Garrett At Pro International Su Altı Metal Dedektörü

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP89417349 ISBN DEEP89417349 Stok kodu: DEEP89417349 Kategoriler: , , , , , GTIN: GTIN DEEP89417349

Garrett At Pro International 3-10 metre arası SU GEÇİRMEZ Hem tatlı suda hem de tuzlu suda kullanım için … ideal AT Pro, tuzlu suya toprak dengesi sağlar. YENİ Garrett MS-2’yi içerir …

Garrett At Pro Dedektör

Çünkü Garrett At Pro International (8,5 × 11 ″ DD Bobin) VLF Dedektörü – Garrett Dedektör  İncelemeleri, Fiyatları, Özellikleri Hakkında Güncel Bilgiler Altın Aramada İşinize Yarayacaktır. 

Garrett’in yeni ve özel teknolojisi ile üretilen bu çok yönlü hazine dedektörü , madeni paraların, tarihi kalıntıların, gömülerin, hazinelerin ve hatta altın külçelerinin tespitinde ideal sonuçlar sağlar. Gelişmiş sesli uyarı sistemi ile standart veya profesyonel arama seçeneklerinden herhangi birini kullanabilirsiniz.

Garrett At Pro Dedektör Özellikleri

Kısaca Pakete dahil olanlar:

 1. 8.5 ″ x 11 ″ PROformance ™ DD dalgıç arama başlığı (resim yazısı)
 2. Saha kulaklıklarında birinci sınıf ses kontrolü (dalgıç kulaklıklar ayrı satılır).
 3. Temel özellikler
 4. Pro Mode Sound ™: Orantılı ve tekrarlayan Beep Sound ™ özellikleri, kullanıcının yeraltı cinsini cihaz Gerçek All-Metal modundaymış gibi tanımlamasına yardımcı olur.
 5. Yüksek Çözünürlüklü Demir Ayrımcılık ™: Değerli metalleri çöpten ayırmak için tek bir düğmeyle demir ayrım seviyesini 1’den 40’a ayarlayın.
 6. Dijital Hedef Tanımlama: 0’dan 99’a kadar Gelişmiş Hedef Tanımlama. Ayrıca yer altındaki hedeflerin iletkenliğini ayırt etmenize olanak tanır.
 7. Garrett Horse Pro Iron Sound ™: Kullanıcının ayırt edilebilen değersiz demir hedefi duymasına ve dedektörün orta ton sinyal aralığını değiştirmesine yardımcı olur.
 8. Hedefin Doğru Belirlenmesi: Değerli metallerin çöpten ayrıştırılmasında büyük avantaj sağlar.
 9. Arazi koşullarının değişkenliği: Su geçirmez gövdesi ile tozlu, nemli veya sulak arazi şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır; cihaz maksimum 10 fit (3m) derinliğe kadar alçalabilir.
 10. 15 kHz frekans: Yer altındaki küçük metal hedefleri, altın külçelerini, mücevherleri ve hazineleri tespit etmede en son teknoloji.
 11. Zemin Dengesi: daha iyi performans için otomatik ve manuel ayarlama
 12. Yeraltı hedefinin Grafik Analizi ™ (GTA): Hedefin yerin altındaki iletkenliğini sürekli olarak gösterir.
 13. Kalıcı Para Derinlik Göstergesi: yeraltındaki hedefin derinliğini gösterir.
 14. Pil Durum Göstergesi: pil durumunu sürekli olarak gösterir.
 15. Arama Modları (Ayrım Seçenekleri): 6 arama seçeneği + elektronik nokta tespiti
 16. Standart veya Profesyonel arama seçeneğinde eski gömü, yeni gömü veya madeni para tespiti
 17. Son olarak Nokta hedef tespiti

Garrett At Pro – 3 METREYE KADAR SU DİRENCİ

 • İlk olarak Hem tatlı hem de tuzlu su için ideal kullanım
 • Üstelik AT Pro International, tuzlu suya göre toprak ayarı yapabilir.
 • Hatta Altın Bulmada Şiddetle tavsiye edilir
 • Sadece para bulmakta
 • Mücevher tespitinde
 • Geçmiş kalıntıların belirlenmesinde
 • Gömü Tespitinde
 • Define Aramada 
 • Yarışma Etkinliklerinde
 • Kumsalda / Tatlı Su Algılama

Son Olarak;

Daha Fazla Altın Dedektörü Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Daha Fazla Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız…

Son olarak aradığınızı bulamadıysanız Google

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Garrett At Pro International Su Altı Metal Dedektörü için 1 inceleme

 1. Deep Dedektör

  Garrett At Pro International 3-10 metre arası SU GEÇİRMEZ Hem tatlı suda hem de tuzlu suda kullanım için … ideal AT Pro, tuzlu suya toprak dengesi sağlar. YENİ Garrett MS-2’yi içerir …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı