Joker X2 Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

% 5 HAVALE İNDİRİMİ İLE ÜRÜN KODUNU AÇIKLAMA BÖLÜMÜNE YAZARAK ANINDA SİPARİŞ VERİN ÜRÜNÜ İNDİRİMLİ SATIN ALIN … 

Hesap Numaralarımız İçin Tıklayınız …

ONLİNE SİPARİŞ AYNI GÜN KARGO : 0532 466 71 02 

Joker X2 Dedektör

Joker x2 Dedektör çok sıtabil ve Derinden net ayrım yapabilme gücüne sahiptir Joker x2 Altın Dedektörü cihazımızın en güzel özelliği demire kapatma özelliğinin bulunmasıdır.

Örneğin arazide en çok şikayet edilen konulardan birisi arazide çivi atnalı ve inşaat demiri topladık diyor. Defineci arkadaşlarımız işde JOKERX2 Dedektör özelliği demire kapatma özelliğinin olmasıdır.

Arazide kesinlikle hiçbir minerale demire dahi ötmez sadece değerli olan malzemelere sinyal verir bu arada isterseniz arazide demire açarsınız ve ekrana bakarak değerlimi değersizmi algıladıgınıda net bir şekilde görebilirsiniz.

Küçük başlıkla 15 cm x 30 cm çapında bir metali 1.40 metreden görebilirsiniz. Metal büyüdükce derinlikde artar 1×1 başlıklada tek bileziği 1.25 metreden görebilirsiniz buda bir dedektör için iyi bir mesafedir ve değerli değersiz 2 ayrı ses verir örneğin değerlide ince ses değersizde kalın ses verir.

Joker x2 Metal Dedektörü Cihazımızın bir özelliğide arazide kullanımı çok kolaydır tek tuşla bütün toprak ayarını otamatik olarak kendi sıfırlar ve ayrı zamanda dışardan akü bulunmamakdadır. İçine monte ettiğimiz lion bataryala çalışmakdadır arazide 8-10 saat çalışma gücüne sahiptir.

Joker x2 Ve Diğer Ürünlerimiz İçin Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız !

Marka

Deep Dedektör

Ağırlık3 kg

Joker X2 Dedektör için 1 inceleme

  1. Derin Dedektör

    Joker x2 Dedektör çok sıtabil ve Derinden net ayrım yapabilme gücüne sahiptir Joker x2 Altın Dedektörü cihazımızın en güzel özelliği demire kapatma özelliğinin bulunmasıdır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı