Geri ödeme ve iade politikamız 15 gün sürer. Satın alma işleminizden bu yana 15 gün geçtiyse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin kullanılmamış ve aldığınız aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır. 

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi bozulabilir ürünler iade edilemez. Ayrıca özel veya sıhhi ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvılar veya gazlar olan ürünleri de kabul etmiyoruz. Buna göre kullanım ihtiyacı giderilme durumu oluşacağından dolayı dedektör ve yeraltı görüntüleme cihazlarının da iadesi yapılamamaktadır. Sadece net bir şekilde çalışmıyor, bozuk, parçaları eksik ve kullanılamaz halde ise aide kabul edebiliyoruz. Yalnızca web sitemizden almış olduğunuz aksesuarların bozuk veya iş göremez olması halinde iade edebilirsiniz. 

Ek iade edilmeyen ürünler:

  • İndirimli Teşir Ürünleri
  • İkinci El Cihazlar
  • Dedektörler

İadenizi tamamlamak için bir makbuz veya satın alma kanıtı talep ediyoruz.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin verildiği belirli durumlar vardır:

  • Orijinal durumunda olmayan herhangi bir öğe, bizim hatamızdan kaynaklanmayan nedenlerle hasarlı veya eksik parçalar.
  • Teslimattan sonra 15 günden fazla iade edilen herhangi bir ürün

geri ödemeler

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda iade işleminiz gerçekleştirilecek ve belirli bir gün içerisinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz bir geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Ardından kredi kartı şirketinizle iletişime geçin, geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Ardından bankanızla iletişime geçin. Bir geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi almadıysanız, lütfen {[email protected]} adresinden bizimle iletişime geçin.

Satış öğeleri

Yalnızca normal fiyatlı ürünler iade edilebilir. İndirimli satış teşir öğeleri iade edilemez.

takaslar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlıysa değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize {[email protected]} adresine bir e-posta gönderin ve öğenizi size bildireceğimiz bayi adresine gönderin.

Hediyeler

Ürün satın alındığında ve doğrudan size gönderildiğinde hediye olarak işaretlenmişse, iadenizin değeri kadar bir hediye kredisi alırsınız. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığında, size bir hediye çeki gönderilecektir.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için {[email protected]} adresinden bize ulaşın.