Garrett Infinium LS Derin Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP42717351 ISBN DEEP42717351 Stok kodu: DEEP42717351 Kategoriler: , , , GTIN: GTIN DEEP42717351

Garrett Infinium LS Dedektörü »Garrett Dedektörü» Video Dedektörleri, Garrett Video Dedektörleri, Garrett Satıcısı, Fiyatlar, Özellikler.

Garrett Infinium LS Dedektör Teknik Özellikleri

 • Nötr yüzdürme
 • 3 aşamalı Otomatik Zemin Dengesi: Aşırı yavaş değişen Toprak Mineralizasyonu için uygundur
 • Yavaş – Kullanım : Aşırı veya hızlı değişen toprak mineralizasyonuna uygun hızlı kullanım
 • Kilit : Yer Hattı Ayarını Kilitle; En zorlu toprak koşulları ve maksimum derinlik için kullanın
 • Saha kulaklığında ses kontrolü
 • Hızlı Dolaşma kontrolü ile Kullanıcı Tarafından Ayrım
 • Dört farklı kontrol konfigürasyonu
 • Sesli Uyarı: Kullanıcı tercihlerine göre ayarlanabilmektedir.
 • Kullanıcı Tarafından Ayarlanan Frekans: Paraziti azaltmak için kullanılmaktadır.
 • Demir dışı metal hedef Ayırım Özelliği: Böylece kullanıcının çoğu demir içeren hedefi belirlemesine yardımcı olmaktadır.
 • Pil Arkası: Uzun Aramalar için dedektörün ağırlığını hafifletmektedir.
 • Üstelik Tuz Giderme Özelliği: Kumsalda Tuz Mineralizasyon etkisini ortadan kaldırmaktadır.
 • Hatta Daldırma Derinliği: 200 Feet (61m) (su geçirmez kulaklık gereklidir)
 • Cihaz Fonksiyonu: Tuz ve mineral toprağın etkilerini ortadan kaldırmak için Darbe İndüksiyon teknolojisi

Garrett Infinium LS Dedektör Özellikleri

 • 2 yıl garanti
 • 10 × 14 ″ PROformance Arama Başlığı
 • Frekans: Saniyede 730 sinyal
 • Ağırlık: 2,5 kg gövde, 1,7 kg sırtlık taşıma
 • Arama Modları: 1
 • Tüm hareketli metaller – titreşim indüksiyon ayırmalı PI sistem ayrımı
 • Uzunluk: 28 ‘- 52’ (71cm-132cm)
 • Tam aralıklı (PI) Ayrıştırma
 • 8-AA Pil kullanır (piller dahil)
 • 16 oz. kulaklıklar (su geçirmez)
 • Çoklu Frekans Teknolojisi: 96 Frekans
 • Daldırma Derinliği: 200 Feet (61m) (su geçirmez kulaklık gereklidir)
 • Cihaz Fonksiyonu: Tuz ve mineral toprağın etkisini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş PI sistemi
 • Pil Ömrü: Alkalin (dahil) 10-15 saat çalışır. AC ve araç şarj cihazı mevcuttur.
 • Şarj edilebilir pil (ürünle birlikte verilir) 7-10 saat çalışır.

Garrett Infinium LS Talimatlar:

Kısaca Infinium LS kutusundaki tüm parçaları çıkarın. Böylece tüm montaj donanımı, kontrol yuvası poşetini içeren bir torba içinde şeffaf bir plastik poşet içindedir. Hatta istediğiniz kontrol yuvası yapısını seçin .

Kullanım kolaylığı için kol bandı veya kemer montaj yapıları önerilir. Özellikle Kolluk altı, üst veya alt (montaj parçaları şeffaf bir plastik torba içinde mevcuttur)

Böylece ” Talimatlar ” bölümü açıkken kontrol yuvasını tutun (talimatlar, pil bölmesi yukarı bakacak şekilde ters çevrilmelidir. Kontrol düğmeleri, kontrol muhafazasının sol tarafında aşağı bakmalıdır.

Sol bağlantı contasını deliğin altından kaydırın. Kontrol muhafazasının doğru bağlantısı için de aynısını yapın.

Garrett Infinium LS Kurulumu

Aslında S-kolunun ucundaki kılıf fabrikada takılır. Ayrıca siyah kauçuklu s-tutamağı tutarak konumunu test edin . Kolluk ön kolunuzun altına rahat bir şekilde oturmuyorsa, vidayı gevşetmelisiniz. Böylece vidayı, cıvatayı ve pulu çıkarın ve kolluğu yeniden konumlandırın.

Öncelikle Cıvataları ve pulları yeniden takın ve vidaları sıkın. Dolayısıyla gümüş gövdeye yerleştirilen siyah gövde parçasını çıkarın. Son olarak gümüş gövde parçasının ucunu, ucunda 2 ” delik olacak şekilde s-gövdenin ucundaki siyah gövdenin altından geçirin.

Üstelik Cıvatayı yerleştirmek için gümüş gövdeye yeterli basınç uygulanmalıdır. Hatta Cıvatalar, pullar ve vidalarla sıkın.

Kısaca Yaylı klipsi siyah gövde kısmına yerleştirin. Siyah gövde parçasını gümüş gövdenin altına yerleştirin. Arama başlığı takıldıktan sonra kişisel ihtiyaçlara göre mil uzunluğunu ayarlamanız gerekebilir.

Siyah gövdenin altındaki girintili oyuklara siyah lastik pulları yerleştirin . Muhafazanın siyah altını, güç DD arama başlığının üzerindeki montaj deliklerinin arasına yerleştirin.

Bu nedenle siyah plastik cıvatayı arama başlığının ve gövdenin montaj deliklerinden geçirin. Siyah kapağı vidanın dişli kısmına takın ve sıkın.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Garrett Infinium LS Derin Dedektör için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Garrett Infinium LS Dedektörü »Garrett Dedektörü» Video Dedektörleri, Garrett Video Dedektörleri, Garrett Satıcısı, Fiyatlar, Özellikler.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı