Konu

Garrett Dedektör Modelleri

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, 200i, 400i, 300i Modelleri ve Güncel Fiyatları Burada …

TÜM GARRETT DEDEKTÖR MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ …

Garrett Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı. O zamandan beri, Garrett markası kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Garrett, metal algılamanın ötesine geçti ve altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada kullanıcısının gözdesi haline geldi. Ürettiği cihazları kullanan müşterilerin ilgisi başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde Garrett kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı gerçeğini benimsedi.  Marka yeni teknoloji ve daha iyi bilgi ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.

Garrett Metal Dedektör Modelleri: Garrett AT Gold™ Metal Dedektor, Garrett AT Pro™ International Metal Dedektor, Garrett ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, Garrett AC 300i Metal Dedektor, Garrett ACE 250 Metal Dedektor, Garrett ACE 200i Metal Dedektor, Garrett ACE 150 Metal Dedektor, Garrett GTI 2500 Metal Dedektor, Garrett ATX Metal Dedektor,Garrett Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Garrett Pro-Pointer AT, Garrett Pro-Pointer I

 

Hemen Garrett Modellerini İnceleyelim;

 

Garrett Dedektör Kategorisine Git 

Garrett Dedektör Tüm Modelleri

Garrett Dedektör Google Önbellek 

 

Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Kurucudan Mesaj Var

Charles ve ben 1964’te metal dedektörlerimizi ilk kez satmaya ve pazarlamaya başladığımızda, en iyi metal dedektörlerini yapmaya ve onları adil ve makul bir maliyetle satmaya odaklandık. O zamandan beri Garrett, müşterilerimizin bir numaralı önceliğimiz olduğundan emin olmaya kendini adamıştır.

Garrett adı metal algılamadan daha fazlasını ifade eder hale geldi; benzersiz müşteri memnuniyeti felsefesidir. O zamanlar metal dedektörlerimizin yetenekler ve sonuçlar açısından sektöre öncülük edebileceğine inandığımız doğru olsa da, müşterilerimize olan bağlılığın ve sadakatin gerçek başarı kaynağımız olacağını erkenden fark ettik.

Yıllar geçtikçe memnun bir müşterinin yerini alabilecek fiyat avantajı programı, özel ürün özelliği veya başka bir promosyon avantajı olmadığını öğrendik. Mutlu bir müşterinin en ayrıntılı reklam kampanyasından daha değerli olabileceği fikrinin arkasındayız. Müşteri memnuniyeti asla modası geçmeyecek ve bunu sağlamaya istekli bir firma her zaman saygı duyulacaktır.

Markamız 21. yüzyılda ilerlerken, şirket müşterilerimizi daha iyi ürünler, daha iyi teknoloji ve daha iyi bilgilerle güçlendirmek için hedefler belirledi.

Misyonumuz, gelecek nesiller için harika spor ve güvenlik dedektörleri oluşturma geleneğini sürdürmektir.

garrett-dedektor
garrett-dedektor

Dedektör Derinlik Bilgisi Hakkında

Belirli bir dedektörün metali ne kadar derinlikte bulmasının beklenebileceğini tam olarak tahmin etmek imkansızdır. Bunun nedeni, bir dedektörün performansını etkileyen çeşitli faktörlerin olmasıdır. Örneğin, topraktaki mineral miktarı, tespit edilen metal türü ve dedektörün kalitesi, dedektörünüzün ne kadar derin avlanacağını etkiler. Bir hedefin boyutu ve yüzey alanı da algılamayı etkiler. Örneğin, bir metal hedef ne kadar büyükse, o kadar kolay ve daha derin tespit edilebilir. Çapı daha büyük bir arama başlığı kullanmak, dedektörün daha fazla derinlik elde etmesine de yardımcı olabilir. 12,5 “arama başlığı, daha küçük boyutlu bir arama başlığının ulaşamayacağı derinliklerdeki nesneleri bulmak için zemine daha derin nüfuz eden daha geniş bir manyetik alan üretir.

Tüm Garrett Dedektör Çeşitleri Google Önbellek 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102