Garrett At Pro Pointer

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP74917327 ISBN DEEP74917327 Stok kodu: DEEP74917327 Kategoriler: GTIN: GTIN DEEP74917327

Garrett Pro-Pointer At en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Garrett Pro-Pointer At ..

Kısaca Garrett’in Su Geçirmez İşaretçi Dedektörü ile Altın, Metal, Hazine Bulmak için 10 ft (3M) Derinlik ile Hobinizin Keyfini Çıkarın …

Garrett Pro-Pointer At İşaretçi Dedektörü

Turuncu rengi ile su altında görünebilir ve suda 10 fit (3m) derinliğe kadar inebilmektedir.

Fakat külçelerin ve diğer küçük değerli metallerin daha iyi tespiti için Maksimum Hassasiyet sağlamaktadır. Hatta üç hassasiyet seviyesinden birini seçebilirsiniz.

Hızlı Kurulum: Düğmeye hızlı bir şekilde basıldığında, cihaz anında araziye uyum sağlar veya büyük metal hedeflerin hassas bir şekilde belirlenmesi için algılama alanını daraltır.

Aslında Ayar, kullanıcının hızlı bir şekilde şunları yapmasına olanak tanır:

 1. İlk olarak büyük metal hedefleri belirlemek için arazinin alanını azaltır.
 2. Cihaz mineral toprak, ıslak kum vb. 
 3. İstenen metal hedefin boyutunu / konumunu gösterir.
 4. Büyük bir metal hedefin kenarlarını tanımlar.
 5. Birçok metal hedefi ve büyük bir metal hedefin sinyalini tespit eder.

Böylece Lost Pro-Pointer Alarm: Herhangi bir tuşa basmadan 5 dakika sonra cihaz periyodik olarak bip sesi çıkarmaya başlar.

 1. Cihaz kullanımda değilken, uyarı sesinden 60 dakika sonra cihaz otomatik olarak kapanmaktadır.Böylece pil ömrünü uzatmaktadır.
 2. Basit, tek tuşla açma, ayarlama, hassasiyet ayarı ve Gizli mod.
 3. Nokta hedef tespit özelliğinin yanı sıra istenilen metal nesnenin derinliğini tespit etmek için inç ve cm olarak da gösterir.
 4. Eldivenlerle bile basılabilen kolay açma / kapama düğmesi vardır.

Garrett At Pro Pointer Dedektör Özellikleri

 • Kolay anlaşılır normal sinyal / titreşim
 • Zemini kazmak için kullanımı kolay bıçak
 • LED ışıkla, diğer nokta işaretçilerine kıyasla iki kat daha uzun pil ömrü.
 • Nokta tespiti ve 360 ​​° konum belirleme alanı
 • Karanlık alanlarda kullanım için LED ışık
 • Dokuma kemer kılıfı ve 9 voltluk pil içerir.
 • Büyük güç düğmesi

 

Garrett Dedektör - Garrett At Pro Pointer Dedektör

Garrett Dedektör – Garrett At Pro Pointer Dedektör

Kayıp Pinpointer Alarmı
Bir düğmeye basmadan 5 dakika AÇIK olduktan sonra, Pro-Pointer II 60 dakika boyunca giderek daha hızlı uyarı sesi vermeye başlar.

Otomatik Kapanma Özelliği
Bir saatlik uyarı sesinden sonra, Pro-Pointer II otomatik olarak kapanacaktır.

Daha Hızlı Retuning Yeteneği
Hızlı açma / kapama döngüleri, kullanıcının tuzlu su, ıslak kum veya yüksek oranda mineralli toprak algılamasını hızlıca ayarlamasını sağlar. Yeniden deneme, kullanıcının hızlıca şunları yapmasını sağlamaktadır.

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

Garrett At Pro Pointer için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Garrett Pro-Pointer At en iyi fiyatla deepdedektor.com’dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Garrett Pro-Pointer At ..

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı