İndirim!

Golden Mask Deep Hunter Pro 5

$1

Golden Mask Deep Hunter Pro 5 fiyatları yorumları özellikleri ve güncel ürün satın alma seçenekleri ile deepdedektor.com’da …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

  • Fiyatı : +905324667102 ( Sorunuz)
  • Stok Tarihi: 12.08.2021
  • Durumu : Sıfır
  • Türü : Altın, Metal, Define Arama Dedektörü
  • Kimden: Bayiden
  • Garanti: 2 yıl

150 adet stokta

Golden Mask Deep Hunter Pro 5 fiyatları yorumları özellikleri ve güncel ürün satın alma seçenekleri ile deepdedektor.com’da …

Altın Arama Derin Tarama Pro 3 Deep Hunter hattından sonra şu anki en iyi model. Tam otomatik zemin dışlama dengesi (AGEB) ile bir darbe indüksiyon (PI) metal dedektörüdür.

Elektronikler, hem üstün performansa hem de kullanım kolaylığına ulaşmak için yeniden tasarlandı. Yeni bir TRASH REJECT fonksiyonu eklendi, böylece kullanıcı dedektörün neye tepki verdiğini seçebiliyor – sadece büyük hedefler veya tüm hedefler. Bu işlevle küçük çöp nesnesi ortadan kaldırılabilir ve makine yalnızca büyük nesneler üzerinde tepki verir.

Deep Hunter Pro 3, basit ve sezgisel kontrollere sahiptir. Büyük gömülü büyük ve orta ölçekli metal objeleri tespit etmek için tasarlanmıştır. Zemin dengesi sadece otomatik olarak ayarlanır – makine gerçek zamanlı olarak zemini takip eder, kullanıcının zemin dengesini ayarlamasına gerek yoktur. Deep Hunter’ın diğer tüm metal dedektörleri gibi, DHP5 profesyonel kullanım için güvenilir bir makinedir. Metal nesnelerin tipi iki LED ışığı ile tanımlanır – demir dışı metaller için kırmızı ve demir için yeşil.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Golden Mask Deep Hunter Pro 5” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102
Kapalı
Kapalı