Minelab E-Trac Define Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP67717408 ISBN DEEP67717408 Stok kodu: DEEP67717408 Kategoriler: , , GTIN: GTIN DEEP67717408

Minelab E-Trac  Ergonomik, mükemmel dengeli Sap Düzeneği, yorulmadan daha uzun süre algılama sağlar! · Ultra hafif su geçirmez 11 “Double-D su geçirmez bobin …

Minelab E-TRAC  , Minelab’ın  Full Band Spectrum (FBS) teknolojisi ve SmartfindTM ayrımcılığına sahip gelişmiş bir dedektördür. Şık, sağlam tasarım, yenilikçi kontrol paneli, sezgisel menüler, net LCD ekran, sağlam hafif başlık ve kapsamlı hedefleme seçenekleri, E-TRAC’ı diğer markalardan farklı kılar.

Minelab E-TRAC  Xchange programı, Minelab E-TRAC  ayarlarınızı, kullanıcı modlarınızı ve ayrım modellerinizi indirmek ve yüklemek için metal dedektörünüzü ev bilgisayarınıza bağlamanızı sağlar  . E-TRAC’ınızı değerli bir şekilde saklamak için, favori sitelerinizin başarı ayarlarını işaretleyen bir kaynak kitaplığı oluşturabilirsiniz – en başarılı ayarlarınızı kaybetme konusunda tekrar endişelenmeyin! Bu gelişmiş özellik, bir düğmeye dokunarak E-TRAC’ı belirli algılama ortamlarına ve tercih edilen hedeflere göre hızlı bir şekilde yapılandırmanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır, böylece ayarları yapmak için daha az, sevdiğiniz şeyi yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Yapıyorum, tespit ediyorum.

E-TRAC, çok tuzlu topraklar, deniz suyu, ıslak sahil kumu ve yüksek manyetik zemin koşullarında çalışmaktadır. Çeşitli mineralize zemin koşullarında değerli metal nesneleri bulacaktır. E-TRAC’ı kullanarak, açık hava tutkularını değerli madeni paraları, kalıntıları, altınları ve mücevherleri bulmak kolay. Hatta düzenli olarak keşfetmenin heyecanıyla birleştiren birçok başarılı dedektörden biri olmuştur.

Minelab E-Trac Dedektör Özellikleri

 

 • İlk olarak 1.5kHz – 100kHz aralığında eşzamanlı frekanslara sahip FBS teknolojisi kullanılanmaktadır. Dedektör bobininden alınan sinyal, çok çeşitli yanıtlardan analiz edilir. Bu, E-TRAC’ın gelişmiş sinyal işlemesinin daha fazla hedef bilgiyi analiz etmesini sağlamaktadır. Böylece hedef tanımlamanın daha doğru olmasına izin verir.
 • Minelab E-TRAC  XChange USB işlevi. En sevdiğiniz E-TRAC ayarlarını oluşturun, indirin ve yükleyin. Hatta bunları bilgisayarınıza kaydedin veya e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Bağımsız demir ve iletkenlik reddi seviyesi ayarına sahip QuickMaskTM. Böylece kalıpları düzenlemenin hızlı ve basit bir yolu.
 • SmartfindTM – İstenmeyen hedeflerden gelen sinyalleri ortadan kaldırmaktadır. Bunun için çalışan ve istenen hedeflerden gelen sinyalleri kabul etmektedir. Aynı ekranda hem demir hem de iletkenlik özelliklerini temsil eden iki boyutlu ayrım bulunmaktadır.
 • Üstelik radikal olarak hizalanmış ayrımcılık ölçeği vardır. Üstelik hedef kimliğini ve iyi hedeflerin derinliğindeki iyileşme oranını iyileştirmektedir.

Minelab E-Trac Diğer Özellikleri

 

 • Hatta madeni paralara uygun özel algılama için programlanmış dört minelab kullanıcı modu bulunmaktadır. Yüksek Çöp Kovası; Plaj ve Eski Kalıntılar.
 • Modları belirli hedef tercihlerinize göre özelleştirebilmeniz ve ortamınızı algılayabilmeniz için dört kullanıcı modu yuvası.
 • Böylece ihtiyaçlarınıza uygun daha fazla hassasiyet için 1-50 ölçeğinde hassas eşik ayarlama seviyesi.
 • Üstelik hedef boyutu ve tanımlamayı doğru hale getiren iki modda sesli ve görsel materyal tanımlayın.
 • Nötr ve Zor Zemin Ayarı, iyi huylu veya en zorlu koşullara uyum sağlamanıza olanak tanır.
 • Çöp Yoğunluğu ayarları – Yüksek, yüksek çöp ortamlarında daha az yanlış sinyal deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Üstelik düşük, daha temiz siteler için mükemmeldir.
 • Kullanıcı merkezli tuş takımı ve menü tasarımı – sezgisel simgeler ve mantıksal menü dizileriyle hızlı ve kolay kullanım
 • Net çözünürlüklü görsel ekran paneli 72 mm x 48 mm – tüm aydınlatma koşullarında optimum görünürlük için tasarlanmıştır.
 • Ergonomik, mükemmel Sap Tertibatı, yorulmadan daha uzun algılama süresi sağlamaktadır!
  Keskin, doğru algılama ve derinlik ile çok yönlülük için ultra hafif su geçirmez 11 “Çift D su geçirmez bobin.

Son Olarak;

Marka

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX 3030, Minelab Excalibur II, Minelab E-Trac, Minelab Safari, Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X-Terra 705, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 305, Minelab Go-Find 60, Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 20
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Minelab E-Trac Define Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Minelab E-Trac Ergonomik, mükemmel dengeli Sap Düzeneği, yorulmadan daha uzun süre algılama sağlar! · Ultra hafif su geçirmez 11 “Double-D su geçirmez bobin …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı