İndirim!

Makro CF77 Coin Finder Yüksek Hassasiyet Yüksek Performans Altın Hazine Avcısı Dedektör

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Makro CF77 Coin Finder Nokta Dedektör Altın Dedektörü Özellikleri, Yorumları. Fiyatları ve Paket İçeriği Hakkında Bilgiye İhtiyacınız Varsa İnceleyin!

Sıfır ayarında bir defa araziye çıkmış cihazdır. 

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : İkinci El
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

1 adet stokta

Makro CF77 Coin Finder Nokta Dedektör Altın Dedektörü Özellikleri, Yorumları. Fiyatları ve Paket İçeriği Hakkında Bilgiye İhtiyacınız Varsa İnceleyin!

makro-cf77-coin-finder
makro-cf77-coin-finder

CF77 Coin Finder Pro. Nokta Makro Dedektör Paket İçeriği

1 – Dirseklik Kılıfı
2 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 28×28 cm (C28) ve Kapağı
3 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 45×39 cm (C45) ve Kapağı
4 – Pil Kutusu (8 Adet AA Alkalin pil ile gelmektedir)
5 – Pil Kutusu Kılıfı
6 – Kulaklık
7 – Su Geçirmez DD Arama Başlığı 23×23 cm (C23) ve Kapağı
8 – Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi ve DVD
9 – Taşıma Çantası

cf77-coin-finder
cf77-coin-finder

Ayrıca Makro CF77 Coin Finder Altın Dedektörü. Özellikle CF77 Coin Finder, dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine sadece gerçeği hedef alır.

Hatta zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunmaktadır. Daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan değerli altın yakalama uzmanıdır.

Üstelik tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlamaktadır. Nokta Dedektör Ürünleri üretici firma tarafından 2 yıl garantilidir.

Nokta Makro Dedektör CF77 Coin Finder HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Aslında Nokta Dedektör hız, derinlik hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar.

Üstelik bütün bu özellikleri ile CF77 dedektör, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

nokta-cf77
nokta-cf77

Nokta Dedektör CF77 ARAMA BAŞLIKLARI

Özellikle CF77 dedektör her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlamaktadır.

Hatta  23 cm. 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir.

Böylece  kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır.

Dolayısıyla derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlamaktadır.

Nokta Dedektör CF77 Coin Finder Altın Dedektörü

ARAMA BAŞLIKLARI

CF77 dedektör her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez. Hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir.

Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı.

Sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

CF77 dedektör metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli.

Altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

DEMİR SESİ

CF77 dedektör demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar. Aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

Makro CF77  Coin Finder Altın Dedektörü KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

Makro CF77  dedektör fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarım. Uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.

nokta-dedektor-cf77-coin-finder-altin-dedektoru
nokta-dedektor-cf77-coin-finder-altin-dedektoru

Nokta Dedektör CF77 Coin Finder Altın Dedektörü UZUN PİL ÖMRÜ

Makro CF77  dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunmaktadır. Üstelik 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırmaktadır. Böylece stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

ARAMA MODLARI

Makro CF77 dedektör GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

 

Makro Cf77 Coin Finder, Nokta Makro Cf77 Coin Finder, Cf 77 Dedektör, Makro Cf 77, Cf77 Coin Finder, Makro Cf 77 Fiyat,
Makro Cf77 Coin Finder, Nokta Makro Cf77 Coin Finder, Cf 77 Dedektör, Makro Cf 77, Cf77 Coin Finder, Makro Cf 77 Fiyat

Makro CF77 Coin Finder Yüksek Hassasiyet Yüksek Performans Altın Hazine Avcısı Dedektör için 1 değerlendirme

  1. admin

    Makro CF77 Dedektör Coin Finder Altın Dedektörü Özellikleri, Yorumları, Fiyatları ve Paket İçeriği Hakkında Bilgiye İhtiyacınız Varsa İnceleyin!

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102