Faydalı BilgilerKonu

Minelab Dedektör Çeşitleri

Bugün en çok tercih edilen cihazlar arasında minelab dedektör markasının ürün çeşitlerini seçtik ve sizlere marka hakkında en detaylı bilgileri bulabilmeniz için muhteşem bir rehber hazırladık.

HEMEN ÜRÜNLERİNİ İNCELE 

MİNELAB DEDEKTÖR‘ÜN HİKAYESİ İLE BAŞLAYALIM:

Hazine ve define avcılarının ihtiyaçlarını biliyor.

Minelab dedektörleri defineciler için tasarlanmıştır. Aslında Ar-Ge ekipleri 50 mühendisten oluşuyor. Kolayca taşınabilen metal dedektörü teknolojilerini dünyanın en iyisi yapan da budur. 35 yıldır piyasadalar ve en iyi ünvanını kimseye kaptırmak istemiyorlar.

Zor arazi koşulları için tasarlanmış kalitede tek dedektör markası denilebilir.  Manyetik mineraller, demir açısından zengin toprak ve derin su inovasyonları için özel üretim cihazları ile övünüyorlar şu günlerde.

Aslında minelab dedektörlerinin son cihazları derin arama için tasarlanmıştır. Çünkü ihtiyaçların farkındalar.

Böylece dünyanın her ülkesinden defineci müşterileri var.

ISO 9001 serifikası mevcut. Üstelik askeri standartlarda üretim yapıyorlar. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki askeri güçler, hayati tehlike arz eden mayınları bulmak için minelab dedektör ile çalışıyor. Şimdilerde daha çok Afrika’da satışları yapılıyor. Çünkü afrika bir değerli taş cenneti. Minelab değerli madenleri tespit eden dedektörleri ile bilindiğinden çok satıyor.

Performans olarak hız testlerimizden geçen tek cihaz markası diyebiliriz. En ucuz dedektörleri bile anında algılama teknolojisi ile sapma olmaksızın sinyal veriyor.

Codan Limited markası olan Minelab Dedektör‘ün tüm cihazlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102