Minelab CTX 3030 Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

Su geçirmez arazi tipi Minelab CTX 3030, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

O ISBN DEEP998685 DEEP456 Stok kodu: DEEP998685 Kategoriler: GTIN: GTIN DEEP456

Minelab CTX 3030 Dedektör su geçirmez arazi tipi, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

FBS 2, SMARTFIND 2, GPSİ VE WI-STREAM TEKNOLOJİSİ

FBS 2: Değişken zemin koşullarında daha fazla hedef bulmak için çoklu frekans iletimi ve bobinden dedektöre veri iletişimi kullanır.
Smartfind 2: En iyi hedef belirleme sonuçları için dijital hedef işleme ve renkli hedef bilgileri içeren FeCo ayrımını sağlar.
GPSi: coğrafi konumların doğru kaydedilmesi için çok yüksek hassasiyete sahiptir.
Wi-Stream: ses kalitesi kaybı olmadan çok hızlı kablosuz ses oluşturur. Derin Dedektör ayarında bir dedektör olmasının sebebi derin algı kapasitesidir.

Minelab CTX 3030 Dedektör

 

HIZLI MENÜLER

Hızlı Menüler, “hareket halindeyken” ayarlarına kolayca erişmenizi sağlar. Akıllı işlevler (Hassasiyet, Gürültü Engelleme, Ses, Zemin Dengesi) ve özelleştirilebilir bir Kullanıcı düğmesi, algılama sırasında en çok kullanılan kontrollerinizde hızlı değişikliklere izin verir.

ERGONOMİK TASARIM

İyi dengelenmiş tasarım, rahat algılama için kol dayanağının arkasındaki tüm pil ağırlığına sahiptir. Dedektör ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen ayarlanabilir.

SU GEÇİRMEZ

Bu çok yönlü TREASURE dedektörü ile herhangi bir yeri tespit etmeye gidebilirsiniz. CTX 3030 su geçirmez * ila 10 ft (3 m) olduğundan kara ve su altı tespitinde esnekliğe sahipsiniz.

 

 

NİHAİ FECO AYRIMI

Aslında demir (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlük artırılabilmektedir. Böylece ton Kimliği Profilleri ile, istediğiniz hedefleri tespit edebilmektesiniz. Hatta geri kalanı görmezden gelebilmektesiniz.(reddedebilirsiniz). Böylece hedef Takibi ve Hedef Ayrımı ile doğru tespit sonuçları için aynı anda birden fazla hedefi tanımlayabilmektesiniz.

KABLOSUZ SES

Kulaklığınız dedektöre takılı olmadan algılama özgürlüğüne sahip olun. Üstelik WM 10 Kablosuz Modülü ^ ile, dahili hoparlörü, birlikte verilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanabilmektesiniz.

TAM RENKLİ EKRAN

Böylece tam renkli LCD, her zamankinden daha fazla hedef bilgiyi açıkça gösterilmektedir. Üstelik CTX 3030’un ayrım büyük ölçüde artmaktadır.

GPS BULMA

Harita ekranını ve Navigasyon Aracını kullanarak nereye gittiğinizi ve nereye gittiğinizi görün.

  • GeoTrails, daha önce kapladığınız alanı göstermektedir.
  • WayPoints, ilgi çekici noktaları işaretler.
  • FindPoints, hazine konumlarınızı işaretler.
  • GeoHunts, tüm tespit etme maceranızı kaydeder.

PC HARİTALAMA

Bundan böyle XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine konumlarınızı bilgisayarınıza yükleyin. Aynı zamanda bulgularınıza fotoğraf ve metin ekleyin, kategorilere ayırın. Sonuçta konumları Google Haritalar’da görüntüleyin. Ayrıca, favori alanları yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze indirebilirsiniz.

ÇOK DİLLİ

9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz. İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe.

Son Olarak; 

Marka

Minelab Dedektör

Minelab Dedektör (Minelab Detectors)Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500, Minelab SDC 2300, Minelab CTX 3030, Minelab Excalibur II, Minelab E-Trac, Minelab Safari, Minelab Eureka Gold, Minelab X-Terra 705 Gold Pack, Minelab X-Terra 705, Minelab X-Terra 505, Minelab X-Terra 305, Minelab Go-Find 60, Minelab Go-Find 40, Minelab Go-Find 20
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Minelab CTX 3030 Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    Minelab CTX 3030 Dedektör, Minelab Dedektör, Minelab Metal Dedektörü, Minelab Altın Dedektörü, Minelab Define Dedektörü ve Minelab Dedektör Tüm Cihazları

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı