Groundtech Evo Conrad Yeraltı Görüntüleme

(1 müşteri incelemesi)

$ 0,00

51 adet stokta

DEEP456-78 DEEP456 Stok kodu: DEEP455400 Kategoriler: , , , , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GTIN: DEEP456

Groundtech Evo Conrad Yeraltı Görüntüleme

Groundtech Evo Conrad Dedektor, Conrad Groundtech Evo, Groundtech Evo Yeraltı Görüntüleme Cihazı. Tüm yeraltı görüntüleme cihazları Hemen özelliklerini inceleyin ..

Groundtech Evo Özellikleri

 • Teknoloji: UMAD
 • Sensör Teknolojisi: ESR-1
 • Ölçüm Aralığı:  ± 500 μT
 • Çalışma Voltajı : 3.7 v li-ion batarya
 • Çalışma süresi: 6 saat
 • Çalışma modları: 3(Otomatik, manuel, canlı)
 • İşlemci: Atmel At-Mega  32 Mhz
 • Bağlantı: Bluetooth 2.0
 • Çalışma sıcaklığı:  -10 °C  /  50  °C
 • Ağırlık :  0.50 kg
 • Ölçüler : Kapalı 60 cm – ayarlanabilir 120 cm
 • Ölçüm mesafesi : Maks. 10 m
 • Garanti : 2 yıl

Groundtech Evo Conrad Yeraltı Görüntüleme

Conrad Hakkında Marka Bilgisi

 

Toprak Altı Görüntüleme ve Radar Sistemleri sayesinde arama yaptığınız alanı 3 Boyutlu grafiksel olarak görme imkanına sahipsiniz. Arkeoloji ve Jeofizik çalışmalarında en çok tercih edilen Görüntüleme sistemleri define arayıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Pc Programları sayesinde tüm nesneleri, objeleri ayrıntılı, renkli ve 3 boyutlu şekilde görebilme imkanı sunulmaktadır.
Toprak Altı Görüntüleme ve Radar sistemleri, normal dedektörlere kıyasla çok daha fazla derine inmekte ve çalışmalarınızda ki hataları en aza indirmektedir. Gerçek zamanlı grafik modelleme sistemi sayesinde; metal objeleri, yer altı radarı  odalar, tüneller, yapılar, mezar vb. 3 Boyutlu anlaşılır şekilde analiz imkanı sunmaktadır.

Conrad Dedektör ürünlerini, rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri; kompakt tasarımları, sağlam yapısı, ve her ürünün kalite kontrol sertifikalarına sahip olmasıdır.

Conrad Ürünleri ile sizde hayallerinize ulaşın.

Tüm Ürünlerimiz CE Kalite yönetmeliklerine uygundur.

Firmamız ISO9001 Kalite , ISO10002 Müşteri Memnuniyet ve ISO18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite Belgelerine Sahiptir

YENİ 3D GROUND MONITORING YAZILIMI İLE DAHA DONANIMLI VE DAHA PROFESYONEL ANALİZ İMKANI SAĞLANMAKTADIR.

YENİ 3D GROUND MONITORING İLE AMERİKA- GOLDEN SOFTWARE FİRMASINA AİT VOXLER VE SURFER PROGRAMLARINDA VERİLERİ ANALİZ İMKANI SAĞLANMAKTADIR.

Tüm Cihazları Burada

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Conrad Yeraltı Görüntüleme

CONRAD DEDEKTÖR

Conrad: Toprak Altı Görüntüleme ve Radar Sistemleri sayesinde arama yaptığınız alanı 3 Boyutlu grafiksel olarak görme imkanına sahipsiniz. Arkeoloji ve Jeofizik çalışmalarında en çok tercih edilen Görüntüleme sistemleri define arayıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Pc Programları sayesinde tüm nesneleri, objeleri ayrıntılı, renkli ve 3 boyutlu şekilde görebilme imkanı sunulmaktadır. Conrad Yeraltı Görüntüleme Cihazları Aşağıda Sıralanmaktadır.
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Groundtech Evo Conrad Yeraltı Görüntüleme için 1 inceleme

 1. admin

  Groundtech Evo Conrad Dedektor, Conrad Groundtech Evo, Groundtech Evo Yeraltı Görüntüleme Cihazı. Tüm yeraltı görüntüleme cihazları … Hemen özelliklerini inceleyin ..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı