Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör Nokta & Makro Dedektör

(1 müşteri değerlendirmesi)

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Sipariş İçin Hemen Ara : +905330187102

 • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
 • Stok Tarihi: 12.08.2021
 • Durumu : Sıfır
 • Türü : Derin Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
 • Kimden: Bayiden
 • Garanti: 2 yıl
O-ISBN J3D ISBN J3D Kategoriler: , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GTIN: GTIN J3D

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş derin metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

METAL VE BOŞLUK TESPİTİNDE ÜSTÜN TEKNOLOJİ

 1. İlk olarak Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiştir. En gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.
 2. Üstelik Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistemdir. Böylece yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler.
 3. Metal tespiti ve değerlendirmede başarılı. Özellikle boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları bulur. Hatta arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir.
 4. Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilmektedir. Üstelik Jeosonar 3D Çift Sistem, bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.
 5. Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında başarısı kanıtlanmaktadır. Hatta çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlamaktadır.
 6. Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Fakat ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir.
 7. Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olduğu bilinmektedir. Böylece aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.
 8. Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm? cinsinden bildirir.

Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor.

 • Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
 • Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili, ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz.
 • 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni.
 • Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni.
 • Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde
 • Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Jeosonar 3D Çift Sistem Nokta Makro Dedektör – 3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki hedefler. Özellikle Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz.

Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni.
Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır.

Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilmektedir. Böylece yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Hatta Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri bulabilmektedir. Benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

İlk olarak Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sistem.

Aslında LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda kullanılmaktadır. Hatta duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapılabilmektedir.

Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak.

Üstelik üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafta metal sinyalleri yer almaktadır.

Hatta Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için kullanılmaktadır. İki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlamaktadır.

Jeosonar, Jeosonar 3d, Jeosonar 3d Dedektör, Jeosonar Kullananlar Yorumları, Makro Jeosonar 3d, Jeosonar 3d Çift Sistem Derin Arama Ve Görüntüleme Dedektörü, Jeosonar 3d Çift Sistem, Jeosonar 3d Dedektör Fiyatı, Jeosonar 3d Dedektör Kullanıcı Yorumları, Jeosonar 3d Yorum, Makro Dedektör Jeosonar 3d Çift Sistem, Jeosonar Dedektör, Makro Jeosonar 3d İkinci El, Makro Jeosonar Dedektör Kullanıcı Yorumları, Jeosonar 3d Çift Sistem Fiyatı, Jeosonar 2d, Jeosonar 3d Fiyatı, Jeosonar 2d Dedektör Yorumları, Makro 3d Dedektör, Jeosonar 3d Dedektör Yorumları, Jeosonar 3d Dedektör Özellikleri, Makro Jeosonar 3d Fiyatı, Nokta Makro Jeosonar 3d, Jeosonar Dedektör Fiyatları, Makro Jeosonar 3d Çift Sistem Dedektör Yorumları, Makro Jeosonar 3d Yorumlar, Makro Jeosonar, Jeosonar 3d Dedektör İkinci El, Jeosonar Makro Dedektor, Makro 3d Jeosonar, Makro Jeosonar 2d, 3d Jeosonar, Dedektör Jeosonar 3d Çift Sistem, Jeosoner Dedektor, 3d Altın Arama Dedektörü, Jeosonar 3d İkinci El, Jeosonar 2d Sistem, Jeosonar 2d Dedektör Fiyatlari, Jeosonar 3d Dedektör Sahibinden, Jeosonar 2d Dedektör, Makro 3d Dedektör Yorumları, 3d Define Dedektörleri, Jeosonar Dedektor, 3d Dedektor, Makro Dedektör Jeosonar 3d Fiyatı, Jeosonar 3 D, Jeosonar 3d Çift Sistem Yorumları, Makro Jeosonar 3d Çift Sistem Dedektör Fiyatları, Jeosonar Alan Tarama, Makro Jeosonar 3d Özellikleri, Jeosonar 3d Sistem,
Jeosonar, Jeosonar 3d, Jeosonar 3d Dedektör, Jeosonar Kullananlar Yorumları, Makro Jeosonar 3d, Jeosonar 3d Çift Sistem Derin Arama Ve Görüntüleme Dedektörü, Jeosonar 3d Çift Sistem, Jeosonar 3d Dedektör Fiyatı, Jeosonar 3d Dedektör Kullanıcı Yorumları

 

Son Olarak;

Eğer Burada Aradığınızı Bulamadıysanız ; 

Biraz da Metal Dedektörü Kategorisine Göz Atabilirsiniz …

Eğer Altın Dedektörü veya Define Dedektörü Arıyorsanız Buraya Bakın …

Hatta Alan Tarama Cihazı Kategorisinde Muhteşem İndirimler Var …

Alan Tarama Cihazı – Alan Tarama Arıyorsanız İnceleyin …

İşte Güncel Yeraltı Görüntüleme Cihazı Diğer Ürünleri Burada ….

Daha fazla arama için google …

Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör Nokta & Makro Dedektör için 1 değerlendirme

 1. admin

  Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem, ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102