Minelab VANQUISH 440 Dedektör

(2 müşteri incelemesi)

$ 0,00

Minelab VANQUISH 440 Dedektör

5 adet stokta

EAN: DEEP456 Stok kodu: DEEP641338 Kategoriler: , , , , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GTIN: DEEP456

Minelab VANQUISH 540 Dedektör

Minelab VANQUISH 440 Dedektör, Minelab Dedektör, Minelab Kiralık Dedektör, Mineab Satılık Dedektör, Minelab Define Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü hakkında bilgi …

GENEL BAKIŞ

VANQUISH 440: Dedektör için oyunlarını hızlandırmak isteyenlere yönelik üretildi. Multi-IQ teknolojisi, su geçirmez V10 bobini ve ses kontrolü ile donanmış 440 aynı zamanda nokta atışı moduna sahiptir. Hassasiyet isteyenler için mükemmel. Güçlü olduğu kadar basit VANQUISH 440’ın kompakt ve hafif yapısı size avı nereye götürürse götürsün sonuç verir.

Minelab VANQUISH 440 Dedektör – SİMULTANE ÇOK FREKANS

Neden Multi-IQ? Çünkü Minelab’ın devrim yaratan Multi-IQ teknolojisi sayesinde, aynı anda sizin için çalışan birden fazla dedektörün birleşik gücü var. Sadece aç ve git. Hiçbir şey tespit edilemez ve hiçbir terain limit dışı değildir. Gümüş altın veya mücevher. Park, tarla veya plaj. Multi-IQ ile VANQUISH’in gücünü ortaya çıkarın.

TÜM METALLER. Tüm Toprak Çeşitleri. HER ZAMAN.

Minelab VANQUISH 440 Dedektör, Minelab Dedektör, Minelab Kiralık Dedektör, Mineab Satılık Dedektör, Minelab Define Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü
Minelab VANQUISH 440 Dedektör, Minelab Dedektör, Minelab Kiralık Dedektör, Mineab Satılık Dedektör, Minelab Define Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü

Tüm Aramalar İçin Minelab VANQUISH 440

Ne aradığın önemli değil, VANQUISH seni korudu. Dört Bulma Modundan birini seçin – Coin, Relic, Jewellery veya All Metal – sonra sallanmaya başlayın. Her mod, her zaman ve her yerde size en iyi performansı verecek şekilde önceden programlanmış ve optimize edilmiştir: park, tarla veya plaj. Favori ayarlarınızı özel bir Bulma Moduna bile kaydedebilirsiniz.

VANQUISH, zorlu arazileri memnuniyetle karşılamaktadır. Plajda ıslak kum ve tuzlu suya hakim, rekabet edemeyen diğer dedektörlerden daha iyi performans gösteriyor. 12 ayrım segmenti, kabul etmek veya reddetmek istediğiniz hangi metaller üzerinde kontrol sağlar.

Minelab VANQUISH 440 Dedektör – PAKET VE TAŞIMA

Katlanabilir benzersiz bir kilitleme sistemine sahip 1,2 kg (2,6 lbs) ışık, paketlenmesini ve taşınmasını kolaylaştırır.

SES KONTROLÜ

Otomatik gürültü önleme, gecikmesiz ses yanıtı ve 3 ses ayarı sizi kontrol altına alıyor.

DAHİL V10 BOBİN

Çok yönlü ve su geçirmez olan VANQUISH 440, Minelab’ın V10 10 ”x7” Çift D bobini standart olarak geliyor.

Minelab VANQUISH 440 Dedektör – SU GEÇİRMEZ

1 m’ye (3,3 ft) kadar su geçirmez bobinler ve Suya Dayanıklı kontrol bölmesi (Yağmur Kapağı dahil)

PINPOINT MODE

Hedefleri son derece hassas bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için dahil olan nokta modu.

Tüm Metal Dedektörleri İçin Tıklayınız …

Daha İyisi: Google 

İllere Göre Minelab Dedektör Bulacağınız Bayilerimiz

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX 3030, Minelab Excalibur II, Minelab E-Trac, Minelab Safari, Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X-Terra 705, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 305, Minelab Go-Find 60, Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 20
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Minelab VANQUISH 440 Dedektör için 2 inceleme

 1. admin

  Minelab VANQUISH 440 Dedektör

 2. ogkicvetwv

  Minelab Dedektör vazgeçilmezim. Tüm serisine ulaşmak isterseniz buraya tıklayın … Her cihazı altını tak diye yakalıyor.

  • Deep Dedektör

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Evet minelab çok satılan bir marka. Kullanıcılarımızda gerçekten memnun. Minelab dedektörlerinin tüm serisi bizde bulunmaktadır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı