İndirim!

Garrett At Max Professional Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

11.700,00  10.600,00 

Garrett At Max Professional Dedektör

Garrett Dedektör 

25 adet stokta

Garrett At Max Professional Dedektör

Garrett At Max Professional Dedektör, AT Max International’da 4 tespit modu, Tüm Metal Modu Altın Modu, Garrett At Max gibi el dedektörleri…  Garrett Dedektör Markası Deep Dedektör‘de … Derin Arama Dedektörü 

Garrett Dedektör – Derin Dedektör

MAKSİMUM ALGILAMA DERİNLİĞİ

Geliştirilmiş elektronik, bir 13.6 kHz çalışma frekansı ve sekiz Duyarlılık / Derinlik ayarlama diğer Garrett Dedektör daha derin hedefler algılar.

Bu Garrett Dedektör muhteşem bir özellik değerleri aralığına aynı anda “yayılma” zemin balans ayarı ciddi mineralize alanlarda zemin tepkisini azaltmak için en başarılı dedektördür. Otomatik ve manuel ayarlanabilir zemin dengesi seçenekleri de mevcuttur.

Tamamen Su Geçirmez Islak Ortamlar İçin Üretilmiş Garret Dedektör

Z-LYNK SPEED ​​İLE KABLOSUZ ÇALIŞIN!

Garrett’in AT MAX  ile birlikte gelen MS-3 kablosuz kulaklıklarını senkronize edin .

Garrett At Max Pro Dedektör
Garrett At Max Pro Dedektör

Hazine tonlarının keyfini sadece siz duyabilirsiniz.

    • 17 ms – Dedektörünüzden kulaklıklarınıza kadar sıfıra yakın gecikme (17 milisaniye).
    • 6 x – Bluetooth hızından altı kat hızlı ve diğer kablosuz kulaklıklardan dört kat daha hızlı.

OTOMATİK ZEMİN DENGESİ PENCERESİ ™

Bu Garrett özel özelliği, sert mineralli alanlarda zemin tepkisini azaltmak için zemin dengesi ayarını aynı anda “yayılabilir”. Otomatik ve manuel olarak ayarlanabilir zemin dengesi seçenekleri de mevcuttur.

GÜNDÜZ VE GECE MODU

AT MAX ™ , düşük ışık koşullarında avlanmaya devam etmenizi sağlayan arkadan aydınlatmalı bir ekran özelliği içerir.

İşlemde görmek için ünitedeki “Demir Ses / Işık” düğmesine tıklayın!

 

Garrett At Max Pro Dedektör
Garrett At Max Pro Dedektör

MAX ™ DEMİR SESİNDE

KAZMADAN ÖNCE DEMİR SESİNİ DUYUN!

Demir Sesi, şişe kapakları gibi istenmeyen yassı demir hedeflerinin kazılmasını önlemek için ayırt edici demir (normal olarak susturulmuş) duymanıza izin verir.

NOT: Demir Ses özelliğini kullanmak için bir dereceye kadar Demir Ayrımı ayarlanması gerekir. Bu gösteride, Iron Discrim ayarı 35’te. Demir Sesi olmadan, hem şişe kapağı hem de gümüş sikke iyi hedefler gibi geliyor. Demir Ses ile şişe kapağı tepkisi, bunun bir çöp hedef olabileceğini belirtmek için demir “sesleri” içerir.

TÜM METAL MODLARI

Tüm metal türlerini algılar ve mümkün olan en yüksek algılama derinliği ve hassasiyetini sağlar.

TÜM METAL DEMİR SESİ UYARISI ™

Bir True All-Metal Modunda çalışırken ayırt edici olarak demiri sesli olarak tanımlayan Garrett özelliği (ayrıca üç Discrim Modunda da mevcuttur).

DİJİTAL HEDEF KİMLİĞİ

Sayısal tanımlama ölçeği 0 ila 99 arasındadır. Bir hedef metalin iletkenliğini tanımlar.

AYARLANABİLİR EŞİK

Kullanıcı, hedefleri daha iyi duymak için ses eşiğini (“hum” sabit arka planı) manuel olarak ayarlayabilir.

Garrett At Max Pro Dedektör
Garrett At Max Pro Dedektör

 

Kaynak :  Eğitim Videoları İçin Tıklayınız …

 

Tüm Ürünlerimiz İçin Dedektör Almadan Önce Bilinmesi Gereken Bilgilendirme Metni

Definecilikte altın aramak zevkli bir hobi olmasının yanı sıra bazı teknik konular içerir. Define aramak için cihaz satın alacaksanız; satıcınıza satın alacak olduğunuz dedektör markasının önce garanti durumunu sorun.

Daha sonra satın alacak olduğunuz dedektörünüzün kendi arama bölgenizi belirlediğinizde arazi veya bölge koşullarına olan uygunluğu hakkında bilgi alın. Derinlik konusunda araştırma yapmadan dedektör satın almayın.

Günümüz teknolojisinde her dedektörün derinlik, dayanıklılık ve kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır. Derin aramalar için dedektör değil öncelikle yeraltı görüntüleme cihazları temin edilmelidir.

Herhangi bir  yeraltı görüntüleme cihazı veya alan tarama cihazı kullanıyorsanız kesinlikle aradığınız değerli madeni ayrıştırması içinde mutlaka define dedektörü, altın dedektörü veya metal dedektörü kullanmalısınız.

Çünkü yeraltı görüntüleme cihazları oda, mahsen, boşluk veya su bölgesini tespit etmede; dedektör ise içindeki değerli madeni tespit etmede kullanılır. Definecilikte en çok tercih edilen dedektörler yüzeysel arama dedektörleridir. Derin Arama Dedektörü daha çok daha derin defineleri bulmak için kullanılır. Derin Dedektör tercihlerinizde bize danışmadan karar vermeyin. Konusunda uzman mühendislerimiz sizlere en iyi dedektörü önerecektir. Satılık Dedektör veya Kiralık Dedektör arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm Dedektör Cihazlarını Buradan Araştırın …

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör, Garrett Atx Pro, Garrett At Pro, Garrett İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ... Bu Rehberde Garrett Dedektör, Garrett Define Dedektörü, Garrett Altın Dedektörü, Garrett Metal Dedektörü Hakkında Ürünler,Fiyatlar ve Ürün Özellikleri Bulabileceksiniz. Garrett Dedektör; metal dedektörü, altın dedektörü, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett Dedektör, son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Hemen Garrett Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyelim .... Garrett Dedektör piyasanın en çok tercih edilen markası olmakla birlikte, Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür. Garrett altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir. Hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanan Garrett Dedektör define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır. Tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atarak, bulmak istediğiniz objeye ve arama yapmak istediğiniz yere göre cihaz bulmak Garrett ile çok kolay.  
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Garrett At Max Professional Dedektör için 1 inceleme

  1. admin

    Garrett At Max Professional Dedektör, AT Max International’da 4 tespit modu, Tüm Metal Modu Altın Modu, Garrett At Max gibi el dedektörleri… Garrett Dedektör Markası Deep Dedektör‘de … Derin Arama Dedektörü

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button05324667102