İndirim!

XP ADX-150 Görüntülü Define Arama Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

3.980,00  3.670,00 

XP ADX-150 Define Dedektörü

11 adet stokta

Stok kodu: 489565 Kategoriler: , , , , , , , , , , , , Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Markalar:Xp Dedektör

XP ADX-150 Define Dedektörü

XP ADX-150 Define Dedektörü , Xp Adx Dedektör, Xp Dedektör, Xp Define Dedektörü, Xp Metal Dedektörü, Xp Satılık Dedektör, Xp Görüntülü Dedektör

ADX 150 Algılamayı Tanıtmak İçin Mükemmel Olan Basit ve Güçlü Bir Dedektördür

Görüntülü Define Arama Cihazı

Kategorisinde eşsiz performanslar ve özellikler!
Ayarlamalar hakkında endişe duymadan güç isteyenlerin dedektörüdür. Yeni başlayan bir makine değil, ömür boyu saklayacaksınız!

Bir XP dedektörü aldığınız ilk andan itibaren, kullanımı ve kullanımını kolay bulacaksınız. Deneyimli veya komple bir acemi olsun, bu dedektör, özellikle kolay ve hızlı kullanım için temel ayarlar nedeniyle size büyük memnuniyet verecektir.

 • Şimdi XP kablosuz kulaklık WS1 ve WS3 ile uyumlu!
 • Geniş Tarama çift D, 22,5 cm, su geçirmez, bobini değiştirmek için bobini kapağı ve konektörü ile birlikte verilir.
 • Çok dayanıklı kablo, hareket kısıtlamalarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Hafif ve sağlam ABS elektronik kutu. Kutu kol dayanağının altına sabitlenmiştir, maksimum rahatlık için kalçaya da monte edilebilir (Hipmount çantası dahil).
 • Işık detektörü ve mükemmel dengelenmiş.
 • Sağlam kolçak
 • Şimdi yeni patentli ergonomik “S TELESKOPİK” Kök ile sağlandı.
 • Alt cam elyaf tüpü.

XP ADX-150 Define Dedektörü Genel Nitelikleri

 • Frekans: 4,6 Khz.
 • Hassasiyet ve Ayrımcılık: Ayarlanabilir.
 • Tüm metal: Hareket.
 • Güç: 8 Alkalin pil 1.5 Volt AA.
 • Pil ömrü: Alkali: 50 Saat.
 • Düşük pil uyarısı.
 • Seçenek: şarj cihazı ve XP kablosuz kulaklık

Tüm Define Dedektörlerine Göz Atın

 

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Xp Dedektör

Xp Metal Dedektörü

XP metal dedektörü satıcısı "Derin Dedektör" uygun fiyatları ile XP dedektör satışı yapar. XP dedektör siparişi için bizi arayın. XP dedektörünüzü kullanma konusunda herhangi bir tavsiyeye ihtiyacınız olursa, metal tespitinde ilk adımlarınızda size yol gösterecek olan Blog bölümümüzü ziyaret etmekten çekinmeyin. Ayrıca, metal dedektörü seçiminde size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacağız.
Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

XP ADX-150 Görüntülü Define Arama Cihazı için 1 inceleme

 1. admin

  XP ADX-150 Define Dedektörü , Xp Adx Dedektör, Xp Dedektör, Xp Define Dedektörü, Xp Metal Dedektörü, Xp Satılık Dedektör, Xp Görüntülü Dedektör

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102