Garrett At Max

(1 müşteri incelemesi)

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

O ISBN DEEP34917326 ISBN DEEP34917326 Stok kodu: DEEP34917326 Kategoriler: GTIN: GTIN DEEP34917326

Garrett yeni AT MAX metal arama dedektörü, tüm arazi şartlarında, her tip hazineyi derin arama modunda tarar. Kısaca Garrett Metal Define Gömü Dedektörü orijinal Amerikan malıdır.

Garrett At Max MAKSİMUM ALGILAMA DERİNLİĞİ

İyileştirilmiş elektronikler, 13,6 kHz çalışma frekansı ve sekiz Hassasiyet / Derinlik ayarı, diğer Garrett Dedektörlerinden daha derindeki hedefleri tespit eder.

Garrett At Max Pro

Bu Garrett Dedektörü, aşırı derecede mineralleşmiş alanlarda zemin tepkisini azaltmada en başarılı dedektördür ve aynı zamanda “yayma” zemin dengesini muhteşem bir özellik değerleri aralığına ayarlar. Üstelik otomatik ve manuel olarak ayarlanabilen zemin ayarı seçenekleri de vardır. Böylece Tamamen Su Geçirmez Islak Ortamlar İçin Üretilen Garrett At Max

Z-LYNK HIZI İLE KABLOSUZ ÇALIŞIN!

İlk olarak Garrett’ın AT MAX ™ ile birlikte gelen MS-3 kablosuz kulaklıklarını senkronize edin    .

garrett-at-max-pro

Hazine tonlarının tadını yalnızca siz çıkarabilirsiniz.

Böylece 17 ms – Dedektörünüzden kulaklığınıza sıfıra yakın gecikme (17 milisaniye).
Üstelik 6 x – Bluetooth hızından altı kat daha hızlı ve diğer kablosuz kulaklıklardan dört kat daha hızlı.
Hatta OTOMATİK ZEMİN DENGESİ PENCERESİ ™

Bu Garrett özel özelliği, sert mineral alanlarında zemin tepkisini azaltmak için aynı zamanda zemin dengesi ayarını “yayabilir”. Fakat otomatik ve manuel olarak ayarlanabilen zemin ayarı seçenekleri de vardır.

GÜNDÜZ VE GECE MODU

AT MAX ™, düşük ışık koşullarında arama yapmaya devam etmenizi sağlayan arkadan aydınlatmalı bir ekran özelliği içerir.

Çalışırken görmek için ünite üzerindeki “Demir Sesi / Işık” düğmesine tıklayın!

Garrett At Max Pro

DEMİR SESİNDE Garrett At Max ™ KAZMADAN ÖNCE DEMİR SESİNİ DUYUN!

Demir Ses, şişe kapakları gibi istenmeyen yassı demir hedefleri kazmaktan kaçınmanızı sağlar. Bu yüzden ayırt edici demiri duymanızı sağlamaktadır.

NOT: Demir Sesi özelliğini kullanmak için bir dereceye kadar Demir Ayrımcılığı gereklidir. Bu gösteride, Demir Ayrım ayarı 35’tir. Demir Tonu olmadan, hem şişe kapağı hem de gümüş para iyi hedefler gibi ses çıkarmaktadır. Demir Sesli şişe kapağı bunun bir çöp olabileceğini belirtmek için demir “sesler” içermektedir.

Garrett-Dedektor-At-Max-Pro

METAL MODLAR

Tüm metal türlerini algılar ve mümkün olan en yüksek algılama derinliği ve hassasiyeti sağlar.

METAL DEMİR SES UYARISI ™

Garrett özelliği, True All-Metal Modunda çalışırken yüksek sesle demiri ayırt eder (üç Ayırım Modunda da mevcuttur).

DİJİTAL HEDEF KİMLİĞİ

Sayısal tanımlama ölçeği 0 ila 99 arasındadır. Bir hedef metalin iletkenliğini tanımlar.

