Garrett ATX Basic PI System Metal Define Dedektörü

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

Garrett Atx Basc. Dedektör PI Sistemiyle (Darbe İndüksiyon Sistemi) AYARLANABİLİR EŞİK HACMİ. Kullanıcının metal arayışı için geliştirilmiştir..

Garrett ATX Temel PI Sistemi 

PI Sistemli (Pulse Induction Sys. )

Kısaca darbe indüksiyon özelliği, dayanıklı yapısı, kullanımı kolay menüsü bulunmaktadır. Üstelik Kararlıdır, ıslanmaz. 3 metre suya girebilir.

Garrett ATX AYAR EŞİĞİ

Başka bir deyişle kullanıcının metal hedef sinyallerini daha iyi duyması için eşik sesini (sürekli arka plan sesi) manuel olarak ayarlamasına olanak tanır.

Garrett ATX – TÜM METAL MODU

Hatta tam Tüm Metal modu, en derin derinliklerdeki en küçük değerli metallerin daha hassas algılama ile tespitini kolaylaştırır.

Garrett ATX – DEMİR KONTROLÜ (YALNIZCA ATX)

Böylece DD arama başlığını kullanarak demir hedeflerin tanımlanmasına izin verir.

Garrett ATX – TÜM BÖLGELER

Mesela Islak, nemli ve tozlu araziler için tasarlanmıştır. Her türlü arazi şartlarına dayanıklı gövdesi, suda 3 metre derinliğe kadar inebilir.

HIZ ARAMA ™ ZEMİN DENGESİ

Yüksek mineralli toprak koşullarında otomatik zemin dengesi sağlar.

ZEMİN PARÇASI (OTOMATİK)

Bu dedektör, sürekli olarak zemin mineralizasyonunu ölçen bir teknoloji ile üretilmiştir ve optimum performans için kendini otomatik olarak ayarlamak üzere programlanmıştır. (4 hat hızı)

MULTI-FREQUENCY (titreşim indüksiyonu) (Pulse Induction-PI sistemi ile)

Aslında PI sistem aramasında hedef belirleme ve ayırt etme özelliği sınırlıdır.

HARİCİ HOPARLÖR

ELEKTRONİK NOKTA HEDEF TESPİTİ

 • İlk olarak bu Hareketsiz Tüm  Metal Dedektörü Modu yerdeki değerli hedefi tam olarak tespit etmenize olanak sağlar.
 • Üstelik tüm metal hedeflerde aynı anda maksimum algılama. Hatta Arama sırasında metal hedefi diğerinden ayırırken menüde herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur.
 • Böylece Gelişmiş Zemin Dengesi: Yüksek mineralli topraktan (demir taş) tuzlu suya kadar herhangi bir özel ayarlama yapmadan geniş bir yelpazede kullanılabilmektedir.
 • Özel Tasarım DD Arama Başlığı: Fakat başlığın arama ve süpürme hızını düşürmeden küçük metal hedeflerin hızlı tespitini sağlar.
 • Hareketli ve Hareketsiz Modlar: Cihazı kullanma tercihiniz ve arazi şartlarına bakılmaksızın duruma göre en uygun performansı sağlar.
 • Tamamen Katlama: Böylece ATX’in şaftı uzatılabilmekte, tamamen katlanılabilmekte veya herhangi bir yere rahatça sığabilmektedir.
 • Hızlı Ütü Kontrol özelliği metal ayırma özelliğine sahiptir.
 • 4 ayarda Zemin Taraması: Değişen zemin mineralizasyonuna en iyi uyum sağlayan ayarı seçin.
 • LED Göstergeleri: Sinyal gücünü ve mevcut ayarları gösterir.
 • Suya dayanıklı Hoparlör: Kulaklık olmadan arama yapılmasına izin verir.
 • Frekans Taraması: Paraziti en aza indirmek için otomatik bir işlevdir.
 • Ses Kontrolü: Derin / zayıf sinyalleri daha iyi duymak için gereksiz sinyalleri ortadan kaldırır.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım; Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır.... Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı. O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi. Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor. ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor.  ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor. ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay. Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Garrett ATX Basic PI System Metal Define Dedektörü” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı