemede ve onlara ulaşmadan önce doğru sonuçlar.

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 2 Hat İzleyici

Ana verici cihaz ile hedef nokta arasına bağlanan elektrik hatlarının frekansını takip etmek için özel bir sistem olan Line Tracker sistemi, uzaktan algılama sistemleri için en son gelişmiş sistemlerle kullanıcıya hedef noktasına doğrudan ulaşana kadar doğru bir izleme sağlar. kablosuz bağlantı.

9 volt ile çalışan bu ünite, 9 voltluk tek bir pil ile, normal pilleri tek seferlik veya şarj edilebilir pilleri kullanabilirsiniz.
Ses kontrol modları ve sessiz mod ile arama sürecini gösteren sesli uyarılar döner.

Hedefler Listesi, ayrı ayrı aramak için bu listeden herhangi bir hedefi seçebilir ve hedefler: Altın, gümüş, bakır, elmas, yeraltı suyu, mağaralar ve boşluklar.

Arama seviyesi için doğru ayar arayüzü, Çok seviyeli ile ön kontrol derinlik seviyeleri ve arama mesafesi:

Arama derinliklerinin sinyal seviyesinde, derinlik seçenekleri listesinden ve 0’dan başlayarak seçilen derinliğe kadar bir kontrol özelliği ile 70 metreye kadar derinlik: 1m – 5m – 10m – 20m – 30m – 40m – 70m.

2500m’ye kadar mesafe arama, ön yayın dalgası seviyesinde kontrol özelliği ile, mesafe seçenekleri listesi üzerinden ve 0’dan başlayarak seçilen mesafeye kadar: 100m – 500m – 1000m – 1500m – 2000m.

Akıllı ayarlar Ayarlanmış arama ayarları seviyelerine sahip sistem arayüzü.

Algılama yönteminin seçim arayüzleri.

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 3: İyonik algılama sistemi (Akustik)

MF 9700 QUINARY Yeraltındaki değerli metallerin İyon alanını tespit etmek ve aramak ve hedeflerin yerini uzak mesafeden bulmak için uzun menzilli bir İyon arama sistemi üzerinde çalışmak, arabada da kullanılabilir.

Bu sistem için Özel Arayüz, aramak istediğiniz hedef tipinin önceden ayarlanmasını sağlar: altın, gümüş, bakır, bronz,
İyonik akustik doğrulama ünitesi ana cihaz ile kablosuz olarak çalışmakta ve bağlanmaktadır.

Sistem, altta yatan hedeflere hızla yanıt vererek karakterize edilir ve gizli hedef hakkında eksiksiz veri verir.
Aramada hedef siteleri algılamaya büyük bir odaklanma ve kullanıcıyı mümkün olduğunca az zaman ve çabayla hedef siteye yönlendirir.

Bu sistem, kullanıcıya aşağıdakilerden oluşan birden fazla sonuç verir:

LED’ler etkileşimli Gösterge, hedeflerin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.

Ses etkileşimli Gösterge, hedefin merkezine yaklaşıldığında yukarı doğru etkileşime girer.

Pil seviyelerini gösteren LED’ler ve 3 seviyeden oluşan pil seviyesini gösterir.

3.7V Li-ion 3600 mAh’lik iki dahili hücre, çıkış 12 volt

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 4 : Zemin Sensör Sistemi

MF 9700 QUINARY Toprak katmanlarını taramak ve içeriğini tanımak için çalışan ve yeraltındaki metal ve boşlukları tespit etmek ve yerlerini tespit etmek için manyetik radyasyon alanlarını ve seviyelerini okumak için çalışan zemin sensör sistemi.

Akıllı arayüz, hedefler hakkında size mutlak netlik ve entegre sonuçlar verir.

Metaller ve boşluklar arasında doğru ayrım sistemi.

Hedefin boyutunu belirlemek için osiloskop grafik görüntüleme sistemi.

Gelişmiş sensörler, gerçek zamanlı olarak anında ve doğrudan sonuçlar verir.

Doğruluk Ekrandaki grafiklerle hedef noktayı belirleyin.

Akıllı doğrulama sistemi, cihaza toprak sensörünün bağlanmasıyla ilgili olarak iyi veya cihaza bağlı değil.