Kullanıcı, hedefleri daha iyi duymak için ses eşiğini (“uğultu” sabit arka plan) manuel olarak ayarlayabilmektedir.

 

 

Son Olarak;

Tüm Dedektör Çeşitleri İçin Tıklayınız …

Metal Dedektörü Dış Link

Marka

Garrett Dedektör

Garrett Dedektör Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri : Deep Dedektör

Garrett Dedektör, Atx Pro, At Pro, İnfinium Dedektör, Ace 150i, Ace 200i, Ace 400i, Ace 300i Modelleri Burada ...
Kısaca bu rehberde altın dedektörü markasının hakkında bilgiler markanın ürünleri ve fiyatları bulabilmektesiniz. Üstelik hiç bir yerde bulunmayan kendi test sonuçlarımızla ürün özelliklerini hazıladık.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik metal, altın, define dedektörü çözümleri konusunda bir dünya markasıdır. Hatta türkiye'de en çok tercih edilen dedektör markalarından Garrett'e bakalım;Son yıllarda ürettiği derin arama dedektörleri sonrasında hakkında bolca konuşturdu. Bundan böyle markanın Metal, Altın, Define Dedektörlerini inceleyebilmeniz için Deep Dedektör yüzlerce sonuç hazırlamıştır....Aslında bu marka altın, metal, değerli, değersiz obje ayrımlı dedektörleri tamamen su geçirmez olarak üretilmiştir.

Acaba Garrett Metal Dedektörü Üretiminde Nasıl Bir Yol İzlemiş Olmalı ki Bu Denli Defineciler Tarafından Tercih Edildi ?

Metal Dedektörleri “Garrett” markası ile satışa başlamıştır. Amaç her zaman en iyi metal dedektörlerini en makul ve uygun fiyat ile hem define sektörüne hem de askeriye kurumlarına sunmaktı.O zamandan beri, kullanıcılar için ilk tercih olmuştur. Marka, metal algılamanın ötesine geçti. Aynı zamanda altın gümüş değerli veya değersiz metalleri algılamada ve ayırmada ilk tercih haline geldi.Ürettiği cihazları kullananların memnuniyeti başarı kaynağını oluşturdu. İlerleyen dönemlerde markanın kurucuları en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olacağı ilkesini benimsedi.
garrett-dedektor-
garrett-dedektor
Marka yeni teknoloji  ile yeni jenerasyonlara hobi ve güvenlik amaçlı dedektörler üretmeye davam etti.
Metal Dedektör Modelleri: AT Gold™ Metal Dedektor, AT Pro™ International Metal Dedektor.ACE 400i Metal Dedektor, Garrett EuroAce™ Metal Dedektor, ACE 300i Metal Dedektor. ACE 250 Metal Dedektor, ACE 200i Metal Dedektor, ACE 150 Metal Dedektor, GTI 2500 Metal Dedektor.ATX Metal Dedektor,Sea Hunter Mark II  Metal Dedektor, Pro-Pointer AT, Pro-Pointer 
Bu nedenle hobi amaçlı definecilik planlayanların her türlü arazi koşullarında kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Böylece marka define bulmada size en çok yardımcı olacak cihazlar arasındadır.
garrett-dedektor
garrett-dedektor
Üstelik tüm modellerinin teknik açıklamalarına göz atabilirsiniz. Böylece bulmak istediğiniz objeye göre cihaz bulmak çok kolay.Son olarak bu marka piyasanın en çok tercih edilen markası ünvanını almıştır. Üstelik Türkiye'de de ilgi odağı olmuş derin, tek para, define, altın dedektörü olarak kullanılan en kullanışlı dedektördür.
garrett-dedektor

Garrett At Max için 1 inceleme

  1. Deep Dedektör

    Garrett yeni AT MAX metal arama dedektörü, tüm arazi şartlarında, her tip hazineyi derin arama modunda tarar. Kısaca Garrett Metal Define Gömü Dedektörü orijinal Amerikan malıdır.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Ara : +905324667102
Kapalı