İndirim!

Garrett At Pro İnternational (8.5×11″ DD Başlıkla) VLF Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

9.800,00  8.600,00 

Garrett At Pro İnternational (8.5×11″ DD Başlıkla) VLF Dedektör

10 adet stokta

Garrett At Pro Dedektör

Garrett Dedektör

Garrett At Pro İnternational (8.5×11″ DD Başlıkla) VLF Dedektör – Garrett Dedektör Yorumları, Fiyatları, Özellikleri Hakkında Güncel Bilgiler …

Garrett’in yeni ve özel teknolojisi ile üretilmiş bu çok yönlü define dedektörü tek para, tarihi kalıntı, gömüler, define ve hatta altın külçelerin tespitinde ideal sonuç verir. Gelişmiş sesli uyarı sistemi ile birlikte Standart ya da profesyonel arama seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz

Garrett At Pro Dedektör Özellikleri

Pakete dahildir:

 1. Garrett At Pro 8.5″ x 11″ PROformance™ DD suya girebilen arama başlığı (resimdeki başlık )
 2. Arazi kulaklıklarında birinci sınıf ses kontrolü (suya girebilen kulaklıklar ayrı satılmaktadır).
 3. Temel Özellikleri
 4. Garrett At Pro Pro Modu Sesi™: Orantılı ve tekrar eden Sinyal Sesi™ özellikleri cihaz sanki Gerçek Tüm-Metal modundaymışçasına kullanıcıya toprak altındaki cinsini tanımlamasına yardımcı olur.
 5. Yüksek Çözünürlüklü Demir Ayırımı ™: Kıymetli metalleri çer-çöpten ayırmak için 1’den 40’a kadar olan demir ayırım seviyesini tek tuşla ayarlayın.
 6. Dijital Hedef Kimliği Belirleme: 0 – 99 arası Gelişmiş Hedef Belirleme özelliği toprak altındaki hedeflerin iletkenliklerini birbirinden ayırmanızı sağlar.
 7. Garrett At Pro Demir Sesi™: Kullanıcının ayırımı yapılmış değersiz demir hedefi duymasına ve dedektörün orta-tondaki sinyal aralığını değiştirmesine yardımcı olur.
 8. Hedefi Doğru Tanımlama: Kıymetli metalleri çer-çöp’ten ayırmak için büyük avantaj sağlar.
 9. Arazi şartları değişkenliği: Su geçirmez gövdesi ile tozlu, nemli ya da ıslak arazi şartlarına göre tasarlanmıştır; cihaz maksimum 10-foot (3m) derinliğe kadar inebilir.
 10. 15 kHz frekans: Toprak altındaki küçük metal hedefler, altın külçeler, mücevher ve define tespitinde son teknoloji.
 11. Toprak Ayarı: daha iyi bir performans için otomatik ve manuel ayar
 12. Toprak altındaki hedefin Grafiksel Analizi™ (GTA): Sürekli olarak toprak altındaki hedefin iletkenliğini gösterir.
 13. Sürekli Tek para Derinlik Göstergesi: toprak altındaki hedefin derinliğini gösterir.
 14. Pil Durum Göstergesi: sürekli pil durumunu gösterir.
 15. Arama Modları (Ayırım Seçenekleri): 6 arama seçeneği + elektronik noktasal tespit
 16. Standart ya da Profesyonel arama seçeneğinde eski gömü, yeni gömü ya da tek para tespiti
 17. Noktasal hedef tespiti

Garrett At Pro Dedektör – 3 METREYE KADAR SUYA DAYANIKLILIK

 • Hem tatlı hem tuzlu su için ideal kullanım
 • AT Pro International tuzlu suya göre toprak ayarı yapabilir.
 • Çokça tavsiye edilir
 • Tek para bulmada
 • Mücevher tespitinde
 • Tarihi Kalıntı tespitinde
 • Gömü Tespitinde
 • Hazine avcılığında
 • Yarışma Etkinliklerinde
 • Plaj /Tatlı Su Tespitinde

 

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör, Garrett Atx Pro, Garrett At Pro, Garrett İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ... Bu Rehberde Garrett Dedektör, Garrett Define Dedektörü, Garrett Altın Dedektörü, Garrett Metal Dedektörü Hakkında Ürünler,Fiyatlar ve Ürün Özellikleri Bulabileceksiniz. Garrett Dedektör; metal dedektörü, altın dedektörü, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett Dedektör, son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Hemen Garrett Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyelim .... Garrett Dedektör piyasanın en çok tercih edilen markası olmakla birlikte, Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür. Garrett altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir. Hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanan Garrett Dedektör define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır. Tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atarak, bulmak istediğiniz objeye ve arama yapmak istediğiniz yere göre cihaz bulmak Garrett ile çok kolay.  
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Garrett At Pro İnternational (8.5×11″ DD Başlıkla) VLF Dedektör için 1 inceleme

 1. admin

  Garrett At Pro İnternational (8.5×11″ DD Başlıkla) VLF Dedektör – Garrett Dedektör Yorumları, Fiyatları, Özellikleri Hakkında Güncel Bilgiler …

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102