Toruk

toruk-101-102-103

Toruk 101, 102, 103 Yorumları, Özellikleri, Fiyatı ve Dudak Uçuklatan Teknik Özellikleri İle Seri Halinde Geliyor!!!

TORUK 101

TORUK Yeraltı Görüntüleme Sonar Sistemi. ... Yerin 30 metre kadar altından görüntü sağlayabilen ve yer altındaki görüntüyü yazılımı sayesinde. 3d olarak telefona veya bilgisayara aktarabilen bir gradiometredir.

Toruk 102

TORUK 102  Yakında Çıkacak !! Çalışmalarda sona gelindi. Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlandı. Cihaz kullanım kolaylığıyla birlikte zamandan tasarruf etmek amacıyla tasarlanmıştır. Cihazın kullanım eğitimi 10 dk. gibi kısa bir sürede verilebilmektedir. Tasarımında 8 farklı noktada aynı anda veri kaydetmesi ile şerit halinde anlık veri taraması yapabilmektedir. Elde edilen verilerin anlık gösterimi ile de ölçmek istenilen arazi üzerinde doğrusal bir şekilde yürüyerek hem tarama yapılabilir hem de o an ki bulunulan doğrultuda yer altında ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunabilir. Taşıyıcı araçlara entegre edilebilme özelliği ile yorulmadan uzun süreli ölçümler alınmasına olanak sağlar.

Toruk 103

TORUK 103, tasarımı sayesinde farklı ölçeklendirmeler ile farklı bir çok alanda kullanılabilir. 5×5 matris şeklinde (arttırılabilir matris büyüklüğü) her noktanın anlık verisini okuyarak bütün bir matrisi gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilmektedir. TORUK 103, sabit olduğunda algılanmak istenen nesne hareket ettirildiğinde görüntüleme ekranında nesnenin hareket ettiğini görebilirsiniz. Toprak altındaki sabit bir nesneyi örnek aldığımızda TORUK 103’ü hareket ettirdiğimizde ekranımızda nesnenin sabit olduğunu ölçüm alanımızın hareket ettiğini görebilirsiniz. Tıpkı bir kamera görüntüsü gibi algılama sağlayıp bu görseli anomali haritası olarak karşımıza sunacak bir sistem tasarımı olacaktır. TORUK 103, toprak altında ki nesneleri gösterebileceği gibi kapalı ortamlarda da bir çok sektöre entegre edilebilecek bir yapıda olacaktır.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102