İndirim!

Minelab Gpx 5000 Sıfır Yeni Derin Arama Dedektörü

1.00 

45 adet stokta

LABEL 465 MPN 85623 Stok kodu: minelab-gpx-5000-sifir-dedektor Kategoriler: , , GTIN: GTIN GPX 5000

Minelab Gpx 5000 için Türkiye’nin en kapsamlı dedektör sitesi olan deepdedektor.com güvencesi ile satın alma seçenekleri burada …

Online dedektör satın alabileceğiniz en güvenli platform olan deepdedektor.com altın dedektörü, define dedektörü, dedektör, alan tarama, yeraltı görüntüleme cihazları markalarını yetkili distribütörler aracılığıyla adresinize ulaştırıyor.

  • Minelab Gpx 5000 Sipariş: Mert Karlıdağ ( Deep Dedektör yetkilisi)
  • Minelab Gpx 5000 Dedektör İçin Bilgi ve Sipariş : +905324667102

Dünyanın en çok tutulan cihaz markaları için bize ulaşabilir, sipariş verebilir, ürünü aynı gün kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Dedektör başlıkları, üniteleri, yeraltı görüntüleme cihazları define materyalleri deepdedektor.com’da.

TÜM DEDEKTÖR ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ ….

Minelab GPX 5000 Dedektör  Derin Arama

Minelab GPX 5000 dedektör, altın avcılarının en çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir.

Minelab Gpx 5000 Kutu İçeriği:

  • Minelab 11″ Double-D Başlık
  • Minelab 15×12″ Mono Commander Başlık

Yeni eklenen fonksiyon ve özellikleriyle GPX 5000 dünyanın en iyi altın arama dedektörü haline gelmiştir.
Minelab GPX 5000 dedektör, altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır.

Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonları ile sadece önceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir. Çok yönlü arama ( multi period sensing- MPS ), ikili voltaj teknolojisi ( dual voltage technology- DVT ) ve akıllı elektronik zamanlama ayarı (smart electronic timing alignment – SETA) gibi Minelab dedektör markasının kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan GPX 5000 dedektör, her zamankinden daha fazla altın arama kapasitesine erişmiştir.

Minelab GPX 5000 Dedektör Özellikleri

Minelab GPX 5000 dedektör ile en ufak külce altından, nadir bulunan külce altına kadar arama yapılabilir. Diğer dedektörlere kıyasla yeni geliştirilmiş olan elektronik teknolojisi, yeni toprak altı zamanlama sistemi ve bunlarla kombine edilmiş olan ünlü GPX becerileri sayesinde en derindeki yer altı madenlerini bulabilme olanağı sağlar.

Eşi benzeri olmayan yeni özellikleri, fonksiyonları ve üstün teknolojileri sayesinde GPX dedektörleri en zor toprak koşullarında bile kolay, sessiz ve en derindeki altın külçelerini bulabilme garantisi vermektedir.

Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir.

Her zamanlama (timing) fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayrı dedektörün bulunması anlamına gelir.

GPX 5000 en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir. GPX 5000 hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür. Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyaç duyulur.

Eğer en iyi dedektöre sahip olmak isterseniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir.

GPX 5000 MPS, DVT ve SETA  teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.
Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000 define dedektörünü çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir.

 

GPX 5000 Minelab Cihazları İçinde En Fonksiyonel Dedektördür ve Tüm Fonksiyonlar Tek Dedektörde Toplanmıştır

8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir. Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.

GPX 5000 Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.

GPX 5000 Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.

GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.
Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.

Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır.

“6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “Yüksek Madeni (Hi Mineral)”, “Arazi (Patch)”, “Değersiz Toprak (Hi-Trash)” ve ” Yer Tespit (Pinpont)”  modları mevcuttur. 6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.

Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.

“Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. (Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi  ve Hızlı Takip Butonu).

Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. (Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme).

“Demir İkaz” özelliği sayesinde gereksiz metaller ayrıştırılabilir.

“Hareket Kontrol” özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.
“Ayarlama ( ses iptal )” özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.

GPX 5000 üzerindeki “aydınlatma (backlight)” sayesinde ekrandaki menü gece ya da gündüz rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.

GPX 5000 define dedektöründe de  ayrıca hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.

GPX 5000’in  arama becerisini ve değerini arttırmak için standart olarak 11” Double-D ile 15×12” Monoloop olmak üzere 2 (iki) arama başlığı bulunmaktadır.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Minelab Gpx 5000 Sıfır Yeni Derin Arama Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102