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 5 : Jeofizik Etüt Sistemi

Sistem, toprak elektrik direncinin yoğunluğunu ölçmek ve yeraltında bulunan maddeleri tespit etmek ve tanımlamak için çalışmaktadır. Böylece hedefler arasında doğru ayrım yapma özelliği ile yeraltındaki altın, metal ve boşlukları tespit etme. Hatta arama görevini yerine getirmektedir.

Bu sistem toprağı otomatik olarak tarar ve tespit eder ve bulunan hedeflerle ilgili tam sonuçları doğrudan ekranda göstermektedir.

Bu sistemin özel ekran arayüzü, kullanıcıya arama süreci hakkında entegre bir bilgi verir ve arama adımları otomatik olarak yapılmaktadır.
Tarama tamamlandıktan sonra sistem başlatıldıktan sonra bulunan hedef tiplerini seçme özelliği, tüm detayları bilmeniz için sizi bu hedef noktasının bir sitesine yönlendirmektedir.

Kullanıcının belirli bir komutta uyarı vermesi veya belirli bir komutu yürütmesi. Böylece için kılavuzluk etmesi için ekranda görünen otomatik yardım mesajlarının kolay görüntülenmesi özelliktedir.

Sistem, dört elektrikli sonda ile 1.500 metrekareye kadar geniş bir arama alanını kapsayacak şekilde çalışır. Hatta bu alanın sonuçlarını 3 dakikayı geçmeyen bir süre boyunca gösterir.

Keşfedilen hedefin derinliğini belirlemek ve ölçmek için özel bir sistem aracılığıyla hedef derinliğini ve doğru bir şekilde belirleme özelliği.

Hedef konum için akıllı algılama ve analiz sistemleri üzerinde çalışan akıllı algılama işlevleri üzerinde çalışmaktadır. Gelişmiş Arama ve tanımlama teknikleri barındırmaktadır.

Çarpan çek tarama sistemi ve anında konum için kullanıcıya veren, güvenilir ve kanıtlanmış sonuçlar verir.

Hedef türleri arasında doğru ayrım yapmak ve doğrudan ekranda hedef, tür, boyut ve adı netleştirmek.

Elektrotların toprakta ve kablolu veya bağlantısız olarak bağlanmasını sağlayan akıllı doğrulama sistemi ve uyarı mesajları aracılığıyla ekranda netleştirilmesi.

MWF MF 9700 QUINARY Sistem 6 : Zemin Tarama Sistemi

Sistem, yeraltındaki hedef formatı ve boyutları netleştirmek için radar görüntüleme sistemi aracılığıyla yer katmanlarını tespit etmek ve taramak için çalışır.

Karmaşık analiz yazılımı ve bilgisayar veya diğer tabletleri kullanmanıza gerek yok, bu cihaz size cihazın renkli HD ekranında ve Gerçek zamanlı olarak anında sonuç verir.

  • Görüntüleme tarama sürecinde tam kontrol
  • Otomatik tarama modu
  • Manuel tarama modu
  • Cihaz ekranında çeşitli seçenekler aracılığıyla kontrol edilen boyutları tarayın
  • Çalışmak istediğiniz tarama yöntemini seçme
  • Modern ve sofistike bilimsel tekniklere sahip, eserleri, altta yatan hedefleri, metalleri ve mağaraları birbirinden ayırt ederek tanımlamak ve tespit etmek için uzmanlaşmış Ölçüm ve Tarama Sensörleri.
  • Hedef ve tür hakkında tam bir grafikle hedef boyutunu ve şeklini netleştirin.

 

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

 

MWF MF 9700 QUINARY için 1 değerlendirme

  1. Dedektör

    MWF MF 9700 QUINARY – 6 Profesyonel Algılama Sistemi ile – Maden ve yeraltı kaynaklarının tespiti ve keşfi için entegre arama istasyonu almaya devam eden müşterilerimizin talebi üzerine, aynı zamanda, özellikle engebeli ve dağlık arazilerde, uğraşması ve çalışması zor olan büyük ve hacimli makinelerden uzakta. alanlarda ve garanti edilmesi gereken alanlarda ve cihaz sonuçlarında doğru ve tek seferde kolay kullanım.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102